Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak nakłonić lekarza do cesarki

Polecane posty

Gość gość

nie chce rodzić naturalnie, nie chce wyć z bólu kilkanaście godzin potem przec być porozrywana, nie chce tych wszystkich bolesnych atrakcji, boje się że lekarze beda zwlekać z cesarka gdy coś bedzie nie tak chce zdrowe dziecko, chce załatwić cesarkę ale widze że ciężko jest juz drugi lekarz mi odmówił.. poradźcie coś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu d/u/py, w ciążę już nie zajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli cesarka nie jest wskazana ze względów zdrowotnych ,to po co się ciąć?? jakos 99% kobiet rodzi naturalnie i żyje-nie histeryzuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
po pierwsze: jesli będzie Ci się należała, bo będziesz miała wskazania to powinni dać Ci skierowanie bez łaski. jesli jednak nie masz konkretnych wskazań, to przecież są w całej polsce kliniki, gdzie za pieniądze masz cesarkę. kosztuje to chyba ok 2000-3000 zł. W czym problem? zawsze też akcja porodowa moze sie tak potoczyć, że będą musieli Ci zrobić cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zadać pytanie, co mogę zrobić żeby mój poród był jak najlepszy, najszybszy, najbezpieczniejszy (bo wbrew pozorom możemy zrobić naprawdę wiele), zadajesz od razu pytanie, jak nakłonić lekarza do cięcia. Smutne. Dziewczyny edukujcie się bo same sobie krzywdę robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatra wystawi c***apierek - fobia przed porodem i o. sprawa załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zapytaj o znieczulenie hmm?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papierek może mieć ale pytanie czy wezmą go pod uwagę w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za problem/ Sypniesz kasą to i cesarkę będziesz miała. Zastanawiam się - dlaczego? Znieczulenie też można poprosić.Dawniej nie było takich wynalazków i dzieci rodziły sie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wskazanie psychiatry jest niepodważalne. to opinia lekarza specjalisty. i tyle. wskazani do cesarki? wskazania zdrowotne. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar objeździć szpitale w mojej okolicy pytać o znieczulenie, jeszcze swojego lekarza się zapytam.Bez znieczulenia nie wyobrażam sobie rodzić a cesarki nie chce po co się kroić skoro potrzeby nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa w Polsce szpitale gdzie daja znieczulenie. A jak nie to prywatna klinika i cc. Nie dziwie sie lekarzom, ze Ci odmawiaja, bo zaden prawy lekarz nie posle pacjenta na operacje od tak, bo on ma kaprys. Wiecej panikujesz niz to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze poszukaj okulisty i daj mu w lape i wypisze Ci papierek ale moga go nie uznac niestety jesli czegos powaznego nie wpisze tam. Mozesz poszukac lekarza ordynatora-od poczatku ciazy tak trzeba bylo roboc bys miala zalatwione. No i prywatna klinika Nie sluchaj bzdur ze cc to cos straszznego ze straszna operacja ze bol jak cholera idt-uwierz mi ze o ofiarach cc nic nie ma a od sn az sie roi wiec nie zastanawiaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:55 wiesz, rozczaruje Cie, ale moja kuzynka to ofiara cc- nawet nigdy na oczy nie zobaczyla syna. I coz z tego, ze szpital placi mu rente, jak nie ma matki? Zatrzymala jej sie akcja serca, takze nie pisz, ze po sn jest zawsze fatalnie, a po cc zawsze ekstra, bo to krzywdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz cesarke? zaplac:) ja dalam lekarzowi 1000 zl w malym miescie:) moj maz zalatwial przez kolezanke z pracy ktora jest dobra znajoma tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieskiezycie
Stary wątek, ale może ktoś kiedyś przeczyta. Jestem dzieckiem z planowanej cesarki, w tej chwili już dorosłą kobietą i chciałabym pozwać do sądu konowała, który nakłonił moją mamę do cesarki na wszelki wypadek. Termin porodu został źle wyznaczony i ta cesarka odbyła się za wcześnie, a nie musiała bo nic złego się nie działo. Przyszłam na świat z niedojrzałym układem pokarmowym i nerwowym, po dziś dzień zmagam się z konsekwencjami tego. Mam problemy neurologiczne utrudniające mi życie i chore jelita. Tak jak w tym powiedzeniu, operacja się udała, ale pacjent umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×