Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatnia_szansa_24

jak odzyskać dane ze smarfona?

Polecane posty

Gość ostatnia_szansa_24

Pilna sprawa! Czy jest możliwość odzyskania skasowanych danych z telefonu komórkowego - smarfona? Utraciłem bardzo ważne dane firmowe: chodzi o kontakty oraz wiadomości sms, na odzyskaniu których bardzo mi zależy. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohikanin2
Zależy w jaki sposób dane zostały zniszczone. Z tego co się orientuję są specjalne programy do odzyskiwania tego typu danych, ale musisz mieć komórkę np. z Androidem, albo innym systemem tego typu bo ze starszymi modelami komórek, o ile się nie mylę niestety nie można już nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia_szansa_24
Telefon to Sony Ericsson Xperia Neo, o ilę się nie mylę ma androida zainstalowanego fabrycznie? Dane zostały utracone przez nieumyślne sformatowanie telefonu. Bardzo proszę o namiary na ten programik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu67
Zgadzam się, smartphone recovery pro, bardzo dobry sprawdzony w takich syuacjach program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk124
Dla mnie dane z telefonu i pendrive`a odzyskiwał serwis www.lapart.pl Udało im się, więc może w Twoim przypadku też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter62
Ostatnio też miałem ten problem... Telefon upadł mi do wanny z wodą, po wysuszeniu niestety nie zaczął działać... Znajomy poradził mi, żebym poszukać firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem danych, bo sam nic nie wskóram. W końcu trafiłem na serwis SG Data, który szybko odzyskał dane z mojego telefonu. Bardzo się cieszę, bo miałem tam zapisanych sporo ważnych informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że samodzielne odzyskanie danych bez konkretnej wiedzy i specjalistycznych programów jest właściwie niemożliwe, dlatego w takich sytuacjach zawsze warto mieć gdzieś w pobliżu serwis, który realizuje takie zlecenia. Mi udało się odzyskać dane z zewnętrznego dysku, który w czasie podróży uległ zamoczeniu. Znajomy od razu polecił mi kontakt z https://www.komtel-serwis.pl/ no i na moje szczeście udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam IDOIT dobry serwis dobrze fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula779
Nie ryzykuj z samodzielną próbą odzyskiwania danych - tu https://haalo.pl/blog/czy-mozna-odzyskac-dane-z-pamieci-telefonu-komorkowego masz napisane, czym może się to skończyć. Najlepiej od razu oddaj telefon do serwisu, szczególnie jeśli jak piszesz, dane były bardzo ważne. Profesjonalista odzyska Ci 100%, a Ty możesz wszystko skasować bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polek3993
Ze smartfona? Obstawial bym ze moze byc to bardzo ciezkie. Nie raz odzyskiwalem dane z laptopa w serwie Skylab, ale watpie, ze cos da sie zrobic ze smartfonem. Musial bys zapytac o to jakis specjalistow. Bo tutaj nie wiem, czy ktos bedzie znal odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Na pewno takie dane da się odzyskać. Ja bym nie próbowała sama tego robić. Lepiej powierzyć to ludziom, którzy się na tym znają. Polecam http://hddlaboratory.pl/, profesjonalna firma. Ja tam już raz też byłam i polecam. Szybko i bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie mozna odzyskac dane tylko cena zalezy od stopnia trudnosci zazwyczja biora 100zl ale jak wiecej czasu lezy to drozej dla mnie najwygodniejsze jest to ze moge naprawiac wysylkowo https://serwisproduktowapple.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×