Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak opanować zazdrość?

Polecane posty

Gość gość

Jestem zazdrosna o kolegę, z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Dał mi do zrozumienia, że jest mną zainteresowany,spotykamy się dosyć często, ale on ma duzo koleżanek i jestem strasznie zazdrosna gdy go z nimi widze , zwłaszcza z jedną, która cały czas sie wokół niego kręci. Niektorzy nawet biorą ich za pare, bo tak się zachowuja czasami..Jemu to najwyrazniej nie przeszkadza, bo idzie z nią nawet na jakąś impreze jako osoba towarzysząca.. co mam zrobić, zeby nie byc zazdrosna? Tez mam zacząć wzbudzac w nim zazdrosc i zobaczyc jak zareaguje, czy calkowicie sie odsunąć i spróbować zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu loda przy koleżankach niech one zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój wielbiciel chyba chce byś zgodziła się być jedną z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nim jak jest między Wam i co jest między Wami, może on wcale nie szuka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jedna z wielu jego kolezanek, moze wlasnie nie szuka dziewczyny ale lubi sie nimi otaczac, flirtowac...nic z tego nie Bedzie, odsun sie najlepiej Od niego, przestan sie spotykac I otworz sie na inne znajomosci, poznawaj facetow, jeszcze znajdziesz takiego story Bedzie chcial tylko Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznał mi ostatnio, ze mu się podobam i, ze jest mną zainteresowany. Powiedzial, ze żadna ze swoich kolezanek nie jest tak zainteresowany i z żadną sie nie spotyka, ani ich nigdzie nie zaprasza tak jak mnie.. ale jego zachowanie wobec nich troche sie z tym nie zgadza.. bo czy gdyby mu zalezalo, to poszedlby z tamtą na impreze jako osoba? Niby twierdzi, ze to okazja do napicia sie, ale przeciez napic mozna sie wszedzie, niekoniecznie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jego. On ewidentnie jej sie podoba, caly czas go gdzies do siebie zaprasza, pisze. Z tego co wiem, to nie przystawał do tej pory na jej propozycje, raz wyszedl z nią na piwo,ale teraz idzie na tą impreze.. ona tez proponuje mu jakies wspolne wyjazdy na koncerty i wgl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz pretensje do KOLEGI, że interesuje się nim jakaś dziewczyna, która nie ma problemu z okazywaniem tego, co czuje? A co Ty robisz, żeby zainteresował się Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam o to pretensji. Tylko gdybys ich czasem zobaczyl.. przytula ją, mowi, ze ją kocha.. niby dla zartu no ale kiepski zart troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek taki jeden
ja Zdzisiek ci to powiem: nie myśl za dużo, bo to boli i żyj spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego jesteś zazdrosna? Facet deklaruje przy Tobie innej, że ją kocha (cienki żarcik), a Ty nadal robisz maślane oczy? A może jesteś zazdrosna jak pies ogrodnika, że sama nie zjesz, ale innemu też nie dasz? Powiedz chłopakowi, że nie podoba Ci się takie zachowanie - nie ma takiego obowiązku. Jeśli zasugeruje, że jesteś sztywna, nie znasz się na żartach itp., to sobie odpuść, chyba że pasuje Ci "żartobliwy trójkącik". Ludzie powinni dobierać się w pary gdy pasują do siebie, u Ciebie i Twojego kolegi tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jestesmy sam na sam tk dobrze sie dogadujemy, widac tez, ze sie stara, ale to zachowanie wobec tamtej dziewczyny mnie niepokoi. Masz racje, odpuszczę. Ogranicze kontakt i będę obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydli oczy tobie I jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie rozumiem o co mu chodzi. Napisal, ze chce się w srode spotkac.. sama nie wiem czy isc.. jesli pojde to będzie to ostatnie spotkanie, bo nie mam juz sil sluchac jaka to tamta nie jest zabawna.. Zapytałam go ostatnio, czy coś ich łączy to powiedział, ze nie i, ze gdyby cos mialo miedzy nimi byc to juz dawno by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz co mówi tylko co robi. Naiwna jesteś strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna jestes. Mydli oczy i Tobie I tamyej, na moje oko to zwykly babiarz. Jasne ze gdy widzicie sie sam na Sam to wszystko super, skupia uwage na Tobie a gdy z tamta kolezanka sie spotka to pewnie skupia uwage na niej, przytula ja I w ,,zartach" mowi ze na kocha, nawet przy Tobie. On nie traktuje Cie powaznie. NIe radzilabym isc w srode na to spotkanie, mozesz my nawet napisac ze poznalas kogos, kto skupia sie tylko na Tobie (taka aluzja...)I to z nim wolisz sie spotykac. Zeby sie odczepil, niech umawia sie z innymi laseczkami, nie trac czasu na niego, niech nie mysli ze tylko czekasz na jego telefon...I serio otworz sie na nowe znajomosci, idz kolezankami do klubu, tam dosc latwo kogos poznac ;). Moze faktycznie poznasz kogos nowego dla kogo bedziesz wyjatkowa I zapomnisz o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie koleżanek nie jest niczym złym, czy to że z nimi rozmawia i żartuje, oczywiście w granicach rozsądku. No ale jak się umawia z inną i wyznaje, że kocha to nie jest w porządku wobec Ciebie. Wasze spotkania go do czegoś zobowiązują. Porozmawiaj z nim i powiedz czego od niego oczekujesz. To ważne, bo wszystko wskazuje na to, że nie traktuje Cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.02- ma porozmawiac z nim? A co on hej do tej pory gadal? Ze to tylko kolezanka, ze to ona go zagaduje I gdzies zaprasza, ze nie jest zainteresowany nia. Mowil to, co autorka chciala uslyszec. Pewnie teraz, w ,,szczerej rozmowie" powiedzialby to samo, jesli to taki bajerant. A tymczasem tamta przytulal I ,,w zartach" mowil ze ja kocha... Od razu widac ze to typ ktory lubi ciagnac kilka srok za ogon. Nie ma sensu rozmawiac tylko oddalic sie Od niego, najlepiej nie kontaktowac sie, poznawac innych facetow. Wtedy autorka szybciej zapomni o nim I tao bedzie dla niej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim za wyrażenie opini, otworzyło mi to oczy. Będzie ciężko, bo widuje ich codziennie, ale postaram się być twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nie ukrywam, że jak spotkałam się z nim sam na sam to bylo super. Rozmawiamy zawsze godzinami i nie mozemy sie potem rozstac.. bardzo milo spędza mi sie z nim czas, ale pora to zakonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.25- pewnie tak samo super, bajkowo on ma na spotkaniach z tamta...to zwykly babiarz. Unikaj go, jak napisze czy sie spotkacie to najlpiej naposz ze kogos poznalas I sie z nim spotykasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziła o nim opinia kobieciarza, jednak jak go o to zapytałam to zaprzeczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on zaprzeczył, a on powiedział bla bla bla. Litości ile Ty masz lat, że wierzysz we wszystko co on mówi :-D To zwykły bawidamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały zas tylko na takich trafiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie trafisz. Takich sobie wybierasz, ogarnij się więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam nikogo w klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×