Odpowiedz na ten temat

jak podniecić faceta

• ble ble 2007.01.31 [18:38]
    mam fantastycznego faceta jednak bardzo dużo czasu zajmuje mi podniecenie go. Jak to zrobić szybko i skutecznie????

• kiniainia 2007.01.31 [18:49]
    ten sposob jest naprawde skuteczny,bo zanim dotrzemy do domu to moj misiek jest juz podniecony na maksa.porzucaj troche lubieznymi tekstami,dotknij tu i tam,sama bedziesz wiedziala najlepiej gdzie,bo kazdy lubi co innego i zobaczysz.

• JackXL 2007.01.31 [21:30]
    c.d.

Te techniki to podstawa. Dopóki ich nie opanujesz, nie posuwaj się dalej.
    Na pewno wielokrotnie podczas seksu oralnego spotkałaś się z odruchem wymiotnym. Jest to naturalna reakcja obronna organizmu, jednak da się ją przezwyciężyć lub opanować. Większość mężczyzn chce wsunąć swojego penisa do ust w całości, szczególnie w chwili wytrysku, jednak jama ustna jest krótsza niż przeciętny penis, dlatego też penis dostaje się do gardła, uderza w jego tylnią ściankę, powodując wspomniany wyżej odruch wymiotny, dławienie się, łzawienie...

Największą przeszkodą, żeby "przedłużyć" jamę ustną o gardło i przełyk jest to, że gardło jest ustawione pod kątem około dziewięćdziesięciu stopni wobec jamy ustnej. Tak więc musisz tak odchylić głowę do tyłu, by gardło i jama ustna, oraz dalej przełyk tworzyły w przybliżeniu prostą linię.

Żeby uniknąć odruchu wymiotnego musisz też przez cały czas pozostać rozluzniona, nie stresować się, nie wykonywać gwałtownych ruchów ciałem ani tym bardziej głową czy językiem. W tej pozycji powinnaś być całkowicie bierna i pozwolić Panu, by sam poruszał się w twoich ustach w pasującym mu tempie. Jeśli twój Pan jest doświadczony zacznie ruszać się powoli, szczególnie wiedząc, że robisz to pierwszy raz. Jedyną zasadą, której powinniście bezwzględnie przestrzegać jest utrzymywanie tego samego kąta ruchu penisa przez cały czas. Pamiętaj, żeby być ciągle rozluznioną. Nie bój się, że w momencie wytrysku zakrztusisz się nasieniem. Wytryśnie ono poza miejscem, które jest wrażliwe na odruch wymiotny, już za gardłem i tchawicą i popłynie prosto do żołądka.

Jeśli już przyzwyczaiłaś się do brania go głęboko do gardła, może zrobisz coś, co Panu sprawi olbrzymią rozkosz. Wez członka głęboko w usta tak, by twój nos był zanurzony w jego włosach łonowych. Nakreśl na jego łonie nosem poziomą ósemkę. Rób to nadal, gdy on powoli posuwa twoje gardło.
    Nie wszyscy są w stanie nauczyć się brania członka do gardła. Często wymaga to wielu prób. Nie zrażaj się, gdy ci z początku nie wychodzi i nie próbuj niczego na siłę. Dobry Pan będzie cierpliwie z tobą ćwiczył, nagradzając widoczne postępy. Dzięki temu do kolejnych prób będziesz podchodzić bardziej rozluzniona i szybko okaże się, że potrafisz połknąć całego członka swego Pana.

Teraz zwróćmy uwagę na inną część anatomii, której nie należy ignorować - klejnoty rodzinne. Wiele osób nie uważa jąder za strefy erogenne, ale to nieprawda. Jest to jedna z najwrażliwszych części ciała mężczyzny, bardzo czuła na dotyk, pieszczoty, lizanie, ssanie... Zacznij od delikatnego lizania jąder i brania ich do ust. Pośliń je wcześniej obficie, szczególnie jeśli twój Pan nie jest tam ogolony. W tym czasie możesz pieścić rękami jego sutki lub penisa. Bądz bardzo delikatna, muskaj te klejnoty niemal samymi wargami i czubkiem języka.

Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój Pan straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara. Gdy zaufanie już będzie pełne, możesz wziąć oba jego jądra do ust naraz pamiętając, by przedtem je obficie zwilżyć. Mając oba klejnoty w ustach, poruszaj delikatnie językiem, kręć nim w kółko, ocieraj je o siebie oraz o wewnętrzną stronę swoich policzków... Uważaj tylko przy tym na zęby!
    Wielu mężczyzn po wytrysku traci siły i zainteresowanie seksem. W najlepszym wypadku leżą i rozmawiają z tobą paląc papierosa lub leniwie pieszczą twe ciało, w skrajnym - odwracają się na drugi bok i zasypiają. Wiele osób twierdzi wręcz, że mężczyzna jest dominujący tylko do pierwszego orgazmu. Jeśli chcesz tego uniknąć, a zarazem dostarczyć Panu więcej przyjemności - istnieje kilka sposobów, aby szybko doprowadzić do kolejnej erekcji i orgazmu. Najprzyjemniejsze dla obu stron jest skoncentrowanie się na innych erogennych sferach ciała - sutkach, brzuchu, podbrzuszu , pachach, palcach u stóp, płatkach ucha, szyi. Wyliż go całego, zrób mu lekki masaż, pieść go dłońmi. Poznasz lepiej jego ciało i doprowadzisz do szybkiego powrotu podniecenia.

• zwrot \"Twój Pan \" całkowicie zbił mnie z tropu pechowiec.gif

http://shizofredka.wrzuta.pl/audio/3BgZlrYwOo /sonic_division_-_hare_krishna_alchemist_project_remix_www.m uzyka.net.pl http://piotrekos.wrzuta.pl/audio/rxjR5Gzhsg/b um_-_kanikuly_2006
  • lolada 2007.01.31 [23:13]
    juz wiem jak go podniecic ale w zyciu mu tego nie zrobie wole byc sama niz tak sie ponizac
  • za czesto sie wzniecacie 2007.01.31 [23:15]
    jak bijesz konia 5 razy na dzien to popatrz ile ty marnujesz nasienia wszystko idzie w papier toaletowy i do kibla mnozac to przez 37 lat bicia konia załozmy ze sperme zaczałes wyrzucac z pręta w wieku 16 lat - najpierw ładowałes ją w majtki ale jak po dwoch latach ładowania jej w gacie zaczeła ci moczyc portki wpadłes na pomysł aby wycierac ją papierem toaletowym i spuszczac w kiblu nawyk sadzenia w pirzame tez chyba posiadasz czasami choc raczej ładujesz w posciel wczesniej pewnie robiłes to w przescieradło ale jak zobaczyłes jak strasznie zółknie od spermy zacząłes ładowac w posciel tyle ze robiły sie plamy na kołdrze i wpadłes na pomysł sadzenia na brzuch i przytrzymywania reką aby nie zleciało na posciel i biegiem leciałes do kibla i scierałes ja papierem toaletowym nasepnie szłes zbów do łozka i za godzine sadziłes niemiłosiernie w posciel ale miałes mniejsza ilosc nasienia wiec mogła wsiaknac do tego wydzielałes duzo gazow szczególnie po zjedzeniu chleba podgrzanego w mikrofali sadziłes w posciel i to wdychałes smrod był taki zeby siekiere zawiesił do tego rano na nowo biłes konia w wannie podczas kompieli sperme łowiłes i sprawdzałes jej lepkosc kutos ci sie krzywił od tego bicia na lewo bo biłes konia pewnie prawą reką chodziłes zapocony od tego bicia koniora podkoszulka ci zrzółkła a majty wybarwiły z lewej strony od tego nasienia!
  • ona234 2007.01.31 [23:31]
    nie chce Cie martwic, ale j a tylko biore go w reke albo caluje w usta i juz jest gotów smiech.gif

nie wiem od czego to zalezy pechowiec.gif
  • No nie 1111 2007.01.31 [23:35]
    JackXL
    tys chyba magisterkę na ten temat pisał???
  • DKNY_25 2007.02.01 [04:36]
    "Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój Pan straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara" - hahahahahahahahaha jezyk.gif
    Autorko Topiku - chyba Jack XL udzielil Ci wystarczajaca odpowiedz haha...
    Jack XL - przeanalizowales wszystko bardzo dokladnie!
  • DKNY_25 2007.02.01 [04:39]
    "Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój Pan straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara" - hahahahahahahahaha jezyk.gif
    Autorko Topiku - chyba Jack XL udzielil Ci wystarczajaca odpowiedz haha...
    Jack XL - przeanalizowales wszystko bardzo dokladnie!
  • JackXL 2007.02.01 [14:35]
    Lolada.
    Nikt Ciebie do tego nie zmusza. Wszystko jest zależne od upodobana obojga partnerów.
  • xyzed 2007.02.01 [14:47]
    Jak widzę moją usmiech.gif to od razu jestem podniecony,a ona tylko jak to mówi lubi zwiększać to podniecenie smiech.gif
    Może Ty go nie rajcujesz?

• JackXL 2007.02.01 [21:22]
    JAK DZIEWCZYNA MA MASTURBOWAĆ MĘŻCZYZNĘ?
    Znajomość metod pieszczenia męskiego członka i jąder jest bardzo przydatna. Masturbacja sprawia przyjemność mężczyznom w każdym wieku, a starszym dodatkowo pomaga w uzyskaniu erekcji. Zazwyczaj wystarczają proste ruchy dłonią, ale bardziej wyrafinowane techniki pozwalają spotęgować orgazm. Najlepiej zapytać partnera o jego upodobania i zastosować się do jego wskazówek.
    Najbardziej wyrafinowaną sztuką masturbacji mężczyzny przez kobietę jest miłość francuska (oralna, robienie loda, obciąganie, ssanie itp..) Nie ma delikatniejszego narządu jak usta i język (uwaga na zęby). Część mężczyzn takie zabiegi Pań bardziej ceni i przeżywa niż normalny stosunek a gdy partnerka na koniec połyka wytryśniętą do ust spermę facet jest w dziesiątym niebie. Co czyni miłość oralną tak atrakcyjną dla mężczyzn? Otóż masturbacja ustami jest bardzo delikatna a jednocześnie idealnie pobudzająca, do tego dochodzi czynnik psychiczny oddziaływujący na ego mężczyzn, co jest dodatkową silną podnietą. Każdy facet, choć raz pragnie tego spróbować i potem już nie poprzestaje na tym jednym razie. Techniki seksu oralnego są, różne, Podstawą jest by robić to z takiej strony by język przesuwał się po wędzidełku, by wkładać penisa jak najgłębiej w usta, masować a raczej pieścić żołądz i ujście cewki językiem, by pozwolić mężczyźnie przynajmniej wytrysnąć całą dawkę spermy do ust, po czym albo spermę połknąć albo dyskretnie wypluć do chusteczki. Żony, które nie zgadzają się na taką formę miłości (choćby od czasu do czasu) narażają się na niewierność swoich partnerów, same kierując ich w usta prostytutek, które za niewielką kasę robią to hurtowo.
    Na większość mężczyzn w trakcie masturbacji czy seksu oralnego pieszczoty jąder działają bardzo odprężająco, pod warunkiem, że wykonuje się je delikatnie. Zbyt mocny uścisk łatwo wywołuje ból. Jedną dłonią chwyć członek partnera, a w drugą weź mosznę z jądrami i pocieraj jego krocze (obszar między jądrami a odbytem). Podobnie jak w mosznie, w kroczu znajdują się liczne zakończenia nerwowe, a jego wrażliwość oznacza, że doskonale reaguje na bodźce dotykowe. Worek mosznowy jest męskim odpowiednikiem kobiecych większych warg sromowych i jego głaskanie, całowanie czy pieszczenie dostarcza bardzo przyjemnych doznań, jednak na ogól nie prowadzi do orgazmu. W kroczu znajduje się także męski gruczoł prostata, . Stymulację prostaty robi się palcem włożonym w odbyt. Rzadko, która partnerka lub sam mężczyzna zgadza się na takie pobudzanie.

Może ta forma będzie Ci bardziej odpowiadać
    Pozdrawiam JackXL
  • a b c d 2007.02.02 [19:37]
    wygląda na to że brzydzisz się swojego faceta. w ogóle po co ci on jak ty taka jesteś dziwna???
  • animka 2007.02.03 [19:59]
    u mnie to prosto.ktotka spudniczka nogi na wierzchui zeby bylo widac piesi.facetow to podcnieca.zaczynasz go calowac.zdejmowa koszule i jak jestes nago to mu staje na widok piersi.
  • moti 2007.02.03 [20:01]
    to prtawda bylem kiedys u kobiety w domu uprawialismy seks.gdy zobaczylem jej nogi i piersi stanol mi .zaczelam wariowac calwoac ,ja ,dotykac,masowac po cipce calwoac piersi.potem byl seks.
  • ona 20 2007.12.18 [15:14]
    do JackXL ...Ty uwazasz ze mozesz nazywac mezczyzne nazywac panem? masakra te Twoje teksty w stylu ...spotka Cie zasluzona kara itp...napisales komentarz w sposob dla mnie obrzydliwy. Mezczyzna to pan, a kobieta niewolnica- tragedia.
  • JackXL 2007.12.18 [15:16]
    Do Ona 20
    Przykro mi że tak to odebrałaś. Określenia które użyłem są jedynie pewną metaforą uczuć w grze miłosnej. Tak naprawdę to kobieta jest zawszy górą i właśnie z tego powodu w grach miłosnych czasem On chce poczuć się górą.
    Jeżeli jednak w jakiś sposób uraziłem Twoje uczucia bardzo Cię przepraszam.
    JackXL

• jejekakala 2007.12.19 [20:03]
    "Dobry Pan będzie cierpliwie z tobą ćwiczył, nagradzając widoczne postępy."

żałosne!smiech.gif
  • vi 2008.02.04 [16:35]
    haha dziewczyny zdystansujcie się trochę ! forma Pan jest doskonałą w tym tekście, czy może powinnyście negować rownież forme "Pani "?
    uwazam ze sam akt zaspokajania Swojego Meżczyzny jest czyms na tyle szczególnym i waznym ze zniechęcenie na mysl o wyżej wymienionych formach tego jest conajmniej dziwne! w bliskości nie mam miejsca na zacofaną pruderię, seks jest czymś niemalże mistycznym jeśli umie się i chce bezgranicznie sprawić przyjemnosc partnerowi/partnerce! i szczerze pzyznam ze nie wiem co bardziej mnie kręci, kiedy widzę jak moj facet wije sie z rozkoszy, czy kiedy on mnie doprowadza do takiego stanu. bo przecież nie cały czas on jest władcą .prawdaoczko.gif ?
  • Olkka.... 2008.02.04 [17:50]
    jeden facet to napisał a inni ciagle to kopiują ...napiszcie cos od siebie ...
  • PAN 2008.03.15 [01:52]
    Moja dziewczyna wyśmiewa dziewczyny, które się brzydzą swojego faceta... Jest bardzo samodzielna i niezależna, ale sama przyznaje, ze podnieca ją to jak jest moją niewolnicą, i zagina to ze robi rzeczy, które jej się wydawały niemożliwe, Także dziewczynki, odpuście sobie, jak ie rozumiecie o co chodzi z męskim ego... (to ze was traktuje jak niewolnice, to nieznaczy, ze życia za was nieodda..., a nawet bardziej odda za swą niewolnicą niż za "swą" niezależną, co się brzydzi... )
  • sexy dupcia 2008.03.15 [17:28]
    Ja jestem zaj**iscie dobra w robieniu loda. Moj facet ma odlot jak mu lize jajuszka i jego dziurke.do tego delikatne muskanie główki penisa i orgazm gotowy.
  • koteczek83 2008.03.18 [18:47]
    a ja uwielbiam być niewolnicą i robić wszystko dla swojego Pana. Fakt, że jest jemu dobrze bardzo mnie podnieca i czesto sama mam orgazm, gdy namiętnie połykam peniska. Kobietki nie powinny do niczego sie zmuszać, do wszystkiego trzeba dojrzeć, każdy przecież lubi coś innego.

• Kobieta Pani dla swojego Pana 2008.03.21 [23:32]
    A może Jack pokarz nam jaki z Ciebie uległa ...Kociczka ? ;-* Widac, że nie każda publicznośc przygotowuje się w pięc minut.......... Pozdrawiam Panie, Panów w policzek . No i Świąt szerokich ! ;->
  • to sie naczytałach 2008.03.25 [22:49]

• Super penis 2008.03.30 [20:48]
    a ja mam członka na prawo ;P ciekawe czy da sie zrobić takiemu loda xD

• ghffgd 2008.03.30 [20:52]
    moze rzucić mu boa do lozka ?
  • ghffgd 2008.03.30 [21:13]
    może je podpal jak bedzie spał ?
  • motorola 2008.03.30 [21:18]
    nie no swietny zart;/ podpal... pytam powaznie, wiecie moze jakiemus facetowi to juz mowilyscie albo wy faceci mi powiedzcie w jak sposob laska powinna wam powiedziec o tym zebyscie zgolili sobie genitalia..?
  • ghffgd 2008.03.30 [21:29]
    najlepiej go postrasz .

Ogol jajca albo ci je obetne . Powinno zadziałać.

Odpowiedz na ten temat