Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajkaa83

jak poradzić sobie ze stresem

Polecane posty

Gość Kajkaa83

Pytanie takie samo jak w tytule: jak poradzić sobie ze stresem? Początkowo stresowałam się egzaminami na studiach, obroną pracy magisterskiej, później znalezieniem pracy. Błędne nigdy nie kończące się koło. Stąd też ten temat. Co robicie by zapanować nad stresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim stadium jesteś. Czy zwykła melisa pomaga i zioła? czy stres związany jest ze zwykłymi rzeczami i czynnościami życiowymi czy właśnie takimi wyjątkowymi jak egzmain czy praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo od siebie wymagasz i stąd stres. Zawsze jest wyjście z każdej sytuacji. Więc nie myśl o złych konsekwencjach. Zawsze jest ktoś, kto na Ciebie czeka, bez względu na to jaki osiągniesz sukces w życiu. Póki masz wszystkie członki i jesteś zdrowa to nie ma się czym przejmować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaa83
Pewnie macie rację. Z tym, że nie zawsze da się po prostu nie przejmować... Zioła i melisa niestety nie pomagają. Już dawno to sobie odpuściłam, bo chodziłam jeszcze bardziej rozbita i senna. Chciałabym się nauczyć jak żyć ze stresem i nie zwariować ewentualnie potrafić go rozładować w jakiś zdrowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWALCZYŁAM STRES
Ja ze stresem sobie poradziłam bardzo SZYBKO - wykorzystałam do tego naturalne techniki a dokładnie medytacje relaksacyjną z GERELAXIS - polecono mi to w anglii - znajomy korzystał. Tutaj macie link do strony - http://gerelaxis.pl/ - macie tam DARMOWĄ PRÓBKĘ - warto przetestować na sobie i sami zobaczycie czy to na was działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna próbka tego systemu GErelaxis - już zakupiłam na płycie i czekam na przesyłkę. Myślę, że to świetny sposób na to jak poradzić sobie ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa88
Również korzystam z GErelaxis. Jeśli jeszcze nie korzystaliście to warto spróbować, świetna muzyka, a obsługa obsługa ze strony sklepu w pełni profesjonalna - zamawiałam muzykę na maila i faktycznie dostałam utwory od razu po zaksięgowaniu płatności przez bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRzestancie spamować. Ja też chciałabym wiedzieć jak radzić sobie ze stresem:( Rozpoczęcie studiów było tak stresujące, że wymiotowałam.. Teraz mam stres przed nietkórymi zajęciami - a zamiast chodzić i przeżyć ja unikam przez co stresuje się jeszcze bardziej, że mnie wyrzucą.. Zaczęłam na nowo brać tabletki antydepresyjne ale one już aż tak nie pomagają:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to ci niczego w zyciu nie dadza tego uczyli w komunie i twoi rodzice sa beznadziejni 777 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie spacer w słońcu i relaksująca gimnastyka ,żadne tabletki ,basen ,masaże i kontakty z fajnymi życzliwymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie pomogła ani joga ani basen ani tabletki jak ktoś ma zjebaną sytuację w domu to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stress na studiach?? obrona ?? brak pracy, kredyt na400tys zl, dziecko, pogadamy wtedy o depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch, ćwiczenia powinny trochę Cię rozluźnić, spróbuj preparatów z melisą i magnezem (tylko patrz jaką mają ich dawkę), te dwa składniki działają odprężająco, mi pomogły przed obroną pracy mgr:D. Jeśli tak bardzo cię to blokuje to może warto pójść do psychologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline82
Problem ze stresem mam również od młodych latach. Mi pomogły ćwiczenia TRE - zredukowały stres i to ciągłe uczucie napięcia, poddenerwowania. Więcej na ten temat znajdziesz w książce"Zaufaj Ciał" Berceli'ego. Ja kupuje w dobrej cenie w księgarni psychologicznej http://ksiazkizmieniajacezycie.pl/oferta/16-zaufaj-cialu.html Naprawdę wartościowa i pomocna lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×