Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taadaah

jak postapic??????

Polecane posty

Gość taadaah

niedlugo wybieram sie na impreze,na ktorej bedzie moj byly(on mnie zostawil)..i zupelnie nie wiem isc czy nie isc?ta sa uradziny meza przyjaciolki i glupio byloby sie nie pojawic..jesli pojde to jak sie zachowac?dodam,ze sie ze soba nie kontaktujemy,on odszedl ode mnie z dnia na dzien,podajac prozaiczny powod..raz wyslalam mu smsa,ale on sie nie odezwal..wiec jak?isc i udawac,ze sie swietnie bawie,flirtowac z facetami?nie wiem..poradzcie cosik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstrój się wymaluj
flirtuj. Bądź seks i ... widzieć żal w oczach byłego bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka32
Pójść i dobrze sie bawić:-) Niech wie co stracił:-) Poza tym flirt jest wskazany:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadaah
tez o tym myslalam..ah,najgorsze jest to,ze on zerwal ze mna po tym jak kilka dni wczesniej powiedzial,ze mnie kocha..dodam,ze to nie jest jakis gowniarz,dorosly facet..wiec to,ze chcial sie zabawic wykluczam,nawet przedstawil mnie swojej rodzinie..ah,ja glupia,wciaz mam nadzieje,ze wroci do mnie jak mnie zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadaah
dzieki kobitki:-)tak zrobie!pojde i mu pokaze!a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
ubierz się bardzo sexownie, fryzura, makijaż te sprawy. Sukienka, buty na obcasie. Bądź wyluzowana, wesoła. Baw się z innymi. Z facetami rozmawiaj dużo i kolezankami. Flirtuj! A on niech to widzi, i zobaczy co stracił. Ale musisz to zrobić co pisze na początku wiadomości, aby wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusiaczek
Uważam ,że sama nie powinnaś się tam pojawiać -bedzie ci poprostu głupio .Najlepiej poproś kumpla ,bądź przyjaciela ,żeby z tobą poszedł i udawał twojego ,zakochanego w tobie faceta .Ty natomiast promieniuj szczęściem .To zaboli faceta ,który cie zostawił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadaah
no tak,ale on mnie zostawil dopiero jakis miesiac temu,czy to tak wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
u bierz sie przede wszystkim piknie hehehe make up zrob, wypachnij sie heheh i usmiechaj sie kokieteryjnie nie koniecznie do niego.....badz wesoła i baw sie dobrze.a jak bedzie chcial z toba padac to powiedz czesc i go spław tak delikatnie heheh.niech wie skurwiel co stracił hehhe!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadaah
no ale mam sie z nim pierwsza przywitac?czy ignorowac dopoki on sam nie podejdzie do mnie?najgorsze jest to,ze on jest najlepszym przyjacielem solenizanta,a ja przyjaciolka soenizanta zony!i taka to krempujaca sytuacja dla nas wszystkich,chociaz nie jestem pewna co do pana J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusiaczek
oczywiście ,ze wypada -to ty masz czuć się dobrze ,a nie koles który cie olał..!!!!Ja mówię tobie nie idź sama , bo bedziesz tego żałować ,lepiej kogoś weź ,niech on wie ,że czekać ty nie bedziesz , a na ignorancje sie nie godzisz !!! Podejrzewam ,że on pierwszy zagada , zignoruj jego - niech sie poczuje tak jak ty ,, pokaż mu ,ze go olewasz i takich zachowań tolerowac nie bedziesz , a jak coś powie - to mu powiedz ,że brak mu kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze powinnas isc sama... po co komus cos na sile udowadniac:)?? ze dajesz sobie rade bez niego ?????????? oczywiscie ze dajesz, i znakomita oznaka tego bedzie jak sie pojawisz na tej imprezie sama, z usmiechem na twarzy :) pozdrawiam i zycze udanej imprezy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusiaczek
"mi tu " chyba powinnaś sie dowiedziec jak mysla faceci ... hehhe .. kolezanka pójdzie ,a on stwierdzi ,ze ona jest tam dla niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu ludzi tyle opinii..
Ja sądzę, że możesz iść sama lub z kolegą, w zależności od formy tej imprezki. Jeśli to typowa nasiadówka przy stole, możesz sama, jeśli mają być tańce, lepiej z kimś. Uważaj z tym flirtowaniem. Ktoś, kto nie flirtuje na co dzień, może wypaść sztucznie i przez to śmiesznie. Bądź po prostu luźna i wesoła, jemu grzecznie powiedz "cześć" i traktuj go jak znajomego, z klasą. Każdym docinkiem, ostentacyjnym zachowaniem itp. pokażesz mu, że cię boli. Po co? Naturalność przede wszystkim :) No i oczywiście, masz wyglądać wystrzałowo i kwitnąco :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na impreze, zadbaj aby swietnie wygladac, usmiechaj sie i nie zwracaj na niego uwagi :) ale pamietaj aby byc mila. Nie flirtuj z facetami, ale niech widzi, ze potrafisz sie swietnie bawic bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na twoim miejscu ...
bym poszła i zachowywała się normalnie, wskazany dobry humor i luz ... Nie podchodź do niego bo moze to źle odczytać, a poza tym nie licz na powrót koniec to znaczy KONIEC, nie on jeden na świecie. Szkoda, że nie masz kogoś z kim byś poszła, pewnie by mu opadła szczęka, ale jest jak jest ... miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź koniecznie. Jak pisały inne dziewczyny - masz wyglądać bosko i zjawiskowo. KONIECZNIE :D. Ja bym wzięła ze sobą przystojnego kumpla (którego nie znał były! niech myśli że nie marnujesz czasu :P ), ale jak Ty zrobisz to zależy od Ciebie. Nie podchodź do niego pierwsza. Ignoruj go. Daj mu odczuć, że nic już dla Ciebie nie znaczy. Masz być wyniosła, pewna siebie, a może nawet arogancka momentami (w tym pozytywnym apsekcie ;) ). I pod żadnym pozorem nie spoglądaj w jego stronę co 30 sekund !!! Zauważy to albo on, albo ktoś z jego znajomych i mu powie... A lepiej żeby to on spoglądał i żałował. Cierpiał straszne męki za to że tak Cię skrzywdził! No :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz.....
a ja poszlabym oczywiscie na ta impreze i bawilabym sie super.Ubierz sie ladnie usmiech na twarzy i pokaz mu ze mozesz zyc bez niego.Pytasz o to czy sie z nim przywitac czy nie.Gdybym weszla tam i on by tam juz byl to oczywiscie przywitalabym sie ale tylko czesc czesc i poszlabym dalej i nie dala po sobie poznac ze serce mie boli.To jest trudne ale niech wie,ze swiat nie kreci sie tylko wokol niego.Faceci lubia zdobywac zwlaszcza to co utracili i widza,ze my nie rozpaczamy tylko zyjemy i nawet sie smiejemy.Idz i baw sie dbrze.Pokaz mu klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadaah
dziewczyny,poprawilyscie mii humor waszymi postami i teraz mam naprawde ochote na te impreze!przyjecie jest organizowane w klubie,ale pojde sama,bo nie mam nikogo z kim moglabym tam pojsc,na szczescie wiem,ze bedzie kilku kumpli,ktorzy sami tez przyjda,obmyslilam juz sobie kreacje,teraz do dziela,szczena mu opadnie,ale tak jak napisala "ilu ludzi tyle opinii",potraktuje J jak znajomego,z klasa! ipreza dopiero za tydzien,a ja juz mam skurcze zaladka :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko koniecznie napisz jak było na imprezie :) będę trzymać kciuki żeby wszystko poszło dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×