Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosna001

Jak postarzyć swój wygląd?

Polecane posty

Gość wiosna001

Cześć mam problem dlatego prosze Was o rade. Mam 24 lata a mój mąż jest o 12 lat ode mnie starszy. Ubieram sie wygodnie tzn jeansy lub legginsy sweter adidasy apaszka i jakas sportowa kurtka. Lubie wygode i bardzo to sobie cenie. Jest jednak maly problem. A mianowicie moj styl odwzajemnia moj wiek dlatego wiekszasc osob uwaza ze moj maz to moj tata, starszy brat albo szef.... powiedzcie jak mozna ubrac sie wygodnie a jednoczescie zeby ta roznica wieku nie byla tak zauwazalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się zacząć ubierać bardziej kobieco. Legginsy i sportowa kurtka to raczej ubranie na jogging, a nie na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zapraszamy do nas :) sprawdź naszą kolekcję, jeśli szukasz coś co doda ci lat to myślę że znajdziesz dla siebie odpowiedni ubiór www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz wyglądać poważniej w butach na obcasie, klasycznych płaszczach, koszulowych bluzkach. Tylko czy to dalej będziesz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać trochę poważniej , ale nadal wygodnie. Można:) Zostawiamy ulubione jeansy i dokupujemy dobrej jakości chinosy . Zamiast sportowej kurtki krótki klasyczny trencz , wygodna dzianinowa marynarka, materiałowa ramoneska. Do spodni możesz założyć t-shirt gładki albo z modnym napisem, odpuszczamy "dziecinne" nadruki typu serduszka, motylki , pieski itp , pasującą do luźnego stylu bluzkę w stylu boho, koszulę . Do każdego z tych zestawów można założyć adidasy, ale wygodne będą także baleriny, mokasyny, lordsy, klasyczne sznurowane jazzówki. Sukienki też mogą być wygodne , rozglądnij się po sklepach za jeansowymi , dzianinowymi. Zachowaj swój styl i nie dodawaj sobie za dużo lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tymi radami obiema rękoma. Zamiast dżinsów - spodnie materiałowe. Ponadto - wiele zależy także od fryzury i makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapusc brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufarbuj wlosy na siwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postarza zbyt ciemny kolor włosów i łączenia typu ciemny kolor na spodzie czy jako obramowanie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałaś zmienić to makijażem? Najczęściej to jedyny słuszny sposób na postarzenie się. Ewentualnie zmiana fryzury może coś pomóc, tak jak było w moim przypadku. Na http://profryzjer.pl/ sprawdź sobie jaka będzie ci odpowiadała, inspiracji tam nie brakuje. Sama również tam znalazłam coś dla siebie, fryz w którym wyglądam zupełnie inaczej. Bo samym ubiorem będzie Ci ciężko cokolwiek zdziałać, nie ma czegoś takiego jak bardziej dojrzały postarzający strój. Pozostań przy tym co wygodne a resztę zdziałaj makijażem lub fryzurką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że chcesz wyglądać poważniej może być do przyjęcia w tej sytuacji, ale co to ma wspólnego z postarzaniem? Pytałaś męża o to czy byłby zachwycony starszą żoną? Za dwadzieścia lat będziesz się chciała odmładzać i wtedy lepiej go nie pytaj czy wolałby młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×