Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uroda_123

Jak postrzegacie osoby robiące sobie operacje plastyczne...?

Polecane posty

Gość Uroda_123

Zastanawiam się... i chciałabym poznać wasze zdanie. Według mnie osoby chcące zrobić jakąś poprawkę w swoim wyglądzie mogą być jednocześnie silni (nie boją się operacji, dążą do celu) i słabi (nie potrafią zaakceptować siebie, nie mogą wytrzymać z wielkim nosem czy brakiem ust). Znowu osoby nie robiące sobie operacji plastycznych są słabi bo boją się operacji i też często zmiany... takie osoby nie lubią siebie ale po prostu boją się operacji... są też tacy co są silni ale pod tym względem, że potrafią wytrzymać ze swoimi mankamentami... i nawet nie myślą o korekcie... A jak wy sądzicie? Macie podobne zdanie? Może ktoś z was przebył jakąś operację plastyczną, bądź ma jakiś mankament i boi się zabiegu...? Piszcie, czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zdanie jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
he ja zrobiłam sobie plastykę brzucha po porodzie, miałam też paskudną bliznę przez środek po cesarskim cięciu no i oczywiście to co zostało na brzuchu po ciąży. Jestem zadowolona, znów czuję się jak przed ciążą, mogę założyć bikini, nie szpeci mnie blizna...nie żałuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
a co do np. botoksu to jestem za chociaż na razie nie potrzebuję (dobre kremy wystarczają na razie) moim zdaniem nie należy potępiać kobiet które chcą troszkę zatrzymać czas. Myślę, że jak będzie taka potrzeba to sobie zafunduję,a co...tak dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroda_123
nieee mi nie chodzilo o to czy sie je potępia czy nie, tylko o to takie postrzeganie jak ja napisałam... ;) a poza tym kobiety nie tylko chcą zatrzymać czas czy pozbyc sie blizny... chcą też poprawic sobie nos czy powiększyc usta... zeby twarz była bardziej proporcjonalna... :) jesli kto ma kasę i jest zdecydowany to nikt nie powinien mu zabronic sobie czegos poprawic, w koncu to moze odmienic zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zastanawiam się nad tym
Ich ciało, ich kasa, ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzz...
he sama bym sobie zrobila gdyby bylo mnie na nie stac:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewizna
jeżeli ktoś żle się czuje z defektami a operacja może to skorygować - to nie potępiam nawet jeżeli weźmie na to kredyt. Dobry wygląd i co za tym idzie wyższa samoocena naprawdę pomaga w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej. Wygląd to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, ile takich operacji zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z zabiegami które są potrzebne? Opcja ginekologii estetycznej chociażby. Ja będąc młodą mamą byłam zmuszona poddaniu się operacji w sumie to zabiegowi obkurczenia pochwy, ponieważ czułam się niekomfortowo zarówno wobec siebie jak i przy mężu. A chociaż po takim zabiegu podniosła sie moja samoocena. Wybrałam się do Łódzkiego salonu estetyki i nie żałuje: http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo długo miałam problem z ustami. W wieku 22 lat uległam wypadkowi i moje wargi zostały zdeformowane. Usta były szpetne. Zdecydowałam się wydać sporo pieniedzy ,ale nie żałuje tej decyzji. Może nie jest idealnie ale duzo lepiej niz było. Żałuję że nie znalazłam wcześniej specjalistów. Kiedy wreszcie nie mogłam wytrzymać trafiłam na http://luksusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/bonadea i zdecydowałam się umówić. Pieniadze to nie wszystko a dobre samopoczucie zaraża. Wszyscy wiedzą , że jestem po operacjiplastycznej, ale mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×