Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
figunia86

jak powinien wygladać idealny salon kosmetyczny??

Polecane posty

Jak waszym zdanie powinien wyglądać salon dobry kosmetyczny?? Zastanawiam się nad otworzeniem salonu kosmetycznego, takiego z prawdziwego zdarzenia :) Chciałabym byście mi pomogły nad realizacją tego pomysłu. Chciałabym by klienci dobrze się w nim czuli, przychodzili się zrelaksować :) Żeby ceny nie były jakieś kosmiczne a zabiegi w nim wykonywane-profesjonalne :) Pisze do was z prośbą o poradę,ponieważ dzisiejsze salony są chłodne zbyt ekstrawaganckie, nie miłe dla człowieka i chodząc do takiego salonu czuje się oceniana. Czekam na wasze wypowiedzi :) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby bez nowoczesnych urządzeń nie można mieć salonu? Ludziom bardziej zależy na pracy i dotyku rąk niż na maszynach. Przede wszystkim liczy się skuteczność zabiegów. Są kosmetyki, które działają cuda na naszej skorze i nie jest potrzebna żadna aparatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz przejrzec rozne salony kosmetyczne to sprawdz strone MojSalon . eu taki ranking salonow fryzjerskich i kosmetycznych. Czesto szukam tam roznych zabiegow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania2
jak dla mnie idealnym salonem jest spa soleil we wrocławiu, jest tam bardzo schludnie i panuje fajna kameralna atmosfera i co najwazniejsze ceny są na polską kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój to (i tu cytuję) "Odchudzanie, medycyna estetyczna i poradnie w jednym miejscu", dla mnie to właśnie idealny gabinet :D Ale tak całkiem poważnie, to patrzę najbardziej chyba na listę usług, ceny, to czy jest czysto i jaka atmosfera w nim panuje. Polecam bardzo jeśli ktoś jeszcze szuka jakiegoś fajnego, lubię bardzo chodzić tam www.cosmobelle.pl to właśnie oni mieli ten cytowany przez mnie wcześniej slogan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takim salonem jest spa u www.loftspa.pl :D zawsze czysto, miłe panie (i pan również), zabiegi przeprowadzane prawidłowo i przyjemnie, zawsze stamtąd wychodzę mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon kosmetyczny powinien przede wszystkim działać. :) Bardzo dobrze, jeżeli można się tam zrelaksować, jest czysto, pachnąco i jest ładny, odpowiadający naszym gustom wystrój. Ja zdecydowanie skupiłabym się na odpowiednim doborze kosmetyków, a dopiero potem na wyglądzie. Warto również wybrać salon, który będzie miał bogatą bazę zabiegów. Salon http://bio-derma.pl ma na swojej stronie ciekawe opisy zabiegów. Jednak szczegóły takie jak świeczki lub odświeżacz powietrza mają szczególne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWtoruń
Jako częsta klientka może pomogę :d Bardzo często korzystam z zakładów kosmetycznych i fryzjerów. Największą udręką dla mnie jest wlepianie wzroku byle gdzie, zagadywanie mnie przez kosmetyczkę czy fryzjerkę. 3 godziny czasem spędzam i dłuży się to w nieskończoność. Dla mnie jako klientki najlepszym byłoby jakbym mogła obejrzeć wybrany przeze mnie film czy serial. Jeśli nie chcecie inwestować np w tv dobrym rozwiązaniem jest tablet i jakiś darmowy portal np www.movieneo.com Z przyjemnością chodziłabym do takiego gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny salon kosmetyczny powinien wyglądać elegancko, mieć szeroką ofertę, miłą obsługę i dobre ceny. Ja znalazłam taki salon w Szczecinie. Chodzę do www.maestriaklinikaurody.com i polecam ich również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym miejscem na regeneracje duszy i ciała, jest www.loftspa.pl. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwracam uwagę na czystość, sprzęt jakim salon dysponuje oraz zabiegi jakie oferuje. Wybrałam salon, który idzie z duchem czasu. Mój idealny salon to miejsce relaksu. Musi być tam też miła atmosfera. http://anetta.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arsenia24
Kompletując wyposażenie do własnego salonu polecam poczytać na stronie http://aquasure.com.pl/ o oczyszczaniu wodorowym. Jest to innowacyjny i bardzo skuteczny zabieg oczyszczajacy, a dzieki temu ze wodor jest najlzejszym pierwiastkiem skora jest oczyszczona gleboko, bo az na poziomie komorkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie dodatkowo jeszcze o tym https://yeson.eu/autoklaw-w-gabinecie-kosmetycznym bo wielu się wydaje, że to takie hop siup, a sam wygląd to nie wszystko w porównaniu do tego, w jaki sprzęt trzeba inwestować. Autoklaw do gabinetu kosmetycznego itd., to nie jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Zdecydowanie gabinet kosmetyczny powinien być wyposażony w nowoczesne urządzenia ale i właściciel musi znać się dobrze na zabiegach. Ja chciałam skupić się przede wszystkim na depilacji i dlatego zdecydowałam się na wypożyczenie laseru diodowy LightSheer Duet. Laser działa rewelacyjnie, widzę że moje klientki chętnie wracają na kolejne wizyty. Urządzenie wypożyczyłam od firmy Laseron z Kielc, zdecydowanie ich polecam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma otworzyła właśnie swój salon kosmetyczny. Utrzymany jest w stylu glamour na naprawdę wysokim poziomie. Chyba w Kielcach nie było jeszcze takiego salonu. Polecam KiM Salon Kosmetyczny Kielce 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×