Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Karolinnasz

Jak pozbyć się zmarszczek?

Polecane posty

Gość Karolinnasz

Jestem załamana. Mam 35 lat, a wyglądam jakbym była o 10 lat starsza. Wagę mam w porządku, papierosy rzuciłam 3 lata temu:( Mam słabą skórę i paznokcie, szarą skórę i dużo zmarszczek. Wypróbowałam już wiele kremów przeciwzmarszczkowych takich jak Clinique, Lancome czy Dr Irena Eris. Poprawa była minimalna i krótkotrwała. Już myślę nad chirurgią estetyczną. Może któraś z Was zna sposoby na pozbycie się zmarszczek czy poprawę stanu skóry lub paznokci? Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy sposób to przestać o nich myśleć,musisz dojrzeć do faktu,że będziesz się starzeć a zmarszczek będzie przybywać,raduj się każdą chwilą bo masz ich coraz mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Cię rozumiem Autorko. Sama jestem po 40, a kiedy urodziłam synka w wieku 35 lat miałam straszne problemy ze skórą i z włosami. Bardzo się postarzałam, co było widać zwłaszcza na twarzy- wokół oczu i ust pojawiły się mi zmarszczki. Próbowałam wielu kremów począwszy od Lancome, poprzez Loreal, a na Clinique kończąc. Wypróbowałam dziesiątki suplementów diety ze skrzypem i witaminami. Dermatolog także niewiele mi pomógł. Na jednym z wątków Kafeterii przeczytałam o kolagenie naturalnym i to był strzał w dziesiątkę. W sumie spontanicznie zamówiłam kolagen Noble Medica. Pierwsze opakowanie dało mi niewielkie efekty, jednak po drugim znacznie poprawił się stan mojej skóry, która już nie jest już taka poszarzała, włosy zaczęły szybciej rosnąć i co najważniejsze mam mniej widoczne zmarszczki. Zobaczymy, jak podziała na mnie trzecie opakowanie. Autorko poczytaj o kolagenach naturalnych, bo podobno pomogły wielu osobom. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8376859043
Super na wygładzenie cery działają truskawki :) Póki jeszcze są na rynkach i grządkach, warto korzystać :) Dużo bardzo ciekawych właściwości leczniczych truskawek jest w artykule: http://terapiasokami.pl/10-powodow-dlaczego-truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
naprawdę wierzycie w cudowną moc kremów? Jeśli się nie pije dostatecznej ilości wody i nie jest na zdrowej diecie to można zapomnieć o ładnym wyglądzie. 3 lata temu rzuciłaś papierosy. A ile lat paliłaś? Niestety pewne zmiany są nieodwracalne. Wg mnie najważniejsze to: - wysoki filtr UV na twarz przez cały rok - ja używam kremu z Ziaji z filtrem UV50 i wit C - na noc olejki np arganowy (działa cuda!) - masaż twarzy przynajmniej raz dziennie - maseczki - napewno nie kupne. Ja na stronie Zrób Sobie Krem kupuję czystą spirulinę, którą mieszam z wodą i nakładam na twarz. Cera niemowlaka gwarantowana. - no i niestety podstawa to zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj krem z retinolem tylko pamietaj filtrach mozesz maseczke nakładac na noc. Ja obserwuje poprawe stantu skóry po kremie z retinolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kremy to trochę mało. Ja miałam robione zabiegi derma rollerem i serum z retinolem. Bardzo szybko było widać poprawę jakości skóry. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33a
Już jakiś czas temu robiłam sobie kurs z obsługi Poring – Method i to mogę polecić. Chodzi o zabieg usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym. Cała magia tej metody polega na tym, że nie używa się igły. Jest taki specjalny tłok, który wstrzykuje kwas prosto do skóry właściwej bez bólu, bez nakłuwania. Jak to wygląda od strony technicznej to na stronie www.poring-method.pl jest dobrze wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka była na zabiegu stymulowanie zmarszczek. Zabieg wykonuje się specjalnym stemplem wyposażonym w mikro igiełki, który nakłuwa skórę, aby przyspieszyć jej regenerację. Następnie lekarz nakłada rewitalizujący preparat z kwasem hialuronowym wzbogaconym witaminami. Po miesiącu był efekt a powtórzyła zabieg ten po 2 tygodniach, wygładziło te bardziej widoczne a te drobne poznikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten problem, ja mam 30 lat a zmarszczki mimiczne jak stara aktorka :) Polecam Ci botoks, to bardzo skuteczna metoda, poczytaj sobie o niej http://www.klinikasfera.pl/botox. U mnie efekty były naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie działa Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki polecam dermapen ( popularnie wampirzy lifting) i karboksyterapie...szukaj dobrego kosmetologa ktory ma wiedze i sprzet...ewekty? zdumiewające !!! :) a krem na dzien/na noc coby nie przesuszyć buzi :) Pozdrawiam PerLei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mezoterapię igłową, lub mikroigłową, oczywiscie smarowanie skóry twarzy oraz dekoltu kremami nawilzającymi ,kremami z kw. hialuronowym oraz kolagenem, (jeśli chodzi o kremy to one duzo nie pomogą) polecam zakupienie darsonval (czyli prądy, robić masaż raz w tyg tym urządzeniem) piling kawitacyjny, oczywiscie kwasy. Mozna kupic serum kwasowe polecam is clinical aktywne serum 2x dziennie starcza na bardzo duzo czasu sama mialam zmarszczki na czole i dzięki temu serum uporałam się z nimi. Najważniejsze to: -Peelingi raz w tyg czy to enzymatyczny, czy to kawitacyjny -Kremy nawilzające oraz z kw. hialuronowym i kolagenem nie tylko na twarz ale i na szyje i dekolt, która równiez się starzeje. -Maseczki raz w tyg z kolagenem i kwasem hialuronowym -Oczywiście myjemy twarz równiez żelem przeznaczonym dla skóry ze zmarszczkami, absolutnie nie mydlem, które wyszusza. - Oczywiscie krem pod oczy obowiazkowo! -Kilka serii mezoterapii w salonie kosmetycznym -Nakładanie na twarz serum kwasowego is clinical activ serum np Z zabiegów medycyny estetycznej mogę polecić laser, nalezy udac się do kliniki medyczyny estetycznej na konsultacje, jednak to duzy wydatek. - jeśli chodzi o słaby stan skóry czy paznokci czy włosów, polecam po prostu suplementacje, ew zmiane nawyków odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinnaa
Słyszałam o tych zabiegach, byłam nawet na konsultacji w http://artederm.pl/ i dowiedziałam się tam mnóstwa rzeczy na temat różnych zabiegów i możliwości a jest tego naprawdę dużo i podoba mi się to że w tej klinice każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i tak też dobiera się dla niego najodpowiedniejszy rodzaj zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba od razu biec na żadne zabiegi. Na początku można ograniczyć się do kosmetyków przeciwzmarszczkowych. W moim przypadku świetny efekt dało stosowanie kremu od Bielendy, http://bielenda.pl/produkty/botanic-spa-rituals-opuncja-figowa-aloes-krem-przeciwzmarszczkowy-dzien-noc - używam go od kilku miesięcy, przez co moje zmarszczki uległy widocznemu spłyceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczek mozesz pozbyc sie na rozne sposoby. Najwazniejsze zeby trafic do dobrego kosmetologa, ktory dobierze dla ciebie kosmetyki i zabiegi, a nie bedzie robic tego co akurat jest modne albo na czym najwiecej zarabia. Ja np. zapisalam sie na mikrodermabrazje bo kolezanka miala i super wyglada, a okazalo sie ze to zabieg nie dla kazdego i w moim przypadku lepsze beda kwasy. Polecam kosmetolog Izabele z salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu ma duzy wybor zabiegow i pracuje na kosmetykach renomowanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kosmetyki? Oczywiście te dobre i skuteczne które zredukują zmarszczki. Właśnie tak działa kolagen, zobacz na stronie www.Kolagen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadał
Ja wcieram Anti Aging Floslek. Cudo, wnika genialnie w skórę i działa od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooski
Ja postawiłam na L'biotica, uratowała mi poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kosmetyki nic nie dają. W tym wieku tylko zabiegi profesjonalne Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, palenie papierosów negatywnie wpływa na stan naszej cery, trudno się nie zgodzić. Myślę, że w Twoim przypadku najskuteczniejsze będą jednak zabiegi kosmetyczne, nie kremy. Na kremy wydasz masę kasy, a i tak nie będziesz miała zadowalających efektów. Popatrz sobie na zabieg usuwania zmarszczek laserem emerge np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo paliłaś papierosy? Najlepszym wyjściem będą właśnie zabiegi laserowe. Zgadzam się z tym. Ja byłam na zabiegu Dermapen w Klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku. Mają tam bardzo dobre sprzęty. Po zabiegu twarz była trochę czerwona ale wszystko wróciło do normy po kilku dniach i zniknęły sińce pod oczami, przebarwienia i twarz się wygładziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczwiscie po kilku nrmalnych postach same reklamy. Ludzie ogarnijcie sie bo nikt tego nie czyta. Chcecie sie reklamowac to robcie to ale nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oczywiscie truskawki zacznę jeść w duzych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy czy nie, ale może ludzie naprawdę chcą kogoś polecic? Trzeba od razu podstęp węszyć jak detektyw Rutkowski?! A ja chętnie posłucham o tej klinice na Aniołkach w Gdańsku - bo chcę iść na zabieg usuwania zmarszczek laserem i interesuje mnie ile trzeba zrobic takich zabiegow zeby byl efekt. Pozdrawiam wszystkich pełnych jadu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najrozsądniejszym pomysłem będzie udanie się do gabinetu medycyny estetycznej. Dzięki odpowiednim zabiegom w http://www.drmajewska.com/ udało się doprowadzić moją skórę do należytego porządku! Wyglądam i czuje się dużo młodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałla

Nie ma co się męczyć, kup kollagen beauty od doppelherz system, zresztą polecam to każdemu kto ma problemy z różnymi typami zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×