Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawawawa33

jak poznac geja?

Polecane posty

Witam Po czym mozna poznac, ze facet bedacy w malzenstwie ma sklonności homoseksualne? Bardzo prosze o przemyslane wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobić testy psychologiczne
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda Zelektroda
sprawdz mu zwieracza, geje lubia sie masturbowac analnie. Jak ma duzy i pojemny zwieracz, luzny na wejsciu - napewno jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po czym
poznałas, ze mąż ma takie skłonnosci?>skąd takie podejrzenia>?nie wiesz z kim jeste teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmssp
śledź go i zobacz czy nie chodzi do gej-klubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge napisac jak bylo u znajomej. jak sie poznali to byl dla niej swietny, wymarzony i idealny facet..tylko pozazdroscic. wielka milosc, nie mogli bez siebie zyc. tak przynajmniej sie jej wydawalo.. byl jej pierwszym facetem, wiec nie miala pojecia jak to jest spac z kims innym i wydawalo sie jej, ze wszystko jest w porzadku..jak sie okazalo nie bylo.. mowila, po fakcie, ze seks w ich zyciu nigdy nie byl jakis wyjatkowo szalony czy udany. poprostu aby zrobic i tyle...pozniej bylo coraz gorzej, przestalo im sie calkiem ukladac, ale zgodzil sie na dziecko.. jak sie pozniej okazalo zgodzil sie aby sie nie rozeszli..a nie chcial rozwodu..nie chcial na poczatku. po pewnym czasie przestal sie jednak ukrywac i sie dowiedziala na 100%. teraz sa po rozwodzie. on zyje z facetem, a dzieckiem i nia sie nie interesuje zbytnio. zas ona go dlaej kocha gdyz twierdzi, ze nie ma lepszego czlowieka od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... ale oszukał ja. Powołał do zycia dziecko-gdzie odpowiedzialnosc???? Rozwod byl z jego winy-jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellllka
Bywa też ze pracują w wojsku,to jest druga skrajnoć w jaka popadają,własnie często po to aby ukryć swoje homoseksualne pociągi,stajac sie zewnetrznie na siłe charakterologicznie męscy,tzn taki facet lubi uderzyć itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellllka
skrajnosć-literówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. facet ktory w seksie jest ulegly raczej, lubi pieszczoty analne (niby masowanie prostaty) do tego nienawidzi gejów, podobaja mu sie panowie z tv np. aktorzy, ma klopoty z dojsciem do oragazmu podczas stosunku z kobieta-ale wzwód ma, a do tego wszystkiego ma klopoty z utrzymaniem kału to raczej gej, nie? czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypisujecie glupoty
wypisujecie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellllka
tzn wydaje mi sie ze meżczyzna lubiący pieszczoty analne nie musi od razu być gejem,tak samo jak problemy z wypróznianiem sie,chociaz fakt faktem jeszcze nie poznałam faceta heteroseksualnego lubiacego pieszczoty analne.Najbardziej mnie jednak martwi to ze podobaą mu sie aktorzy,w sensie wizualnym:),z reguły mężczyxni nie potrafia ocenic wyglądu meżczyzn,nie przyglądają sie męzczyznom.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak twój wibrator
wchodzi mu bez oporu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziecko chcial aby sie zamaskowac, bo pozniej do tego sie przyznal, dlatego dzis nie chce z nim utrzymywac kontaktu..poprosru nie chcial miec tak naprawde dziecka z milosci, a potrzeby wiec teraz mu na nim nie zalezy. rozwod byl, ale nie wiem z czyjej winy, czy byla mu nie odpuscila gdyz jest w nim slepo zakochana i pewnie by go przyjela jakby chcial wrocic z reszta domyslala sie wczesniej, a i tak z nim byla. kolejna chce swiadomie wysc za geja bo go kocha i mowi, ze zniesie wszystko!!! nie rozumiem tych kobiet.. ale z tym nietrzymaniem kalu to mnie zastanowilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te geje
nawet ich lubie, sa odwazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaiai
Moj maz jest gejem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudka
dlaczego masz takie podejrzenia? A tak na marginesie kiedyś w tv oglądałam wywiad z gejem, który maskował przed żoną, że jest gejem. Chyba chciał to też zamaskować sam przed sobą, bo wybrał - tak mówił - sobie na żonę kobietę w męskim typie. A czy pod jakimś względem charakteru przypominasz mężczyznę (np. lubisz dominację)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i tak
zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG :D izabellllka - alez z Ciebie znawczyni! Kobieca to może byc kobieta albo transseksualista, ale dlaczego gej?Może być ewentualnie wrażliwszy,jak zresztą i część heteroseksualistów,ale chyba sama nie do końca wiesz czym jest kobiecość. "jak ktos ma wsród znajomych geja ,to potrafi szybko rozpoznać innych gejów." Znam wielu gejów.Co więcej mój były jak i obecny facet są biseksualni.I zapewniam,że żaden z nich nie ma predyspozycji do depresji (chyba orientacja nie ma tu nic współnego?No chyba,że ktoś obraca się wśród ludzi takich jak Ty,to już dobry powód do złapania doła). agawawawa33 - każdy normalny facet będzie lubił pieszczoty analne,bo tam po prostu ma punkt G. No tak,kłopoty z utrzymaniem kału... Jeśli wpychasz sobie duże kawałki jedzenia do ust to nawet po długim czasie usta nie zmienią swojego kształtu i wielkości,prawda?Podobnie jest z dupą.Zwieracz może pęknąć,ale tak samo żuchwa może wypaść.Z tym,że są to sytuacje ekstremalne i od normalnego traktowania się i nie wkładania sobie monitorów w tyłek nic się nie stanie. A jak nie trzyma kału to niech idzie do lekarza,może być to objaw choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocyk masz fajną stopkę:) najlepiej z groszkiem i mielonką albo z mielonką, mielonką groszkiem mielonką i mielonką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz fajny nick. Własnie czytam \"Mątwe\" Witkiewicza :P Z tym,że moja stopka to nie z uwielbienia do mielonki,ale z miłości do Monty Pythona :) To z ich skeczu \"Spam\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG,ale jestem tępa :D Ja tu niewiele mysląc nie skupiłam się na szczegółach,a przeciez Ty jak widze znasz ten skecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona mloda
macie fiu bzdziu w glowach! Gej nigdy sie nie wiaze w zwiazek z kobieta, a jesli kobieta trafi na biseksualiste to wiedzcie ze biseksualizm to nie to samo co homoseksualizm. Wiem, bo ja jestem biseksualistką chce byc z mezem, ale lubie seks z kobietami. Nie znacie sie na tych temach i probujecie udowodnic ze jajko madrzejsze jest od kury. Bzdura jestescie glupsi niz jajko, nie myslicie, i w tym topiku wasze wypowiedzi to zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wielce obeznana... Oczywiście,że gej może być w związku z kobietą,sama znam taki związek.Wiadomo,że to kwestia zewnętrznego przymusu,braku akceptacji i pierdolenia,że homoseksualiści są nienormalni. Narzeczona mloda- w innym temacie chyba pisalas,ze to Twoj facet jest bi,zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czym poznać
Hehe jesteście śmieszni. Debatujecie na podstawie wymyślonych przez siebie opini i stereotypów. Jakby dwóch afrykanów debatowało jak zachowują się pingwiny. A pozycja od tyłu jest jedyną naturalną, a misjonarską to tylko wy kobiety "uwolnione" lubicie. Jakos wszystkie zwierzęta, a jesteśmy nimi stosują od tyłu. Mam 2 kolegów gejów, sam z nimi i moją dziewczyną byłem pare razy w klubach, ba nawet jeden bywalec mi drinka postawił. Jesteście przykładem mitu polskiej tolerancji, czyli zerowej. Zapewniam was, ze większość gejów to faceci tak męscy, że wzdychacie same do nich tylko o tym niewiecie. Zresztą nie wiem po co ta gadka skoro wiadomo od 80 lat jak to Freund powiedział, że wszyscy jesteśmy bi, więc wszyscy geje i heterycy sa zakłamani :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakiś wysyp tematów o gejach :o Więc i ten dotyczy mnie. Nie będę pisał tak, by przesiąknięty stereotypami umysł nie wyobraził sobie po drugiej stronie monitora różowej cioty z brokatem na włosach. Ten utarty schemat jest strasznie męczący. Zniewieścienie psychiki takiego geja-lalusia wynika z tego, że swoje popędy utożsamiał z rolą kobiety w związku, a tak naprawdę relacje par homo nie usiłują naśladować archetypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
a ja mam ojca geja i heteroseksualną matkę. kocham swoich rodziców. oni tez sie kochaja aczkolwiek są po rozwodzie. obydwoje są teraz samotni i są dobrymi przyjaciółmi. raz w roku jeździmy wspólnie na tygodniowy urlop. jest fajnie. za nic w świecie nie zmienił bym mojego ojca na innego. moja matka miała dwoch męzów i z tego co mowi wynika ze najlepszy byl moj ojciec;) i to uwaga takze w seksie!!! jej drugi mąż mimo że byl przystojnym byczkiem to po prostu okazal sie totalnie nieodpowiedzialnym baranem. wniosek: kobiety nie powinny narzekac na swoich chlopakow gejów a dziekowac ze w ich zyciu znalazl sie taki ktos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×