Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przekonać koleżankę by nie rzucała szkoły

Polecane posty

Gość gość

Obie jesteśmy po technikum czyli mamy już jeden zawód, nie podchodziłyśmy do matury ani nie przystąpiłyśmy do obrony dyplomu. Od września jesteśmy słuchaczkami w szkole policealnej. Ona chce zrezygnować, mówi że szkoła ją nie interesuje, ja namawiam ją jednak do tego żebyśmy zostały bo to jest tak jak w szkole średniej (nie zdasz matury masz wykształcenie średnie) tutaj nie obronisz dyplomu, masz wykształcenie policealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci szkoła policealna bez dyplomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest marnowanie czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za zawód / fach po tym będziecie miały ? Zawsze im wiecej wykształcenia tym większa szansa na prace niefizyczna ! Moze lepiej zawodówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłyśmy technikum, zawód: technik ekonomista, jak już pisałam nie przystępowałyśmy do obrony dyplomu, do matury również nie. Dlatego zapisałyśmy się do szkoły policealnej, koleżanka chce się wycofać. Ja jej tłumaczę, nie musimy podchodzić do obrony dyplomu, ale będziemy miały wykształcenie policealne, więcej niż średnie. Póki co to mamy średnie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga jesli nie bronilas dyplomu/nie zdawalas egzaminow zawodowych to nie masz zadnego zawodu. Masz wyksztalcenie srednie bez matury. I tyle. A kolezanka niech robi co chce. Nie zmusisz jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nauczycielka powiedziała, że spokojnie będą mogła pracować w zawodzie a dyplom technika to jest tylko informacja dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technikum czy szkoła policealna bez dyplomu - wtedy człowiek nie zdobył żadnego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×