Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przeprosić ?

Polecane posty

Gość gość

Mam wielki problem z przyznaniem się do błędu. Nie umiem tego robić. 3 miesiące temu odeszłam od faceta, którego kocham do szaleństwa. Nasza ostatnia kłótnia była mega ostra z mojej winy - podejrzewałam go o zdradę, a on nigdy mnie nie zdradził. Wczoraj wieczorem wróciłam do domu z Polski. Do domu, czyli do miasta, które pokochałam, jest to jednocześnie jego rodzinna miejscowość, tutaj się urodził, wychował. Spotkałam tez dziś jego siostrę, zaprosiła mnie na kawę i powiedział mi coś bardzo ważnego, otóż ze nadal mnie kocha i nie jest tym samym człowiekiem. Postanowiłam, że chce go przeprosić tylko. ..ja nie umiem przepraszać. Nigdy nie przyznaje się do błędu. Głupie pytanie - jak przeprosić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, zadzwoń: i powiedz: przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam do niego iść. Skoro wróciłam. Ale moja cholerne duma mi na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu jak jesteś taką dumna to siedź se w chacie sama i kup kota a za 10 lat rycz w poduszkę jak będziesz tego faceta widzieć z nową dziewczyna i ich dziećmi :) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem jak zacząć przepraszać. Przecież jak nigdy nikogo nie przepraszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zadzwoń do niego i zaproś go na kawę ale w jakimś neutralnym miejscu. Powiedz że chcesz z nim porozmawiać. Jak sie zgodzi to na wstępie powiedz co czujesz i go przepros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam pójść do niego. Ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczekaj aż dorośniesz i dotrze do ciebie, że największym błędem jest nie przyznawanie się do błędu i trwanie w swojej pysze. Właśnie, to co w tobie siedzi nie ma absolutnie nic wspólnego z dumą, to jest tylko pycha. Jeśli ta pycha z ciebie nie wyjdzie i tak nie macie szansy na szczęśliwy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u niego. Rozmawialiśmy. Właściwie to nic nie musiałam mówić, bo jak mnie zobaczył to od razu mnie przytulił. Wyladowalismy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam to napisac, w miłości nie trzeba słów:-). Gratulacje! Życzę Wam Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal ... sex w kakaowe oczko załatwi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nawet nie wiem jak zacząć przepraszać. Przecież jak nigdy nikogo nie przepraszalam.............. kiedys musi byc ten pierwszy raz. pierwszy seks, pierwsza praca, pierwsza klotnia, .... to wszystko tez kiedys bylo pierwsze. A skoro masz tak wielki problem z elementarna regula dobrych manier, to moze lepiej nie przepraszaj i tkwij dalej w tym swoim chamstwie i glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.44 a ty tkwij w swoim idiotyzmie i braku rozumienia tekstu czytanego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×