Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avada

Jak przytyć?

Polecane posty

Gość avada

Mam 18 lat, ważę 46kg i mam 162, zawsze miałam niedowagę. Lekarz twierdzi, że to przez organizm, który szybko spala. Nie potrafię sobie z tym poradzić, czuję się nie atrakcyjna-w gruncie rzeczy wyglądam jak "patyk". Nowo poznani znajomi pytają mnie czy mam problem, anoreksję. Potrzebuję porady jak przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednia dieta to podstawa, tu cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś przy 30 nie stworzyła tematu: jak schudnąć. ciesz się, że jesteś szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij jesc kukurydze, bardzo szybko przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt mała waga to też problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta W/Ż dobra! Wz-etki też są idealne i eklery lody torty śmietanowe maślane rogaliki pizze buliony i do tego wszystkiego warzywa i błonnik żeby zdrowo było! Więcej żreć -innej rady nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywaj tran ,po jakimś czasie przytyjesz:--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyć też jest trudno, warto spożywać posiłki, które zawierają tłuszcze, które odkładają się w organizmie przez dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim tyć systematycznie. Nie na "siłę". Dieta lekkostrawna, łatwo przyswajalna, stopniowo zwiększać ilość kalorii. Warto też sięgnąć po suplementy diety. Ja biorę te na stres...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej ci pomoże odpowiednia dieta ulożona przez profesjonalistę, poszukaj najbardziej c***asującego http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dietetyk/ najgłupsze co mozna zrobić to objadać się fast foodami, bo w ten sposób zafundujesz sobie brzydką skóre, cholesterol i inne mało przyjemne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetyk to bardzo dobry pomysł, ale nie każdego stać na wizytę, a w przypadku niedowagi bardzo często potrzebny jest szereg badań. I badania tarczycy, i jelit - możesz mieć np. zespół złego wchłaniania. Moim zdaniem w pierwszej kolejności powinnaś przyjrzeć się kaloryczności swoich posiłków, wszystko dokładnie policz za pomocą internetowych kalkulatorów, być może jednak jesz za mało, zwróć uwagę na wielkość porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w pierwszej kolejności nie należy odwiedzać dietetyka, a lekarza ogólnego, który da skierowania na podstawowe badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×