Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak radzic sobie z czepiajaca sie wszystkiego matka furiatka

Polecane posty

Gość gość

boje sie co to bedzie, mam 17 lat, ale boje sie, ze skoncze jak moja 26 letnia siostra, ktora jest nadal kontrolowana i strofowana... moja matka jest strasznie dziwna, nie lubie jej, musi wszystko wiedziec, robi tragedie, udaje zawal serca, no jest beznadziejna. Gdy spotykam sie z kolezankami to pyta sie czy "ide sie puszczac", "czemu sie tak ciagle szlajam, czy mnie swedzi?", przy tym jest strasznie ciekawska, pewnie chcialaby, zebym miala chlopaka, mimo, ze wtedy bylabym "d****a", mowi mi teksty w stylu, ze taka jestem glupia, ze lepiej zebym znalazla jakiegos bogatego faceta, co oczywiscie nie wchodzi w gre, jak narazie znam swoja wartosc... wiecie jak radzic sobie z takimi dziwnymi ludzmi? ona jest dla mnie obca osoba, boje sie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi wszystkiego wiedziec tylko CHCE jak robi tragedie niech zyje tragicznie ale to jej problem nie twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję Ci, ale jedyne. co możesz zrobić to jak najszybciej się usamodzielnić i "odciąć" mamę od swoich prywatnych spraw. Ja od 18 roku mieszkam ze swoim facetem i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/dziecitoksycznychrodzicow nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będzie CI się kiedyś chciało możesz opisać tutaj swoją historię (rejstracja nie wymaga potwierdzenia mailem) www.dziecitoksycznychrodzicow.pun.pl/forums.php a ja umieszczę ją na stronce na fb. Na forum dlatego, żeby pozostać anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, juz probuje mnie urzadzic, mowi mi, gdzie mam studiowac, gada, ze jestem za glupia, zeby zrobic prawo jazdy, ze do pracy nigdzie mnie nie przyjma itp.... jakos sie trzymam przez to, ze strasznie mnie w*****a i chce jakos sie zemscic, pokazac, jak mam na nia wywalone, miec lepsze zycie od niej, zeby mi zazdroscila. nienawidze jej. to straszne, ze nienawidze wlasnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemsta wiaze cie z nia w sposob patologiczny wiec to chory pomysl po prostu bedz szczesliwa dla siebie a nie na pokaz matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×