Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam pytanie, czy ma może ktoś jakiś film instruktażowy, jak zrobić dobrze paznokcie żelowe? bo kupilam sobie zestaw do żeli, a nistety tam było tylko na kartce opisane jak to sie robi to nie jest moje pierwsze zetkniecie z żelami, ale nistety jak robilam sobie kiedyś u kosmetyczki to nie za bardzo sie przyglądała jak to sie robi, a teraz tego żałuje prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na kurs
!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa stylistka paznokci
Idź na kurs, a jak nie to od tego są profesjonalistki. Przedłużone paznokcie to luksus na który nie wszystkich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaa...
to ze mnie luksusowa kobitka :-) super teoria luksusowe kobity maja tipsy wiekszej zenady juz dawno nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topicu lepiej
sama sobie nie nakladaj zelu, bo raczej ci nie wyjda ladne pazurki. Bedziesz miala gory i doliny, a nie ladny zadbany paznokiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam na forum www.uroda.mojeforum.net dowiedziałam sie tam bardzo dużo, tam żadna dziewczyna nie napisze Ci idź na kurs. zawsze pomagają ;) w sklepach internetowych sa tez rabaciki dla udzielających się forumek. zapraszam serdecznie. ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam jest bardzo miło, nikt Cie nie wysyła na kurs. :) mozna znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące nie tylko paznokci. tworzymy taką małą rodzine, nawet zwierzamy się sobie ze swoich problemów. zapraszam serdecznie :) www.uroda.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze napisane.
Forum powstalo z myślą o stylistkach paznokci-zarówno tych poczatkujacych jak i nie poczatkujacych - po to by mogly sobie wzajemnie pomagac i douczac! od siebie. Zawsze kierowalyśmy sie taka intencja by uswiadomic je i skierowac na wlasciwą drogę wyznajac zasadę - chcesz to rób to nawet tylko dla siebie - ale rób to prawidlowo!!! Dlatego tez trudno tu nie mówić o tym ze fundamentem jest tutaj odpowiednie przygotowanie w postaci DOBREGO! SZKOLENIA u fachowego! instruktora. Zawsze porównuje to do budowy domu...zaczynasz go od fundamentu prawda...na mim zaczynasz ukladac cagly by powstaly sciany? Jesli zaczniesz budowac od scian to próbujac to polaczyc z fundamentem to wszystko się rozpadnie...i masz dwa wyjscia - albo bedziesz to co masz poprawial i ciągle coś bedzie się psulo albo zaczniesz od poczatku. Tak samo jest ze stylizacją. Wybierając się na profesjonalne szkolenie uczysz sie podstaw na bazie których budujesz swoją wiedze i praktykę w zakresie prawidlowego wykonywania paznokci. Nie bedziesz od razu alfą i omegą, ale ani sie nie obejrzysz a Twoje prace beda lcoraz ladniejsze. Uczac sie czegoś w stylizacji wypracowujemy w sobie pewne podstawowe mechanizmy które umozliwiają nam i ulatwiają prawidlowe wykonanie. To są tak zwane nawyki - np. trzymania pilnika, sily nacisku, pewnych ruchów, sposobu nabierania, rozkladania masy itd. Zazwyczaj w tych elementach pojawiają sie blędy które przyczyniają się do porażek (diabel tkwi w szczególach). Prawdą niezaprzeczalna jest to iż nie da się tych elementów opisac lub nauczyc z opisu badz samego patrzenia. Dlatego jedziemy na szkolenia na którym po wstepnej prezentacji stoi nad nami instruktor i to on uczy Cie Twoimi rękami...i to on Cie obserwuje, on Cię poprawia. Natomiast uczenie się podstaw! stylizacji z plyty czy z opisu po pierwsze nie nauczy cie tego robic w sposób prawidlowy, po drugie zakorzeni w tobie blędy i zle nawyki. Stąd niechęć do pomocy takim osobom. :o Dlatego ze: - osoby takie zaplacily za swoja naukę niemale pieniądze, dzielą sie wiedzą z osobami podobnymi, wiedza ze mogą pomóc innym(w tej samej sytuacji) oraz inni moga pomóc im. - zle nawyki bardzo ale to bardzo trudno wytępić gdyż mechanizmy ich odtwarzania pozostają niejako poza naszą świadomością - zauważ ze fryzjerka nie zastanawia się jak wziac nozyczki(większosc nie wie jak zrobic to prawidlowo- ona się nad tym juz nie zastanawia), dlatego robiąc jakies podstawowe czynnosci automatycznie bardzo trudno jest nauczyc się robic to prawidlowo gzyz czesto wlaczają sie stare nawyki(to tak jak z poprawianiem tego domu). Jest to więc podwójny trud nie tylko dla Ciebie ale tez dla osob któe chca Cie tego nauczyc i dla tych które chcą ci pomóc chocby tu na forum. - plyty sprzedawane na allegro sa nagrywane przez osoby które czesto maja male wspolnego z profesjonalna stylizacją paznokci(posiadanie samego papierka nie świadczy o wiedzy), a w ten sposób zarabiają niemale pieniadze wmawiajac nieuświadomionym swój profesjonalizm i krzywdzac ich w ten sposób nie tylko przez obdzieranie z kasy za nic nie warta plytę ale takze wpajanie ewidentnych błędów. :o - praktycznie 100% osob przekonujących nas ze chce to ronbic \"raczej\" (jak to ujęlyscie) na wlasny uzytek stwierdza ze w koncu cos tam jednak umie wiec czemu nie wyjsc z tym do ludzi i hejaaaa... zaczyna się jazda a dla nas to walka z wiatrakami. Nie mozecie się więc dziwic ze przekonananie nas do tego graniczy z cudem. - opis który przedstawilyscie: --->> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 zawiera permanetne blędy:o:o:o więc jesli piszecie ze nauczulyscie sie tego z plystki kupionej na Allegro to to moge wam tylko poradzić zebyscie wyrzucily tę plytę bo metoda którą \"uczy\" ta dziewczyna jest nie tylko blędem na blędzie ale pokazywaniem jak maksymalnie utrudnianić sobie pracę - co zamyka kolo blędów i rodzi frustrację zarowno waszą jak i nasza. :o Poradze wam coś - wyrzucie to badziewie i odkladajcie sobie powoli pieniądze na kurs. Co innego to plyty czy wideo nagrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów które pokazuja np nowe tricki, zdobienia, elementy techniczne. Mogę was zapewnić ze metoda jaką \"uczy\" ta dziewczyna nie ma nic z prawidlową metodą i nie byla ona w ten sposób nauczona stylizacji a jedynie wymyślila to w celu zdobycia uznania wśrod nieświadomych osob jaką to ona innowacyjną wprowadzila metodę:o - co do uczenia się i próbowania- to znowu tak jak z ciąglymi poprawkami tego domu...mozna sie czegos nauczyc metoda prób i blędów ale bedzie to dalekie od poprawności, poza tym do nauki nalepiej wybrac produkt dobrej jakosci- co nie znaczy najdrozszy. - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3246682 Wasz opis nie dość ze zawiera nauczone z pseudokursu Cd blędy w sposobie wykonywania to jeszce pokazuje ze nie macie bladego pojęcia o technice (np nalozeniu i utwardzeniu bialego zelu - stąd te bąble spod których wylewa sie nieutwardzony zel) :o linki powyzej Mam nadzieje ze to przemyślicie i nas zrozumiecie. My jesteśmy tu by sobie pomagać - tylko ze nie zdajecie sobie sprawy ze dziewczyny pomagają wam wlaśnie. Pamiętajcie nie zawsze to co dla nas dobre jest dla nas wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyno nie masz juz gdzie tego pisac.?!?!?!?!?!?! piszesz to w kazdym poscie! opanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22...
nie zwracajcie ewagi na takie wpisy jak --- Dobrze napisane. ona patrzy na nas jak na swoja potencjalna konkurencje :-) i za wczosu probuje nas wygrysc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mszyca dzieki za linka :-) 🌻 masz racje tam panuje lepsza atmosfera niz tutaj dzieki bardzo :-) zalosne...... - jestes przykladem ze podlosc ludzka nie zna granic Wyluzuj. Nerwy szkodza urodzie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_-
a tak w ogole to ja rozumiem o co wam chodzi. Naprawde rozumiem. Wydalyscie pare tys. na kurs a teraz szlak was trafia ze dziewczyny same probuja sie uczyc. Gdyz moze nie stac ich na kurs! Ale nie wmawiajcie nam do choinki ze teoria jest wazniejsza od praktyki. Wazna jest teoria owszem. Ale praktyka najwazniejsza! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Hejka dziewczyny!Na początku gorące pozdrowienia dla wszystkich wprawionych jak i początkujących :) robie tipsy od jakiegoś czasu ale mam pytanko.dlaczego paznokcie mi sie tak szybko zapowietrzaja po bokach kiedy nakldam sam zel bez tipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta zazdrosc moze zrobic z człowiekiem. Wiem ,ze wiekszosc dziewczyn myslac o kursie robienia paznokci liczyła na złote gory, ale prawda taka,ze tipsy sa dzis tak popularne. Kazdy sam moze sie nauczyc w domu jak je robic. Ja tez korzystałam z usług salonów ale nie byłam zadowolona były zrobione nie dokładnie, szybko odpadały lub były ozdobione bardzo załosnie a koszt tej przyjemnosci wynosił 100-150 zł. Nawet jak mnie stac ,to juz nie mysle wiecej przeplacac bo za co? Tez postanowiłam sie nauczyc samodzielnie je robic. Popieram wszystkie niezadowolone z usług tzw. profesjonalistek dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda22.samouk
witam panie:)popieram te dziewczyny ktore chca spubowac nauczyc sie robienia zeli same!! ja przez 3 lata robilam zele(sobie)w salonie po czym stwierdzilam ze sprubuje sama....nie mialam kasy na kurs i co!!!! i dzisiaj robie paznokcie i mam wiele pan i zadna nie nazeka... nie odpadaja..nie lamia sie!!!nikt nie nauczy cie tak jak sama sie nauczysz!!!trzeba miec ty6lko jakie kolwiek pojecie a do reszty mozna dojsc jak sie tylko chce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paznokietka
Mam koleżankę ,która chodząc do kosmetyczki sama nauczyła się podstaw robienia paznokci żelowych.Stwierdziła jednak ,że skoro tyle juz na ten temat wie to sama spróbuje je robić.Metodą prób i błędów doszła do takiej wprawy ,że teraz nie może znaleźć miejsca w swoim osobistym kalendarzu na kolejne klientki.Wcale nie zrobiła żadnego kursu i nie ma żadnego salonu,a jak dla mnie to paznokcie które ona robi wyglądają bardziej naturalnie i są ładniejsze od wykonania niejednej kosmetyczki. Przede wszystkim nie są takie grube i masywne -choć wiem ze paznokcie powinno się robić w kształcie krzywej C żeby się nie łamały , a jednak są bardzo trwałe i naprawdę bardziej mi się podobają. Idąc w jej ślady sama postanowiłam zakupić sprzęt i zacząć robić paznokietki. Więc dziewczyny nie bać się i próbować robić samemu. Po co przepłacać?:D Praktyka choćby nawet w domu też taje duże rezultaty. Poza tym jeżeli chodzi o diagnozę chorób dłoni i paznokci- od czego w tych czasach mamy internet??:D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
macie pytania piszcie na poczte pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie, problemy). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Ja robie sobie sama paznokcie żelowe i wychodzi mi to, a w cale nie skończylam żadnego kursu..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny jak czytam te wasze niektóre wypociny, że tylko po kursie mozna robic ładne paznokcie to jest mi was po prostu szkoda,rozumiem jak ktoś ma ukączone studium kosmetyczne, ale te 3 dniowe kursy gie wam dają i jest wam po prostu szkoda, że dziewczyny które nie ukączyły kursu mogą lepiej robić paznokcie od was i odbierać wam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
Ja dostałam od męża na gwiazdkę świetny zestaw do tipsów.Po 2 nie bardzo udanych próbach nauczyłam się sama i przynajmniej nie zjadę sobie prawie do kości pazurka jak to robią u kosmetyczki.Robię sobie teraz sama i mam ładne pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - przez takie specjalistki jak Ty muszę się męczyć z poprawkami - zalane skórki, przepiłowana płytka, łopaty! Dziewczyny jeśli chcecie zarabiać w ten sposób (robiąc paznokcie) idźcie na kurs! nie róbcie krzywdy klientkom! ŻEBY ZAROBIĆ - TRZEBA NAJPIERW ZAINWESTOWAĆ! - w naukę i dobry sprzęt, produkty dobrej jakości! Preparaty dezynfekujące, sterylizator (przynajmniej kulkowy) tu nie chodzi o to czy robisz w domu czy w salonie - ale o umiejętności! podstawowe zasady przestrzegania higieny, bezpieczeństwa pracy! WAŻNE ZARÓWNO DLA ZDROWIA TWOJEGO I KLIENTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika012
Dziewczyny, proszę poradźcie mi! Nie wiem czy bonder lub primer nakłada sie na caly paznokiec czy tylko na ten naturalny i czyprzy uzupełnianiu paznokci żelowych trzeba go stosowac? aha i jeszcze jedno... czy zele z sun flower i prestige to są dobre żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta888
Sun flower są niezłe, natomiast Prestige są beznadziejne. Z czystym sumieniem polecam Ci moim zdaniem najlepsze żele UV BelArte - www.belarte.com.pl - będziesz bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga001
Witajcie! mam pytanie zakupiłam ostatnio żel firmy i-nails czy jest on dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia1212
Hej. Ja sie nauczylam przez internet i wkurzaja mnie takie osoby co mowila ze sie nie da. A wlasnie ze sie da tylko trzeba znalesc wlasciwa strone. Teraz mam swoj zaklad kosmetyczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×