Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak robicie makaron z serem na słodko ?

Polecane posty

Gość gość

Taki dla dzieci , na słodko ;-) mogę prosić o przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkonasłono
Moje tylko z serem białym na słono chcą jeść, słodkie ich mdli. makaron gotuje w osolonej wodzie ser też lekko solony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wrocław
teraz zimą owoce mrożone (truskawki, maliny, jagody) miksuję z miodem i jogurtem naturalnym. Makaron gotuję. Polewam go tymi owocami, posypuję serem białym. Ew. polewam serkiem wiejskim. W sezonie oczywiście owoce świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron z serem na słodko? pzrepis...? :D:D makaron gotujesz, gruby (świderki najlepiej) dodajesz do niego biały ser, mieszasz... posypujes cukrem jesli chcesz na słodko :P ja raczej sole, ew. dodaje troszkę skwarek filozofi ajak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wskazówki :-) Może ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram poprzedniczki ser możesz jeszcze wymieszać ze śmietaną i cukrem (jak na naleśniki) i polać nim makaron. do tego może być np. cynamon i jakiś niesłodki mus owocowy (np. z malin, porzeczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakich ty wskazówek jeszcz epotrzebujesz?:D może okresli makaron zsrem... gotujesz makaron, dodajesz ser... ew. śietanę..TYLE! co tu tłumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Do sera takigo z wiaderka ale zeby byl gesty lub dobry twarog tak na30dag dodaje jedno zoltko, cukier , cukier waniliowy , cynamon.A makaron lubie kokardki lub grube wstazki.Razem wymieszac i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię też z jabłkiem i cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba bardziej do ryżu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robimy na słono. dzieci jedzą równiez na słono. słodki to moze byc deser a nie obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię, dla mnie to jest obrzydliwe połączenie i dzieci też tego nienawidzą (próbowały w przedszkolu i u teściowej). Mąż jada czasem jak zostaną jakieś resztki makaronowe z obiadu, ale nie mam pojęcia co dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sefoti
A ja lubię makaron na słodko, w różnych wersjach. W dzieciństwie jadła przede wszystkim z zestawem ser biały, masło i cukier (opcjonalnie cynamon), ale lubię eksperymentować i chyba wypróbuję ten przepis blogerki RockGlamPrincess https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3875339123&feature=iv&src_vid=4Y3bFTxWK0Y&v=Zu1YQwiArmk z produktów Wedla wyczarowała fantastyczny makaron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sefotirr
A ja lubię makaron na słodko, w różnych wersjach. W dzieciństwie jadła przede wszystkim z zestawem ser biały, masło i cukier (opcjonalnie cynamon), ale lubię eksperymentować i chyba wypróbuję ten przepis blogerki RockGlamPrincess http://youtu.be/Zu1YQwiArmk (w poprzednim poście wkradł się jakiś problem) z produktów Wedla wyczarowała fantastyczny makaron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k******, i cały post po to, żeby naspamować góównedlem? :o Sredel się przestał sprzedawać bo zaczęli robić szajs, i zamiast poprawić jakość spamują jak ostatni kretyni... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×