Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paaaulinaaa

jak schudnąć...

Polecane posty

Gość Paaaulinaaa

Może zacznę od początku.. od małego miałam problem z nadwagą. Gdy rok temu weszłam na wagę i przy wzroście 170 ważyłam 71.5 załamałam się i postanowiłam wziąć się w garść.. było to pod koniec sierpnia. Na ćwiczeniach i 'mż' schudłam i już w grudniu ważyłam 61 kg! :) ćwiczyłam dalej, waga leciała wolniej i tak o to doszłam do wagi 60 kg w styczniu. Ograniczyłam się do jogurtu activia na śniadanie, w pracy nie jadłam nic, wracałam do domu mały obiad+dużo, dużo owoców, wyeliminowałam słodycze. Przestałam ćwiczyć i waga się utrzymywała. Aż w maju wszystko szlag trafił ;/ przytyłam 2 kg i zaczął się efekt jojo.. wstyd przyznać dzisiaj weszłam na wagę a tam 74 kg.. nie wiem już co mam robić jaką dietę stosować chciałabym chociaż te 10 kg schudnąć ale już nie mam takiej determinacji.. może ktoś też chce tyle zrzucić, możemy wymieniać się różnymi dietami, wspierać.. i razem to zrzucić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki
Spróbuj zainwestować w tabletki Foreverslim.W połączeniu z dietą te tabletki przynoszą super efekty.Wystarczy trzymiesięczna kuracja aby pozbyć się całej nadwagi.A dzięki zmianie nawyków żywieniowych masz pewnośc że nie przytyjesz ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba mniej jeść, jakieś ćwiczenia. To najlepszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmoska
Ale zawsze dietę i ćwiczenia można wspomóc tabletkami Foreverslim.Dlaczego nie ułatwić sobie diety i życia.Nigt nie powiedziała że odchudzanie musi być ciężką harówką.Odchudzanie może być łatwe i przy tym skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmykowa9
Tylko trzeba pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy Foreverslim rzeczywiście pomaga w trakcie odchudzania ale nie wolno zapomnieć o tym że podstawą zawsze musi być dieta i aktywność też nie zaszkodzi.Dopiero wtedy osiągniemy oczekiwane rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała56
Ja po ciazy chce schudnac jakies 7 kg. Plan mam niejako 2 skladnikowy-niejedzenie po 19 i regularne cwiczenia. Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie wcale nie musi być trudne ani męczące.Wystarczy wybrać odpowiednią dietę i w moim przypadku tabletki.U mnie numer jeden to Foreverslim.Sprawdziły się idealnie z nim przeszłam odchudzanie bez żadnych problemów.I z o wiele lepszym rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie diete przyspieszającą metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eswaspami1975boxml
Odchudzanie wcale nie musi być trudne ani męczące.Wystarczy wybrać odpowiednią dietę i w moim przypadku tabletki.U mnie numer jeden to Foreverslim.Sprawdziły się idealnie z nim przeszłam odchudzanie bez żadnych problemów.I z o wiele lepszym rezultatem. Jasne http://nkle.in/gYWC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypieprzajcie z tym debilnymi cud specyfikami... Skoro wszystkie takie chude i zadowolone z wagi to po jaki ch... szwedacie się na forum o dietach? Won mi stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz jakiś problem.Co spadła sprzedaż i coś trzeba zrobić.Jakie to słabe i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość prawdy
Szczyt tupetu czy głupoty?.... skopiować post dotyczący FS (zrobienie kopiuj/wklej) i dodanie linku do Acai Berry eswaspami1975boxml wysil sie trochę, bo jak na razie, to jedynie co to pokazujesz, że nawet dobrze nie umiesz spamować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaag
Zamiast cud tabletek wystarczy zmienić dietę, sposób odżywiania i dodać trochę ruchu. Wiadomo że trudno dietę zmienić ale to pierwszy krok, a jesli na własną rękę ciężko to warto spróbować z eatzone i takim cateringiem dietetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettkas
Jak dla mnie dobra dieta nie podjadamy trochę trzeba sie poruszac to wiadoma sprawa. A waga bedzie dobra , podstawa to dobra motywacja a potem regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli takiej osobie jak mi udało sie schudnąc dzięki Foreverslimowi to każdemu się musi udać.Dodam że chodzi mi o to że jestem ciut leniwa i mało systematyczna.Ale dałam radę jedno jeszcze co chce powiedzieć to to że zwracam teraz ciut większą uwagę na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydajana
Ja ćwiczę na siłowni kilka razy w tygodniu , odstawiłam słodycze a do diety dodałam zieloną kawę max, która dodaje mi energii i spala tkankę tłuszczową . Czasami z koleżankami wybiorę się do sauny .Kochani moja waga poleciała w dół 5 kg, jak dla mnie jest ok. Jeszcze zostało trochę ale motywacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladydayana: W ile schudłaś te 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapli875
Ja również odstawiłam słodycze chociaż i tak ich dużo nie jadłam to i tak postanowiłam że raz na miesiąc jakieś ciacho czy coś;) plus regularne posiłki , ćwiczenia i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl a efekt naprawdę cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×