Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nyan

Jak schudnąć z ud bez ćwiczeń?

Polecane posty

Gość nyan

Jak schudnąć z ud nie stosując forsujących ćwiczeń? Problem w tym że nie bardzo mogę wykonywać ćwiczenia, ponieważ jeżdżę na wózku i każdy mocniejszy ruch sprawia ból moim kolanom, mimo to chciałabym mieć ładne i zgrabne uda. Mam ładne i kształtne łydki lecz uda to jakiś koszmar, wykończone wieloma operacjami i tym, że puchły ciągle. Proszę o jakieś konkretne porady bo już nie mogę patrzeć na te grube nogi. Ogólnie nie jestem jakaś specjalnie tęga, 46 kg przy 146 wzrostu więc jest ok. Mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież jeżeli bez ćwiczeń, to oczywiste, że dieta. Ale Ty sobie nie wybierzesz, czy sobie schudniesz z ud, z brzucha czy z czegoś tam jeszcze. Pewnie będziesz chudła równomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem dużo, słodyczy też nie "żrę". Dieta to wiem, ale jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz mniej pszenicy, więcej białka. ryby, drób, no i napinaj mięśnie kiedy możesz to je wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc144 i pol
radykalnie- liposukcja, innej rady po prostu nie ma,nawet n adiecie nie powiesz cialu: chudnij TYLKO w udach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 16 lat, 146 cm wzrostu i Ciebie martwią "za grube uda", a nie Twój wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób, które nie mogą wykonywać z różnych względów ćwiczeń polecam urządzenie Power Board. Jest to platforma, której praca naśladuje naturalną motorykę ciała. Na ten ********ło podświadomie reaguje rytmicznym skurczem miesni, co nie wymaga aktywnego wysiłku fizycznego, gdyż mięśnie pobudzane są automatycznie. Na platformie można także siedzieć. Więcej info mogę przeslać mailem kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja ultradzwiękowa najlepsza na wyszczuplenie miejsc na których najbardziej nam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyan nyan
Nie martwi mnie mój wzrost ponieważ mówiłam co jest jego powodem, jeżdżę na wózku inwalidzkim więc się domyśl dlaczego mam tylko 146 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyan nyan
Poza tym liposukcja nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_876
Daj spokój więcej ruchu i efekt będzie, ale potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wcale nie masz grubych ud tylko jak siedzisz to takie Ci się wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie chcesz sie ruszac??Fizjologicznie kazdy jeden człowiek powinien przejsc ok 5km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak schudnięcie z poszczególnej części ciała, tłuszcz schodzi równomiernie z całego ciała co oznacza iż chudnie wszystko mimo iż czasem tego nie zauważamy. A tylko w poszczególnych częściach ciała to można coś zmienić rzeźbiąc ćwiczeniami mięśnie albo napinając skórę peelingami i masażami, tyle w temacie. Łatwo napisać trudniej osiągnąć wiem po sobie :D Tzn. osiągnąć się da ale ciężej utrzymać na stałe efekty jeśli ktoś ma predyspozycje do tycia szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady na kafecie są miarodajne. Większość nawet nie zada sobie trudu, żeby przeczytać i zrozumieć pytanie, nie wspominając o czytaniu odpowiedzi poprzedników. Tu taczej nie znajdziesz pomocy. Poszukaj w necie stron sfd, to stronka dla uprawiających sport. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
mozna schudnac z jednej czesci ciala trzeba ja tylko podgrzac :D sa takie urzedzenia dla kobiet ktore podgrzewaja wybrane partie czlowiek sie w tym miejscu poci i traci wode a moze przy okazji cos spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit: Porady na kafecie NIE są miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
tłuszcz schodzi równomiernie z całego ciała>>>nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość A jakie porady sa miarodajne???Wszystko jest iluzja,wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia jeszcze raz ćwiczenia . Chodzę na BABSKI Jogging do klubu Fitness Marcelinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze chodzisz??i tak masz grube uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to jest możliwe. Wystarczy robić przysiady ja dodatkowo chodzę do Fitness Klubu Marcelinka na pilates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub marcelinka to jakiś klub dla emerytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kriolipoliza lub liposukcja lub ewentualnie lipoliza iniekcyjna, ale raczej nie sądzę byś miała na to kasę martw się raczej swoim niskim wzrostem a nie udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna jeździ na wózku, a te ją na jogging wysyłają.. można schudnąć bez ćwiczeń sama schudłam z ud nie ćwicząc- po prostu trzeba długo poczekać aż wszystko spadnie z najbardziej otłuszczonych obszarów, ale w Twoim wypadku z racji niepełnosprawności nogi nigdy nie będą jakoś dobrze wyglądać- niestety. chyba tylko masaże można polecić. a tak na pocieszenie, to każda jak siądzie, to ma takie "rozklapciane" uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermomasaż wyszczupli i ujędrni uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za dermomasażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2014.05.06 akurat na SFD jest obecnie kampania reklamowa POWER BOARD'a, więc ponownie polecam :-) http://casadabeauty.com.pl/pl/p/POWERBOARD/93 Jest to sprzęt polecany nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, ale też dla osób z kontuzjami, osób starszych i nie tylko. Na wibracje wytwarzane przez PB ciało reaguje automatycznym skurczem mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×