Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie pogryziona???????

Jak się bronić przed atakującym psem ???

Polecane posty

Gość prawie pogryziona???????

Wczoraj slyszalam ze jakies dziecko zagryzl pies jak sie bronic gdy jestem sama w lesie, parku ,na pustej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie gaz łzawiący bądź pieprzowy i w razie czego go potratuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
dezodorant też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatkalska
na psy nie dzialaja zwykle gazy musi byc specjalny na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie robić gwałtownych ruchów inie atakować psa ,bo to wzmaga agresję . Wiem... to bardzo trudno wykonać.Trzeba mieć zimną krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhhgfjfj
najlepiej do lasu isc z duzym kijem i plecakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujoij
najlepiej to stac i czekac, az cie pogryzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipotetyczna sytuacja
ciekawy temat a mam pytanie, jestes sam gdzies idac polna droga a tu wyskakuje potezny wilczur i biegnie na ciebie bardzo szybko z zebami jak sie przygotowac? moze probowac go kopnac w glowe jak na ciebie sie rzuca? mowie o facecie bo kobieta w takiej sytuacji mialaby przerypane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bardzo agresywny
i zaczyna Cie juz gryźć a jest duzy to skulasz sie w ten sposób że kucasz głowe do klatki piersiowej a łokciami zasłaniasz twarz ,uszy ,trzymasz je blisko siebie dłonie w piąstkizwiniete taka troche pozycja na żółwika. Psa nie zaczepiasz nie mówisz nic cicho, kiedy widzisz że zaczyna atakowac odwróc sie nie utrzymuj żadnego kontaktu w tym wzrokowego bvo to dla psa zaczepka, odwracasz sie i patzrysz w inna strone nie uciekaj bo bedzie gonic (no chyba że np skaczesz a bramke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bardzo agresywny
no jesli jestes mega sprawny i celny to mozesz dać taki cios ktory go wykończy ale ..zwykle nikt takim rambo nie jest wiec raczej pozycja obronna która opisałam lub kamień w ręke ,nie wiem nóż tak by zrobic to raz a porządnie a nie rozwcieczyc psa który bedzie walczył na smierc i zycie i nas zgryzie przy okazji. Pozatym chce powiedziec ze to nasza ludzka wina bo A) produkujemy za duzo psow w sposób nie kon trolowany jesli chodzi o psychike, chorowitośc etc B)nie umiemy sie nimi własciwie opiekowac socjalizowac sterylizować i wyzrucamy czesto takie psy na ulice Nalezy propagowac tak jak swiadome rodzicielstwo tak i swiadome trzymanie zwierzat_masz warunki-kase czas wiedze bierz nie masz nie bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bardzo agresywny
no jesli jestes mega sprawny i celny to mozesz dać taki cios ktory go wykończy ale ..zwykle nikt takim rambo nie jest wiec raczej pozycja obronna która opisałam lub kamień w ręke ,nie wiem nóż tak by zrobic to raz a porządnie a nie rozwcieczyc psa który bedzie walczył na smierc i zycie i nas zgryzie przy okazji. Pozatym chce powiedziec ze to nasza ludzka wina bo A) produkujemy za duzo psow w sposób nie kon trolowany jesli chodzi o psychike, chorowitośc etc B)nie umiemy sie nimi własciwie opiekowac socjalizowac sterylizować i wyzrucamy czesto takie psy na ulice Nalezy propagowac tak jak swiadome rodzicielstwo tak i swiadome trzymanie zwierzat_masz warunki-kase czas wiedze bierz nie masz nie bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu tlumaczyc.
nie trzeba byc bardzo silnym. wystarczy kilka prostych chwytow. i zimna krew. zwyklym chwytem mozesz nawet psa zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j23,5
Jak jest duży i agresywny to ciężko nie zostać pogryzionym więc należy minimalizować straty. Dać mu gryźć np. buta czy ramię - trudno, najwyżej pokaleczy ale mając choć jedną rękę wolną należy wbić mu palce w oczy z całej siły aż do wydłubania. Pies będzie unieszkodliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam.............
trudno zachowac zimną krew gdy jestes sama na pustkowiu , i pies cie szarpie i szykuje sie do ataku albo juz to zrobił :O zwłaszcza kobieta czy jakiś dzieciak nie wiem czy kij to dobry pomysl ,pies jest bardzo szybki ,zanim go uderzymy zlapie zębami za kija i dupa blada z obrony gazy pieprzowe sprzedawane w Polsce to syf, niemieckie śmieci ktore nie ogłuszają psa, widziałam filmik jak listonosz bronil sie takim gazem ,pies go tak zakręcił ze listonosz sam sie nawdychał gazu a psu nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78966542233984441123
co wy tu wypisujecie o_O walczyc z duzym psem golymi rekoma ? dzgac w oczy ?To najgorsze co mozna zrobic. Psy sie boja wody, gazu ,huku I to nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszę na atakującego ps jest działko wulkan - widziałęm w jednym filmie klasy D gdzie wielki doberman zombie atakowal i go właśnie z działka wulkan pocisneli. ... tylko że nie wwiem czy w polsce mona dosta cpozwolenie na działko wulkan:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78966542233984441123
kiedys bronilem sie nozem przed jakims wyrosnietym mieszancem owczarka kaukazkiego I nawet nie zdolalem go dzgnac, a lape mialem cala w ranach. Dobrym wyjsciem jest rzucic zwierzowi cos do zarcia, a w ostatecznosci zachowac zimna krew I udawac, ze go nawet nie widzimy. co jest nie lada wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nikt z was nie pomyślał żeby atakującego psa po prostu kopnąć ? Jedno mocne kopnięcie w pysk lub głowę, i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 011f5dfd5f5g
Master111 - dobry pomysl i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78966542233984441123
chyba filmow sie naogladales. Juz to widze jak dziewczyna kopie jakiegos wyrosnietego psa.:d To jest nie wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie wieśniackie
można jeszcze napisać podanie do psa z prośbą o zaprzestanie ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrrracadabrrra
na PO facet nas uczyl zeby skulic sie (nie na stopach, tylko na kolanach) najnizej ziemi i zakryc calymi rękoma glowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrrracadabrrra
mozna miec jeszcze jakis smaczek np denta stix zawsze w torebce i go poczestowac :D ciekawe czy to by podzialalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podaniem dobry plan ale co wtedy jesli nie znasz adresu zamieszkania tego psa to jak wyślesz mu podanie ? najlepiej zdać się na matkę naturę i to w czym jest się najlepszym! w zależności od swoich predyspozycji zaatakowany przez psa powinien albo spierdalać jak najszybciej , albo rzucić się na psa z paznokciami, zebami, drapać , gryśc kopać aż ktoś będzie górą///// ewentualnie przybrać ulagłą pozycje, poddańczą i służalcza i pozwolić sobie powąchać odbyt i polizać jaja czy co tam sobie psy liża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czegoes?
Rzucic mu trzeba jakąs kanapke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
grunt to przyjąć pozycję embrionalną opisaną wyzej. przestaniesz się poruszać i pies straci Tobą zainteresowanie. a machając i krzycząc zrobisz sobie więcej szkody niż pożytku, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzypsiak
Ja warcze patrze psu w oczy, to kazdy pies ucieka i to najgrozniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78966542233984441123
no tak, jak podejrzewalem naogladales sie filmikow na tubie, co potwierdziles nawet. Co do tematu, jest jeszcze taki sposob na psy I skoteczny w 100% Ale wymaga duzo zachodu I raczej niewiele osob podola temu. Ma to zwiazek z ''zapachem'' dzikiego zwierzecia I na pewno nie oswojonego z zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×