Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrzedobrane

Jak sie dobrze dobiera tabletki

Polecane posty

Gość dobrzedobrane

Samo to okreslenie mnie irytuje. Jak tylko jakas kobieta napisze, ze ma skutki uboczne, to zaraz pojawi sie 10, ktore wyjasnia, ze przy "dobrze dobranych tabletkach" nie bedzie skutkow ubocznych. Wiec jak sie dobrze dobiera? Mam nadzieje, ze nie na podstawie wywiadu czyli kilku pytan "czy ma pani tradzik?" "czy chce pani przytyc?" Dobrze to mozna dobrac stanik... Chcialam zaczac brac tabletki, bo inaczej nie bede uprawiac seksu (dzieci nie chce), ale jak sie naczytalam/nasluchalam o cellulicie, zylakach, zakrzepicy, wypadaniu wlosow, to zrobilo mi sie slabo. A najgorsze jest to, ze nawet jesli w trakcie brania nie bedzie widocznych skutkow ubocznych, to nie wiemy czy w srodku nie robia sie cysty, zakrzepy itd. No i jeszcze kwestia odstawienia. Madre kobiety, co uwazacie i radzicie na ten temat? (przenioslam temat na antykoncepcje, bo nie zauwazylam, ze przy zakladaniu domyslnie jest dyskusja ogolna ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi sie badania hormonalne przede wszystkim, pierwszy lepszy ginekolog ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzedobrane
Oj... pierwszy lepszy ginekolog, a bylo ich 4 (kobiety i mezczyzna), byli gotowi mi przepisac leki od reki. Wiec zapytalam: czy zleca pani/pan jakies badania? Odpowiedz: nie, tylko wywiad. Aha, dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ruchoania robią się żylaki w pizy i co tyu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam badania na poziom hormonów i na krzepliwość krwi. Niestety to drugie wyszło nie za dobrze i swoją przygodę z tabsami zakończyłam zanim się zaczęła. teraz używam femcapu i żelu plemnikobójczego i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My współżyjemy od 8 lat, tabletki brałam tylko 3 miesiące, puchłam po nich więc odstawiłam, polegamy na gumkach wdni podwyższonego ryzyka i mierzeniu temperatury, mąz kończy poza mną i na razie te metody nas nie zawiodły - mamy dwuletnią córeczkę, którą poczęliśmy "z premedytacją" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki tak dobrze możesz sobie dobrać jak pracia do pizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×