Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciaobellllllllla

JAK SIE MIESZKA WE WROCLAWIU?????????

Polecane posty

Gość ciaobellllllllla

hej, bede sie przeprowadzac do wroclawia na studia, ale zaoczne i bede musiala tam znalezc pracę i jakies miejsce do mieszkania, jednak oczywiscie zatsnawiam sie jak tam bedzie mi sie zylo. czy ktos z wroclawia lub ktos kto chociaz jakis czas tam mieszkal moze cos skrobnąć , jak sie tam zyje, znajduje pracę, jacy sa ludzie, ile kosztuje mieszkanie tam.. pliiis bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca zawsze sie jakaś znajdzie, z mieszkaniem, właściwie wynajęciem pokoju to tak 500zł plus opłaty. Zależy jak sie zakręcisz :P co przyniesie los. Ludzie są mili i otwarci :D nie no to zależy, ale na ogół w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxcvxc
ja robilam kurs na stewardesse we wro, mieszkalam w akademiku. wroclaw jest zajebistym mistem jestes szzcesciara , sama sie przekonsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
ciesze sie ale wiadomo zawsze jest stres jak sie jedzie w nowe miejsce. do tej pory mieszkalam w duzo mniejszym miescie wiec troche sie boje jak sie odnajde w miejscu gdzie w sumie wszedzie daleko ;p chyba rower trzeba bedzie wziąć ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower zostaw :) od niedawna powstało kilka miejsc, nie wiem jak to nazwać, gdzie można wypożyczyć rower. Stoją na ulicy, jest automat, płacisz kartą i masz rower :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
o to fajnie, dobrze wiedziec:)) a jezeli chodzi o pracę, to gdzie najlatwiej dostac etat.. w jakiej branzy? ktos sie moze orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
a moze cos w hotelu? tam przeciez pełno ale pewnie trzeba miec jakies wyksztalcenie kierunkowe ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njknjknj
wybacz, ale pytanie jest bez sensu, bo inaczej zyje sie osobie zarabiajacej 5000zl, mieszkajacej w nowiutkim mieszkaniu, majaca na wszystko kase, a inaczej osobie pracuacej na kasie czy w galeriii handlowej, ktora studiuje i musi sie jeszcze utrzymac za 800zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
no wlasnie ja mniej wiecej opsialam swoja sytuacje, na pewno nie moge utozsamic sie z kims bogatym raczej wlasnie z kims kto bedzie probowal w ogole jakos przezyc,wiec jakby ktos sie chcial wypowiedziec to wlasnie prosilabym kogos kto byl w podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
z jawora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobellllllllla
w poznaniu podobno bezpieczniej tak slyszalam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte_york
mi się mieszka bardzo dobrze :) co prawda na razie wynajmuję, ale powoli przymierzam się z mężem do kupienia czegoś większego i jeśli o to chodzi to Wrocław oferuje naprawdę mnóstwo inwestycji. moim marzeniem są Lofty Platinum no ale zobaczymy jak się wszystko potoczy :) A o tym, że Poznań jest bezpieczniejszy od Wrocławia to w życiu nie słyszałam ;) Ja mieszkam tu od urodzenia i zupełnie nie mogę narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hooooo
ludzie są mili Mowie powaznie a mieszkalam w roznych czesciach Polski. pewnie napiszecie ze nie wszyscy to rodowici ale jednak wiekszosc ludzi co sie osiedla we wro są z dolnegoslaska opolskiego i lubuskiego a to rejony w ktorych mieszka sympatyczna spolecznosc. wroclaw sam w sobie ok choc powiem ci jest rozkopany na maska, rozbudowuje sie miasto stad ten problem, komunikacja zmienia trasy co jakis czas Ogolnie jestem na tak i ceny nie sa 500 zł plus opłaty :O bzdura Znajdziesz cos tanszego malopolska, wielkopolska a juz w ogole mazowsze - tam jest gorzej z ludzmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levinlove
@charlotte_york Zgadzam się z Tobą całkowicie, dla mnie Wrocław jest najfajniejszym miastem w Polsce, no a wiele wiedziałam i jakiś czas mieszkałam w stolicy :-) Co do inwestycji, to może niewiele w tym temacie wiem, ale lofty platinum rzeczywiście dają radę. Moja ulubiona część miasta to jednak Karłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszunia:)
buuu tęsknię za Wrocławiem... po studiach wróciłam na stare śmieci i teraz w czasie euro chlipałam z tęsknoty za moim ulubionym miastem... Wroclove i ulubione Jagodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazachowa
jak można skończyć studia i wracać na jakieś zadupia?? no jak?? i po co? We Wrocławiu żyje się świetnie, wcale już nie jest rozkopany, w porównaniu do tego co było np 2 lata temu jest super. Od kiedy jest obwodnica jest mniej korków. Wspaniały klimat, świetne imprezy, ja nie zamieniłabym tego miasta na żadne inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte_york
nie no nie oszukujmy się, że Wrocław nie jest rozkopany ;) a co do wyprowadzania się po studiach to co kto lubi ;) wiadomo, że w większym mieście łatwiej znaleźć pracę ale z drugiej strony dużo osób po skończonych studiach ma już coś zaplanowane w rodzinnej miejscowości :) więc chyba nie warto tak generalizować ;) @szaszunia no a na Jagodnie teraz zmiany zmiany, nowe osiedle na przykład i lepsza komunikacja :) mogłabyś się zdziwić! :) w ogóle cały Wrocław się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszunia:)
kazachowa no tak jakoś wyszło, bardziej ze względów osobistych, ale może jak wszystko się ułoży i znajdę pracę we Wrocławiu to jeszcze wrócę do kochanego miasta i może nawet zamieszkam na ulubionym osiedlu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z olsztyna
i marzy mi sie zamieszkac we wroclawiu. troche daleko, wiec to jest glowny minus wyprowadzki, ale wiadomo, jakw olsztynie z praca,a wroclaw-wszystko wydaje mi sie tam byc fajne, choc nigdy nie bylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mieszkam juz w POlsce
mam sporo znajomych ktorzy wyemigrowali do Wrocławia i nikt nie narzeka :) Chyba w kazdym wiekszym miescie potrzebują kelnerek, barmanek, tanich kasjerek i rąk do pracy tego pokroju. Wiadomo że wszystko zalezy od tego co się potrafi. Jak nic nie potrafisz bo studjujesz filozofie, politologie itp. to wiadomo że bedziesz fizycznie tyrac po nockach za grosze wszedzie tak jest. Ale Wrocłam ogolnie przedstawiano mi zawsze w superlatywach:) no i zycie nocne ponoc jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ococho
Oj już nie przesadzajmy, że ludzie po takich kierunkach nie mają przyszłości. Ciężko jest, ale da się. Uwielbiam Wrocław, wydaje mi się, że to miasto wielu możliwości. Zawsze warto pomyśleć o własnej działalności. A tak a propos jagodna o którym tu już mówiono, to też znam z codzienności cztery pory roku i tam mi się super mieszka, bo centrum jakoś słano toleruję i wolę dojeżdżać w ramach potrzeb. Wrocław jest bardzo pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merże
Nie wiem nie neguję jagodna, ale mimo wszystko wolę centrum. Na pewno nie miałabym nic przeciwko mieszkaniu na starym mieście, zwłaszcza w obszarze placu Jana Pawła, wiele inwestycji pojawiło się tam w ostatnim czasie, przykładowo słynne już lofty platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezwole
Też wolę centrum. Jakoś mnie jeszcze rodzinna atmosfera nie kręci. lofty platinum owszem owszem i nawet wiem, gdzie są, ale na razie dla mnie to sfera marzeń, a wynajem, który praktykuję, jak drogi był w naszym Wrocławiu, tak drogi jest i chyba nawet jest coraz z tym gorzej, coraz trudniej znaleźć w miarę tanie lokum do wynajęcia. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakomilka
No dobra ale ja mieszkałam co prawda chwilę a mieszkałam na Jagodnie i nie narzekałam na dojazdy. Teraz mieszkam w centrum i nie narzekam na hałas i inne sprawy. Zawsze coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo i kij
kijowo się tu mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EcLYUYehPWFqZo
29 września 2011Wiesławie. Tak się składa, że przez kilka lat pracowałem w zoesple przygotowującym od zera design, modele dla form wtryskowych, spec. techniczne dla producentf3w itp. Modele powstawały w SolidWorks. Model 3d tej tacy gotowy dla CNC wykonał bym w kilka minut, ale nie o to chodzi. Chcę pokazać, że taka forma prezentacji może powstać w parę minut bez komputera i oprogramowania (wartego paręnaście czy parędziesiąt tysięcy. Jest to metoda, ktf3rą każdy może powtf3rzyć. Co do Marc'a tak się dobrze składa, że rozmawiałem z nim kilka razy, widział domidrewno.pl i strona mu się bardzo spodobała , mało tego będę miał za parę dni miłą niespodziankę dla czytelnikf3w domidrewno.pl (właśnie związaną z osobą Marc'a). Na co już teraz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta dympna
o Dżisas, następna przyjezdna... :O jakby ich mało tu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×