Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa

jak się modnie ubrac?

Polecane posty

Gość ewulkaaa

dziewczyny pomóżcie jestem totalnym bezguściem lubie sie ubierać ladnie ale kompletnie nie umie zestawic kolorów zeby ładnie współgrały, nie wiem co jest modne a w sklepach jest tyle ciuchów , ze jak juz nie kupie czegos z manekina (np. bluzka spodnie i zakiet) to sama nie potrafie nic dobrac. moze macie jakies linki z poradami co jest modne, jak sie ubierac, mam 25 lat i ciagle chodze w dzinsach, nawet jesli kupie cos ładnego i awet za kupe kasy to jak zestawie to wyglada jak z targu . pomozcie, szukam ciagle w necie ale nie umie znalezc zadnej fajnej stronki. moze same mi cos napiszecie jak dobierac kolory i tkaniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa
najbardziej to bym chciala zobaczyc cos na zdjeciach bo sama nie potrafie sobie wyobrazic, nie wiem co zrobic z tym moim bezgusciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0707
Droga " ewulkaaa" na samym wstępie chciałabym Cię pocieszyć , nie masz się czym przejmować , kwestia ubioru tyczy się wyłącznie gustu i indywidualności kobiety. Jedynie wystarczy podkreślić to co się ma najpiękniejszego w sobie ( na pewno masz ;)) .Chciałam zwrócić uwagę na detale , one w prawdzie odgrywają znaczną rolę w codziennym ubraniu. Dopasowany wisiorek czy kolczyki potrafią dodać stroju inny charakter. Chciałabym wiedzieć jakiej postury jesteś , i co w sobie lubisz najbardziej a co chciałabyś "zatuszować" . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa
dzieki mam nadzieje ze mi pomozesz, mam 160 zm wzrostu ale zawsze chodze na obcasach ok 7-8 cm bo czuje sie mała bez nich;) waze 50 kg takze wchodze w rozmiar 34 i to jest problem nie wiem gdzie kupowac ciuchy. Rozmiar 36, od ktorego w wiekszosci sklepow zaczyna sie numeracja jest czesto za duzy, mam dosyc duzy biust ale waska talie wiec zwykła bluzka opina mi sie na biuscie a wisi w takii:( wiec kupuje tylko takie z lycra lub elastanem, a bardzo mi sie podobaja np koszulowe ładne bluzki. ze spodniami to juz kanał wiec chodze w dzinsach z big stara bo jedynie tam znajduje rozmiar, zwykłe 36 w sklepah wisi mi na tyłku i udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa
napisze ci tak, ze lubie dzinsy ale moga byc tez fajne spodnie z materiału tylko nie wiem gdzie znakezc takie zeby nie wygladac w nich jak obwies...nie przepadam za swetrami grubymi, raczej wole bluzki z wiskozy, czy lekkiej dzianiny, ale moze musiałabym zmienic styl bo chciałabym lepiej wygladac, mam 25 lat wiec nei chce wieczenie chodzic w dzinsach i zwykłej bluzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkad
nic nie odpisałas jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizakkk
W orseyu zobacz tam sa rozmiary 34 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
nie przesadzaj ja mam rozmiar 34 i nie jest tak zle. w coraz wiekszej ilosci sklepow sa ciuszki w tym rozmiarze:):):) a co do poasowywani kolorystyki itd. otworz kolorowe czaspopisam patrz co ci sie podoba i sprobuj nasladowac. na zakupy bierz mame kolezanke ktora zna twoja szafe wybije ci z glowy nie przemyslne zakupy i doradzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0707
Więc masz prawdopodobnie typową figurę modelki , dlatego też proponuje przejrzenie katalogów albo stron internetowych na których jest masa zdjęć szczuplutkich kobiet. Skoro masz duży biust do swojej figury uwydatniaj go , optycznie Twoja postura stanie się "większa" . Polecam bawienie się z kolorami , używaj odważnych kolorów nie bój się połączyć fiolet z czerwienią czy żółcią , przy Twojej figurze powinnaś cieszyć się ,zapewne niejedna kobieta zazdrości Ci szczupłego brzucha;) Co do rozmiarów w sklepach znajdują się rozmiary 34 w sieci sklepów Orysey dostępny jest rozmiar 4 . I jeszcze jedna rada ,proponuję w wolnym dniu wybrać się do sklepów z używaną odzieżą, rozmiary są różnorodne , zapewne znajdziesz coś dla siebie, i za małe pieniążki można ubrać się modnie. Proponuje założyć w pasie gruby pasek , który uwydatni Twoją figurę (podpatrz jak to robią modelki) I głowa do góry nie jedna kobieta oddałaby wiele aby być szczupłą . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania , czekam ;) pozdrawiam cieplutko :) magda0707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaaa
no własnie jak sie teraz nosi te paski? kiedys pasem wkładało sie w szlufki w spodniach a teraz widze ze zapina sie normalnie na biodrach, nie przeszkadza to w noszeniu? nosicie tak te paski? bo ja poki co wkładam do szlufek i pewnie dlatego jestem staromodna... co do orsaya to wiem, ze tam jest rozmiar 34 i te bluzeczki sa ok, w sumie to wszystkie mam z orsaya ale maja strasznie wielkie dekoldy wiec do pracy odpadaja takie ciuchy. a co do spodni z orsaya to kiedys tez tam kupowałam ale teraz te materiałowe nawet 34 z orsaya wisza mi na tyłku:( gdzie moge kupic jeszcze takei małe ciuszki? widziałam ze na allegro jest masa ale jakos nie umiałabym kupic nie przymierzajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz ewulka. w orseyu tak jest ze nie wszystkie spodnie maja identyczny rozmiar. czasem 34 jest wieksze czy mniejsze. ale przykladowo kupilam ostanio spodnie w stradivariusie i s jest dobra. odwagi i nazkupy nie przejmuj sie niczym miez najnizsze rozmiary za dlugie to do krawcowej. jak znajdziesz cos interesujacego a nie w twoim rozmiarze to zrob jak ja cyfrowka do przymierzalni zdjecka albo na necie znajduje zdjecic i zanosze do krawciowej:):) o masz jeszcze aggi s tez na mnie calkiem dobrze leza na mnie, new yorker, w promodzie tez sa czasem xs. w mango znalazlam komplet zakiet plus spodnie, xs mexx. tak naprawde wystarczy poszukac. marzy ci sie koszulowa bluzka teraz na topie sa satynowe idealne masz do pracy. sa wszedzie we wszystkich kolorach napewno znajdziesz cos dla siebie.zakiet jest taka firma tuzek produkuja bardzo malutkie zakiety ja nosze ich 38:P:P ale z pewnoscia znajdziesz cos w sklepach masz duzy biust i talie wiec swietnie czedziesz wygladac wlasnie w zakiecie. jesli obawiasz sie wlasnie sposobu lezenia to allegro nie jest do konca dobrym pomyslem ale postaram ci powklejac jakies aukcjie zawsze wtedy mozesz wybrac sie do sklepu i poszukac:) glowa do gory a magda mowi dobrze taki pasek z pewnoscia bedzie ci pasowal. szerokie i blyszczace to w tej chwili hit. nosisz luzno na biodrach ale uwazaj nie przesadz zeby nie przytloczyl cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa
no fakt musze zrobic jakis skok na sklepy, poki co to ubieram sie tylkow orsayu i tally wejl ale poszukam jakichs innych sklepów z moim rozmiarem i w tych cenach. ostatnio :odkryłam" tatuum ale tam to tylko zakiety maja ładne bo reszta wydaje mi sie jakas tandetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personal shopperka
jeżeli jesteś z Poznia hętnie Ci pomożemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personal shopperka
ups:) chętnie (mały błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa
w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przed zakupami przejrzeć swoją szafę porządnie, wyrzucić to w czym się źle czujesz i czego nie nosisz i najpierw skomponować jakąś bazę klasycznych rzeczy (stonowane kolory itp)... Na drodze do znalezienia własnego stylu może być pomocny portal pinterest (nie, to nie jest reklama :d), wrzucasz tam hasło np. jakiś element garderoby i pokazuje CI mnóstwo zdjęć które możesz przypinać do swojej tablicy, wszystko co Ci się spodoba w jakiś sposób. Albo po rpostu wrzuć hasło "fashion" i zobacz zdjęcia, przypinaj każde które wpadnie CI w oko, wchodź tam raz na kilka dni i przeglądaj nowe rzeczy, aż któreś dnia usiądz i zobacz co sobie poprzypinałaś, może spróbuj znaleźć jakieś wspólne elementy itp Fajny jest np blog Styledigger (ostatnio wydala ciekawa ksiazke), Szafa Minimalistki, Ubierajsieklasycznie (chociaz akurat niezbyt podoba mi sie to co na siebie zaklada ale wrzuca duzo ciekawych postow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×