Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak sie nazywa grupa społeczna do których należą kolesie na tych zdjęciach?

Polecane posty

http://pokazywarka.pl/p8nvdj/ Czekam na wasze odpowiedzi :classic_cool: Kim oni są według was? Czy sa to hipisi, a moze zwolennicy ideologii gender co noszą długie włosy? Może to hipsterzy? A może fani disco polo? czekam na wasze odpowiedzi, do wygrania wirtualny kwiatek 🌻 Prosze zwrócić uwage na róznice między kolesiami z zdjęcia 1 a kolesiami ze zdjęcia 2. Ci pierwsi noszą tzw. katany dżinsowe, a ci drudzy czane t-shirty, a mimo to wszyscy należą do tej samej grupy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rogate pedaly. Wygralem kwiatka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kolesie noszą nazwę Kasiaszatanistka1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan Kasiaszatanistka1994.......wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy Kasiaszanistek ma cyce, a drugi nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ich włosy na pewno śmierdzą ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, niestety nie. To, ze ja należąc do tej samej grupy społecznej co oni, sie tak nazywam(Kasiaszatanistka1994), to nie znaczy że jest to nazwa ogólna dla całej grupy. myslenie w dobrym kierunku, ale z kiepskim rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany gość
Ja wiem!!! JA WIEM!!! To są Ci... no wiesz, blacharze!!! Ci od muzyki stalowej, czy tam blaszanej... to są złomiarze? Jakoś tak... :O Czy wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pancury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kloszardzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marek krupski - haha :D Pojechała z Toba jak z podartym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na górze to thrash metale, na dole black metale bez corpse painta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na górze to thrash metale, na dole black metale bez corpse painta" Odpowiedź niby poprawna, ale nie do końca. Całkowicie prawidłowa odpowiedź to "szlachta i elita społeczeństwa". Niestety nikt nie wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj mojego kwiatka bo zgadlam dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziecko, powiedz że Ty sie jeszcze z takim mętami zadajesz? :/ Żenada, widać że to brudne, śmierdzące, a Ty się głupio cieszysz jak ich widzisz. Żenada... wydoroślejesz to zaóważysz sama ile błedów popełniłaś. Matka powinna Ci ostro doope złoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boże dziecko, powiedz że Ty sie jeszcze z takim mętami zadajesz? :/ " Nie tyle sie zadaje, co sama jestem metalem, chodze na koncerty, nosze glany, i gram na gitarze thrash i death metal. Szok dla ciebie że tak mozna, no cóż, szlacheckie zwyczaje wśród plebsu często budzą konsternacje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i ty kasia takim brudasom chcesz prać osrane gacie? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatanisty -onanisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 twoja matka pewnie w ciągu alkoholowym nie wie co córa wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlacheckie? Dziecko ja nie raz widzialem takiego pana... Jednego z drugim jak chodzili z wuzeczkiem i zagladali po śmietnikach czy nie ma czego wziąć :/ Osrane gacie to mało bo od nich smierdziało przynajmniej na kilka metrów. Nie mówiąc co się dzieje jak owy reprezentant jak to mówi Kasia "szlachty" wsiadzie do autobusu :O Po prostu klekajcie narody, Kasiu ja CIe proszę... opamietaj się dziecko póki możesz. Chyba że to szatan Cie opętał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych nerwów aż błędy ort robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to dlatego, zes glupia albo jeszcze w podstawowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja ogólnie mówię na takich "metale" chociaż Ci u góry są lekko rockowi sądząc po naszywkach na kamizelkach. czyli jak Kaśka ? metale czy rocmeni (?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie widziałam metala(tzn.szlachcica) grzebiącego po śmietniku, tak więc niestety nie mogę traktować twojej wypowiedzi powaznie. Zapamiętaj sobie - metal to król muzyki, tak jak lew król dżungli i osoby, które jej słuchają, to elita z samego faktu słuchania metalu. "twoja matka pewnie w ciągu alkoholowym nie wie co córa wyprawia" Moja mama jest niemalże abstynentką a na fasynacje muzyczne córki i syna(mój brat osiem lat starszy też słucha i mnie zaraził tą muzyką, wpoił we mnie, ze płynie we mnie błękitna krew i powinnam sie zachowywać odpowiednio do tego faktu) reaguje raaczejpozytywnie, bo jej mąż, a mój tata to tez szlachta, ale taka staroswiecka, bo słucha hard rocka z lat 70, Deep Purple, Led Zeppelin, te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zluzuj majtki i stanik bo Ci uciskają , muzykę to komponował Chpin , Gershwin a te szarpidruty to bawią się dźwiękami o ubogim spectrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja ogólnie mówię na takich "metale" chociaż Ci u góry są lekko rockowi sądząc po naszywkach na kamizelkach. czyli jak Kaśka ? metale czy rocmeni (?) ?" To teraz już na poważnie, jakie rockowe naszywki? Death, Kat, Sodom, Sacred Reich. Nuclear Assault to wszystko zespoły thrash i death metalowe, gdzie tu widzisz rock?:) Oczywiście że metale, fani thrash metalu. Fani rocka nie mają przecież swojej subkultury ubraniowej, ubierają sie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać mi się chce jak takiego zobaczę w hipermarkecie, strasznie rzuca się w oczy po prostu tacy ludzie się wyróżniają z tłumu hrry tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×