Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alalalalal

Jak się sprzedaje duszę szatanowi

Polecane posty

Gość Alalalalal

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już było to pytanie dwa dni temu, naprodukowaliśmy się, ktoś zobaczył że "chwyciło" i powtarza. Jaja sobie z nas robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalalalal
No dalej odpowiedzcie. Pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalalalal
A możecie chociaż podać linka do tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaboląg
Cyrograf to bzdura, obowiązuje tylko i wyłącznie umowa ustna. Musisz przywołać demona który zajmuje się pozyskiwaniem dusz, imienia nie podam bo jest spora rotacja wśród nich. Sposobu też nie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melanio juz sobie skopiowałaś, bo za chwilę moderator skasuje. A to jest kopia artykułu z czaspisma Wiedza Tajemna. A cyrograf napisany przez prawnika, posiada wszystkie cechy prawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kim jest szatan?
Czyż nie oczernia się tego sprawiedliwego i mądrego anioła? Jeśli wierzysz w tego, którego reprezentuje chrześcijanizm, to już zaprzedałaś, bo jesteś ślepa, głucha na zło, które się dzieje dookoła ciebie i do tego popierasz bezkarność potworów. Zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej szatany
Słyszałam, że nie ma takiej możliwości aby zaprzedać duszę diabłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa wrażliwa dobra
ale sobie wmawiacie, że niby nie upodobniacie się do katolickiego sztana. ha! nie mam słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa wrażliwa dobra
Oszukujcie się dalej wzajemnie. Można się przyzwyczaić do waszego wywyższania się. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalalalal
Dalej pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccdxcdxcdxc
oj dzieci dzieci...neistety ale to sa zadne bajki. nawet dziewczyna na kafe raz pisala o skutkach zaprzedania prez nia sama duszy diablu. juz nie pamietam co tam pisala ale ciekawie nie miala...sprobujcie poszukac tego tematu-warto sier z nim zapoznac. duzo ludzi zaczelo sie wypowiadac, ktorzy opowiadali swoje historie. i szceka opadala. ja osobiscie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są bajki, a ludzi , dotykają choroby psychiczne, a nie jakieś duchy z piekła rodem, i religijne paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccdxcdxcdxc
bmblondyn...niestety mylisz sie. choroby chorobami, ale swiat duchowy istnieje...tak samo jak istnieja demony. za duzo widzialam, za duzo slyszalam, by watpic. dlatego nie dziiwe sie ze ty nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIEK666
A CZY KONIECZNE SĄ TE WSZYSTKIE FORMALNOŚCI Z CMENTARZEM ITP /? CZY WYSTARCZYŁO BY PO PROSTU PODOPISAC KRWIĄ TAKI CYROGRAF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIEK666
A CZY KONIECZNE SĄ TE WSZYSTKIE FORMALNOŚCI Z CMENTARZEM ITP /? CZY WYSTARCZYŁO BY PO PROSTU PODOPISAC KRWIĄ TAKI CYROGRAF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIEK666
ja jakos nie widzę ingerencji tego drugiego w moje życie i całego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIEK666
jak chcesz kogoś obrażac to zrób to bezpośrednio mówiąc tej osobie a nie na forum .... koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
musisz się zapisać do ruchu palikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIEK666
nie zamierzam pali kota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na poważnie chcę coś takiego zrobić,ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego bo tylko ucierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja on i wy
Cyrografu nie napisze kazdy po drugie przywolywanie lucyfera nie pomoze ci wrecz zaszkodzi a po trzecie on sam potrafi przyjsc znam realny przypadek spisania takiego cyrografu wszystko tak jak bylo napisane lecz I byly haczyki. Odradzam przywolywanie szatana wiaze Sie to z opetaniem lub smiercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie zna przeszkód
najpierw odkryj własną duszę to zobaczysz, że nie warto jej sprzedawać, chyba, że chcesz się pogrążyć i pocierpieć, masz takie ciągoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan1319
Żeby sprzedać duszę szatanowi- Pierwszemu aniołowi stworzonemu przez Boga który ma moce dawania darów takich jak np. pieniądze, szczęście czy też władza itp. to musisz być w 100% pewien że chcesz mu oddać swoją duszę i tak między innymi szatan nie przyjdzie sam do ciebie tylko wyśle swoich zaufanych ludzi chyba że to będzie jeden z warunków umowy którą musisz spisać wcześniej a i pamiętaj umowa musi zawierać okres trwania bo inaczej pożyjesz nie dłużej niż 10 lat a i pamiętaj że musisz też napisać że czas ma płynąć normalnie a nie być przyśpieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zostać księgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że zagłosujesz na pis już jesteś stracony i tak jak twoja dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×