Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zachowujecie gdy akurat przy dziecku w telewizji są "te sceny" ?

Polecane posty

Gość gość

Czasami nie idzie przewidzieć kiedy nagle coś wyskoczy a to w teledysku, a to w reklamie. Czasem nawet zwykły film leci w normalnych godzinach gdy nagle wyskoczą z gołymi cyckami. Mój ma dopiero 1,5 roku ale przygląda się bacznie wszystkiemu co leci w telewizji. A jak to będzie przez kolejne bliższe i dalsze lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Jak dziecko zapyta to odpowiadasz szczerze na miarę jego wieku i zrozumienia, jak nie pyta, to zachowujesz się normalnie i nie zwracasz jego uwagi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowuje się normalnie mój ma prawie 4 lata ,jak widzi cycki to krzyczy o cycki albo o piersi ja nie reaguje bo kiedyś reagowałam mówiłam żeby tak nie mówił więc tylko pogarszało sprawę bo potrafił na ulicy powiedzić patrząc na kobietę o jakie cycki. jedynie starszemu mówię jak są jakieś sceny że to nie dla niego i lepiej a nie że nie może patrzeć ,ale on się wsydzi jeszcze takich scen i sam odwraca głowę ma 10 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, mowie : o ta pani ma pisie, psioszke i bimbalki a pan ma : siuraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również ma 1,5 roku ale jakoś go to nie interesuje jak leci teledysk a szczerze mówiąc nie natknęliśmy się na taki żeby było widać gołe piersi-raczej stroje kąpielowe. Filmów nie lubi w ogóle dla niego tv to nic fascynującego. Chyba że leci ulubiona piosenka/bajka to wtedy zerknie i to nie do końca :) Jak będę reagować? "mamo co ta pani ma?" (podejrzewam że zobaczy gołe piersi bo gołej waginy raczej nie puszczają przed 22 :) ) "ta pani ma piersi tak jak mama" jak się zapyta po co i w ogóle to odpowiem "kobiety jak mają malutkie dzieci to je karmią piersią właśnie po to kobietom piersi" ale on nie pyta bo jak widzi u nas-kąpiemy się z nim to pokazuje palcem ja tłumacze i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam u mojego brata latem, dzieciaki chlupały się w basenie i jego trzyletnia córeczka mówi do mojego trzyletniego synka Wojtuś jakiego masz ślicznego siusiaka, powiedziała z takim zachwytem i ciepłym uśmiechem jak się chwali dziecko gdy coś grzecznie zrobi :) Wszyscy zaczęliśmy się śmiać i tyle, tylko mały nie bardzo wiedział co odpowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciagam pipaka z portek i sciagam skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn gdy miał 4 lata siedział na nocniku i dopadły go chyba jakies przemyślenia podczas robienia kupy:) Siedzi tak i się nie odzywa aż tu nagle pyta mamo? A ty masz cipke? i Marysia (jego starsza siostra) też ma? Ja mówię, że tak mamy. A ja nie mam... ja odpowiadam że zgadza się.. chwila zastanowienia i mówi Jak będę duży to będę miał to mi wyrośnie... hi hi hi oczywiście potem mu wytłumaczyłam, że jest chłopcem więc ma siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he herbata wam stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×