Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Efffy

Jak skutecznie przedłużyć trwałość makijażu?

Polecane posty

Witam. Jestem kobietą i jak każda z Nas potrzebuję na co dzień makijażu. Moim niezbędnikiem do uzyskania odpowiedniego efektu jest podkład, puder w ''kamieniu'', delikatny róż na policzki i maskara. Do tej pory co jakiś czas zmieniałam podkład ponieważ nie mogłam trafić w odpowiedni do mojej natłuszczającej się cery. Wybrałam podkład Lirene matująco-kryjący, który sprawdza się bardzo dobrze w kwestii krycia i kolorytu, aczkolwiek moim problemem jest to, że makijaż na twarzy trzyma się bardzo krótko, czasem nawet po 2 godzinach po nałożeniu być może ściera się lub po prostu znika. Wiem też z autopsji, że stałe poprawianie powodu jeszcze gorsze efekty. Co zrobić by makijaż na twarzy utrzymywał się dłużej?/Jakich kosmetyków używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm as specjalne fixery czyli takie mgiełki utrwalajace np z avonu. ale mysle ze warto poszukac dobrego podkładu, gdzie producent gwarantuje twałsaoc i ewentulanie abzy pod podkład lub doby krem nalizajacy ktory bedzie ten podkąłd trzymał. pod cienie ronwiez baza i dobre cienie polecam inglot. na usta mozsz kupic tint lub matowa pomadke ktora barwi usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdz się do perfumerii Duglas lub Sephora i sprawdz na markach własnych, ceny nie wygórowane a naprawdę dobre, używam już z 3 lata i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×