Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

Jak sobie poradzić z niską samooceną?

Polecane posty

Gość gość
trzeba sobie ją podnieść są na to rozmaite sposoby ale za darmo nie udzielam informacji wiedza kosztuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowuj sie jak ktos piekny i wspanialy (nie mylic z nadetym bufonem) :D inni w to uwierza a wtedy ty uwierzysz im :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się z tym borykam, ale uważam, że to kwestia nastawienia. Uważam, że każdy jest jakoś tam ładny, jeden mniej, drugi bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do sposobu...psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I drugie pytanie. Jak się nie ma dziewczyny, przyjaciół, znajomych, psa, kota, świnki morskiej, kanarka, papugi ani chomika... jak w takiej sytuacji nie czuć się samotnym? Co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapytam tak: skoro Bog powolal cie na ten swiat za posrednictwem twoich starych to dlaczego chcesz mu powiedziec ze sie pomylil w wyborze a nie pelnic role taka jaka bedzie dla ciebie i innych najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia... nie ma to jak nayeebac kota wodka zeby moc sobie powiedziec "nie pijam samotnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedziel, ty od swojego początku na kafe nie potrafisz poradzić sobie z niską samooceną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie dziwie, ze niektorym ludziom pomaga ten psycholog...to dziwne, bo ona mi nic nie mowi, co robic,.. ja jej tylko opowiadam o sobie jakie mam problemy a ona na to jak na lato kuźwa..w sumie nie rozumiem jak to mi ma pomóc...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też nie mówiła. Bo to nie tak ma działać że ona Ci mówi co masz zrobić, tylko Ty masz na to sama wpaść, psycholog jedynie coś tam przytaknie, gdzieś nakieruje temat rozmowy, itp żebyś Ty sama wpadła na to co robić. Przynajmniej ja jak chodziłem to tak to odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tez nie lubie widoku par.. hmm..ja chyba generalnie nie wierze w miłość.. zastępuje to słowem "przywiązanie".. znam kogos 10 lat i wiem juz jak to jest.. on nie ma nikogo, ja nie mam nikogo i tak ta znajomosc trwa, ale nie ma seksu i nie ma jakiejs miłosci.. poznalismy sie w ciężkich chwilach i to nas polączylo, ale on teraz zdziwczał i jakos tak nie moge mu mowic o wszystkim.. Np. o tym ze pale nadal papierosy.. on rzucil, ja nie umiem.. coraz bardziej mi sie to wydaje bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia behawioralno-poznawcza jest szybsza, albo terapia skoncentrowana na rozwiązaniu. Tam macie zmieniać bzdury które sobie włożyliście do głów a nie tylko gadać jak to Wam źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no długo i tez mieszkamy w innych miastach 1.5 h drogi... wiem ze to dziwne, ale to prawda.. piszemy ze sobą codziennie, jest jak jest.. Ostatnio umarł u mnie sąsiad i źle mnie to nastroiło, przyszły do glowy jakies chre refleksje, bo kazdego to spotka. Jakiś dół mnie ogarnął.. inni dookoła machają ręką i mowią "aniech tam, niech mu ziemia lekką bedzie" i to mowią z takim niewzruszonym spokojem, a ja jak sie dowiedzialam to mi caly dzien jedzenie nie samkowalo...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ci sie to gowno wzielo? ktos ci w prezencie podatowal? ja rozumiem zwracanie prezentow jest w zlym tonie, ale ten jeden raz mozesz popelnic faux pas, przewiazac to gowno rozowa wstazeczka i zwrocic ofiarodawcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×