Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mańka blondyneczka

Jak sprawdzic czy facet ma dużego penisa - zanim pójdziemy do łóżka?

Polecane posty

Gość Mańka blondyneczka

No własnie,drogie kolezanki. Poznajemy faceta w klubie,na ulicy itp i mamay ochote go pretestowac ale...mysl nam nie daje spokoju"A co jesli ma małego?" Przeciez nie po to decydujemy sie na seks aby zadawalac sie jakims małym frędzlem. jak sprawdzic czy facet ma odpowiedni duzy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka blondyneczka
Interesują mnie kutasy wielkie jak termosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie długość przyrodzenia ale sztuka pierdolenia jest gwarantem w łóżku powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest banalny, trzeba stanąć obok łóżka i zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
podobno po wielkosci stopy :classic_cool:....ale nie sprawdzałam....moze po prostu powiedziec żeby wyjął i okazał?....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka z Płocka
Mysle,ze na dyskotece mozesz go wymacac w tańcu.faceci tez czesto nas obmacuja w trakcie wolnego tańca.ty tez mozesz i jak wyczujesz,ze ma mikrusa,oddal sie niepostrzezenie i szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
Jak sprawdzić?To proste.Wchodzisz do męskiego kibla.Zaopatrzona w maskę do nurkowania wskakujesz do muszli klozetowej.Wciskasz swoje szczupłe ciało w rurę odpływową i wystawiasz rurkę ponad poziom wody.Każdy musi się kiedyś odlać.Także upatrzony facet.Wtedy można zobaczyć jakiego ma penisa.Jest tylko ryzyko że ktoś nie przyjdzie tylko sikać.W takim wypadku należy chronić rurkę przed zapchaniem.Grozi to bowiem uduszeniem.Jest jeszcze jeden problem.Chodzi o spuszczanie wody.Aby zapobiec przelaniu się wody /co zdradziłoby twoją obecność/należy jej nadmiar wypijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady, musisz się oddać niewiadomemu posiadaczowi niewiadomojakiego penisa, abyś poznała czy ma maczugę 10cm czy 20cm. Swoją drogą to jest podniecające, bo to jest gra hazardowa, wóz albo przewóz, kuźka mała, bądź pytong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia z Poznania
zazwyczaj jak facet wysoki,to i ma duzego ale lepiej sprawdx przytulajac sie do niego czule i reka przejedź po rozporku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
Kokietka z Płocka możesz sprawdzić - ustami.Jest tylko jeden problem.Nie daję obciągać facetom.Pokaż psiochę lafiryndo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo proste - po dłoniach i po nosie. Trzeba zwrócić uwagę na szerokość i grubość tychże. Jeśli są drobne i delikatnej budowy to i ptak nie będzie okazały. Chociaż nie sprawdza się to w 100%. Ale może tak w 95% ;-) Poza tym właśnie, co wy macie za potrzeby? Według mnie i moich koleżanek takie 14 - 16 cm naprawdę w zupełności wystarcza. Powinien być raczej prosty i długo stać. To podstawa. Piszę, że powinien być prosty, ponieważ miałam faceta który miał dość mocne (jak na mój gust) skrzywienie w dół podczas wzwodu i to uniemożliwiało nam stosowanie niektórych pozycji ponieważ bolało i jego i mnie :-(. Poza tym był fantastycznym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantia - z tymi dłońmi to sie sprawdza tak jakoś chyba niby... Facet miał dekikatne, szczupłe dłonie, a penis jego był wjątkowo duży, ale "delikatny" jak te dłonie i miękki... nie mógł mi go włożyć, twierdził, że mam za ciasną dziurkę :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Sexowna, dlatego napisałam, że nie zawsze się sprawdza, ale prawie zawsze ;-) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w tym wypadku to sie sprawdziło, bo te dłonie nie były zbyt męskie, tak jak i cała reszta, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, i to jest własnie to!! Nie rozmiar extremum w tą czy tamtą stronę, ale najlepszy średniak co dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo stoi!! No tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie pan ...
Co to znaczy "dlugo" ? To znaczy pol godziny czy wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakieeeeeeeeeeeeeeeeee
ja nie poszlem, patrze co panie pisza, mam duza stope i jestem wysoki no i jakiego mam penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakieeeeeeeeeeeeeeeeee
poszedłem, przepraszam za blad, mam 46 rozmiar buta i 198 cm, pozdro i ile mam cm penisa? ciekawy jestem dziewczyny co bedziecie myslały? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typuję
masz 16 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeeeeeeeeee
moze masz racje , wydaje sie mały , mam 17 cm dł , i 15 ob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeeeeeeeeee
no i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wazne,aby robotny był,a nie wielkosc :D ....raz chcialam zmierzyć facetowi,ale mi nie pozwolił i juz pozniej nikomu nie proponowałam,tak wiec nawet nie mam pojecia jak wygląda 17cm w naturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeeeeeeeeee
niema sprawy zawsze jestem gotowy! milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vista a
A ja mam malego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wzroście raczej nie oceniam, ale jak pisałam, pod rękach i nosie, hihi ;-) Długo - to znaczy tyle, żeby kobiecie było dobrze, ale kwestia zgrania i dopasowania to inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×