Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa21

jak sprawic aby facet szalał za mna?

Polecane posty

Gość Piecia Goras
Nobla z jakiej niby dziedziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jak już będziesz miała tego nobla i znajdziesz ten sposób to się podziel z koleżankami z forum, co? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa21
a jak go rozkochac w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja.....
adz soba dbaj o siebie usmiechaj sie interesuj sie nim popros czasami o pomoc:) baw sie..i nie zwracaj czesto na niego uwagi czasami olej czasami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assadasd
To bardzo proste , wystarczy byc piekna jak angelina Jolie , ciagnac druta jak Jenna Jameson , bogata jak Zhang Yan , inteligentna jak Maria Skłodowska-Curie i kazdy bedzie Twoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zasady, ja jak sie staram zeby jakis facet za mna szalal to wychodzi kicha, a najczesciej szaleja za mna moi kumple wobec ktorych nie mialam zadnych planow i zamiarow a traktowalam ich jak przyjaciol, bez zadnych podtekstow. tak wiec nie ma zasady, na kazdego faceta dziala co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje ze fzceta trzeba olewać troche- a nie dawac siebie na tacy, być dobra , uprzejmą, kochająca. wtedy szybko mu to brzydnie. kobieta musi byc , usmiechnieta, z poczuciem humoru, miec czas dla siebie- nie zawsze dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest - albo jej nie ma. nie zmuszaj nikogo do kochania bo z takiej manipulacji same płacze potem będą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-rka
kiedyś wierzono, że jeśli wycisnie się krople krwi menstruacyjnej do napoju mężczyzny to straci on głowe dla nas. Inny pomysł to spiłowanie paznokcia i wsypanie tego "proszku" to kawy. Podobno działa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiosny: a ja bym chciała zeby szalał! zawsze mnie tacy faceci mulili- ktorzy za mną szaleli- uciekałam od nich bo mnie to nudziło, dopóki nie spotkałam i byłam dwa lata w zwiazku, w którym facet za mną nie szalał -wrecz przeciwnie- i teraz powiem wam ze potrafie docenic to kiedy facet za tobą szaleje, jest dobry... A apropos tematu- tak najlepiej byc sobą, dobrze się czuc we własnej skórze, być kobiecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkkkkkkkja
queen of nowhereland :) wiesz czemu kumple za Toba szaleją?Bo znają Cię naturalną,bez życiowych masek.Moze w tym jest klucz.Wisz kazdy zakłada jakąs "maskę" inaczej zachowujemy się z kumplami a inaczej przy facecie który nam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-rka kiedyś wierzono, że jeśli wycisnie się krople krwi menstruacyjnej do napoju mężczyzny to straci on głowe dla nas. Inny pomysł to spiłowanie paznokcia i wsypanie tego "proszku" to kawy. Podobno działa ;P nie moge juz z ta krwia :O było juz tu z 10 tematów o tym i jakas próbowała i nie działa!!! :O ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkkkkkkkkja napewno jest w tym troche racji, wiadomo ze chcac nie chcac inaczej zachowujemy sie przy facecie ktory nam sie podoba i tak jest zawsze, a to wlasnie w tym caly myk, zeby byc soba choc czasem przyznam ze moze byc trudno, bo kazda z nas pewnie troche sie spina nawet podswiadomie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni lubią być dyskretnie uwodzeni przez kobiety. Niestety, żeby to działało, to ów kobieta musi być dla tego mężczyzny interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkusia
no bo ja mam taki problem:/ strasznie kocham mojego kolege z kalsy (z ktorym chodze do klasy 9 lat) ostatnio zblizylismy sie do siebie nawet na ognisku klasowym sie pocalowaclismy(on mnie;p) ...no i wszystko ladnie pieknie gdyby nie to ze on pisze z innymi dziewczynami a ja nie chce mu tego zabronic bo boje sie ze go strace... ze sobie da ze mna spokuj;( co robic???!! pomozcie;( z gory dziekuje:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjde
jak jestem brzydka i mu sie nie podobasz to nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO OLALAAA
napiszesz cos wiecej bo mialam identycznie, wlasnie zerwal ze mna ten facet za ktorym to tylko JA szalalam;/ mowisz ze teraz docenie jak mnie facet pokocha i zrobi dla mnie wszytsko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexisssss
Kup sobie seksowną bieliznę Polecam sklep z koszulami i pizamami. Można te tam kupić super seksowne koszulki na wyjątkową noce :) Dla meżczyzn tez cos sie znajdzie. http://www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Za mna nikt nigdy nie szalal i bardzo przykro mi jest z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.13
mówicie że trzeba być niedostępnym troszkę i go olewać ja tak zrobiłam i mój mężczyzna powiedział że to go strasznie zniechęciło i zerwał ze mną...ech...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Jeśli wyglądasz tak, że kobiety chcą Cię zabić, a facetom język wlecze się po chodniku... to już tylko wystarczy wysyłać naprzemienne sygnały ... (stała niedostępność może zniechęcić, a włażenie w tyłek jeszcze gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz mu przeciągle w oczka
potem odpuść i tak kilka razy... Nie przesadź z tym, ma wyglądać naturalnie :-P Szukaj go wzrokiem, nawiązuj kontakt i nic nie mów, bądź ciutkę tajemnicza. A potem możesz zacząć nawijać normalnie i dać mu szansę na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×