Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka475

Jak sprzedać mieszkanie ???

Polecane posty

Gość Agnieszka475

chcę sprzedać mieszkanie w krakowie ale wystrój wnętrza pozostawia wiele do życzenia i boję się że odstraszy to klientów. nie stać mnie na generalny remont ani na wymianę mebli na nowe a sprawa jest pilna. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, ja chętnie kupię mieszkanie bo kocham Kraków, jaka dzielnica i jaka cena mieszkania? Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Nawet jeśli meble są stare musi byc czysto i przytulnie, ew jeśli jest taka możliwość to wynieść część do garażu czy piwnicy. Unikać osobistych dodatków typu zdjęcia- mieszkanie powinno być neutralne, inaczej potencjalny kupujący nie poczuje się jak ' u siebie'. Jeśli ściany są bardzo brudne to trzeba pomalować. Puszka z farbą to nie majątek, tylko trochę własnej pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie sprzedałam miesiąc temu mieszkanie 42mkw pod Warszawą i pow2iem że łatwo nie było, sprzedałam po 10 miesiącach od wystawienia na portalach no i 3 agencje też próbowały sprzedać ale wkońcu udało mi się samej. Ale sporo zeszłam z ceny początkowej,sprzedałam poniżej średniej z tej miejscowości, bo już nie chciało mi się "bujać" kolejne kilka miesięcy albo i dłużej aby trafić na klienta który zapłaci tyle ile chcę.Mieszkanie było do częściowego remontu tzn. zerwać stare tapety i położyć nowe podłogi, łazienka była po remoncie, meble i agd w miare nowe ( 2- 6 letnie) bo miałam to mieszkanie 6 lat. Sprzedałam z całym wyposażeniem. Największy minus był taki,że było to mieszkanie na ostatnim piętrze,a ludzie nie chcą kupować parterów i ostatnich pięter, uchodzą ona za najgorsze. No ale mam to już za sobą,ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porób dobre zdjęcia ale muszą one wykazywać nie tylko zalety mieszkania ale również i wady,aby nie było rozczarowania klienta, dodaj na kilka portali, powieś na balkonie baner ( jeśli mieszkanie nie ma balkonu to również będziesz miała duży problem ze sprzedażą) jeśli meble są naprawde bardzo stare,zniszczone to lepiej je wyrzuć i odmaluj ściany na biały kolor, w oknach zawieś ładne firany. Możesz też zgłosić chęć sprzedaży biurom nieruchomości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dwie sympatyczne dziewczyny które potrafią pomóc Ci w tej sytuacji. Prowadzą firmę która tanio i profesjonalnie przemeblowują mieszkania pod sprzedaż i wynajem. http://wnetrzprojektowanie.pl/ napisz do nich jestem pewna że pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za podpowiedzi! na pewno mi sie przydadzą, o home stagingu nawet nie pomyślałam, a może to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsciuuuk
Nic trudnego, wystarczy troche checi i sprawdzona agencja nieruchomości. Ja z mezem mielismy raz korzystac z usług tej firmy przy okazji przeprowadzki i było wszystko w porzadku przy naprawde przystępnej prowizji http://www.nieruchomoscilubin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorso
najlepiej i najtaniej po prostu wystawić mieszkanie na portalach ogłoszeniowych jak np http://prywatnaoferta.pl/ typowo przeznaczonych dla nieruchomości i jeszcze rozsyłających ogłoszenie na kolejne portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś mała pożyczka? To czasem nie jest złe rozwiązanie. Ja sprzedawałam mieszkanie poprzez biuro http://www.krupa.pl/ - też mały lifting robiłam, no bo wiadomo, że jak ktoś przyjdzie obejrzeć mieszkanie to chce widzieć ład i porządek i w miarę odnowiony lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wycen ile jest warte np ta firma sie tym zajmuje www.ekspertyzy.waw.pl a pozniej wystawic albo przez posrednika albo samemu i czekac az sie bedzie ktos odzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja też myślę,aby zwrócić się o pomoc do specjalistów, jeśli nie w kwestii przygotowania mieszkania do sprzedaży, to juz samym procesie odsprzedania. wiele biur nieruchomości jak np to tutaj - http://www.brokernieruchomosci.pl posiada formularz zgłoszeniowy w tej sprawie i faktycznie można szybciej sprzedać z ich pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina80
ja sprzedałam mieszkanie sama bez pomocy pośredników ogłosiłam je w serwisie prywatnaoferta.pl i znalazłam klienta potem formalności i mieszkanie sprzedane można wystarczy się przyłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuelaaaa
właśnie teraz dodałam ogłoszenie na " prywatnaoferta " no zaobaczymy jak mi szybko uda się samej sprzedać :) jedno ogłoszenie , kasa tez mała no zobaczymy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z biura , ale już 4 miesiące :/ i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×