Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolaxxx

Jak szybko napisać pracę magisterską nie mając czasu...

Polecane posty

Gość Mariolaxxx

Temat niby kontrowersyjny.... Kończyliśmy studia razem- jedni mogli całkowicie skupiać się na nauce i pisaniu pracy a inni- jak ja- nie bardzo bo rodzina bo praca... Zleciłam napisanie swojej pracy magisterskiej firmie REDAKTOR-ONLINE.PL kierowana tym, iż sama jej nie zdąze napisać, oraz tym, iż jako jedyni piszą wszystko i to idealnie. Polecało mi ich tysiące znajomych więc czemu nie. Nie są jednak miłe uwagi niektórych ludzi, że... kupiłam sobie pracę. Obroniłam się celująco a normalnie zapewne by do tej obrony nie doszło.... Jeśli macie problemy z napisaniem swoich prac dyplomowych lub roznych pism... kierujcie się do: redaktor-online.pl I nie patrzcie na opinie innych ludzi- dla was to tylko kolejny etap zakonczony, a jednak wielka ulga:) Zalaczam wizytowke: E-mail:kontakt@redaktor-online.pl Telefon: 731 301 301 Facebook: Redaktor-Online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynocha trzepac kasę na idiotach gdzieś indziej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Bezczelny spam - poleciło Ci tysiące znajomych? Dwoicie się i troicie na różnych forach, żeby tylko złapać jakiegoś studenta... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie zleciłabym takiej "firmie" napisania nawet referatu do gimnazjum. Jeśli pracujące tam osoby są tak bezkreśnie tępe żeby robić tak żenujące reklamy, to ja dalece wątpie w ich iloraz inteligencji przekraczający normę dla debilizmu. ale dobrze wiedziec, jeśli będe kiedyś potrzebować napisania pracy to będę wiedziała kogo unikać, jak i setki osób, które wpiszą nazwę tej strony w google bo odnośnik do tej strony zostanie na wieki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, nawet we Wszystkich Świętych spamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się słowo "bezkreśnie". Chyba neologizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Borek
Czasami wystarczy przeczytać dobry poradnik http://www.pracedyplomowe.edu.pl/poradnik.html i już wiele się rozjaśnia. Jak to nie pomoże to dobrze mieć wzór podobnej pracy - wtedy nie bata-każdy sam napisze i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa234
Ja skorzystałam z usług proposterus-books. Moim zdaniem super pomagają we wszystkich etapach pisania pracy i nie potrzebujesz poświęcać temu prawie wcale czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być debilem, żeby nie potrafić napisać samodzielnie pracy dyplomowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×