Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak szybko nauczyc sie angielskiego

Polecane posty

Gość gość

Cześć, potrzebuje pomocy. Może macie jakieś swoje sprawdzone metody na to jak szybko nauczyć się angielskiego? Mam mało czasu - kilka miesięcy, po których wyjeżdżam za granicę. Niestety muszę jeszcze popracować nad swoim językiem. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można uczyć sięe języka na rózne sposoby - możesz się uczyć czytając i rozwiązujac ćwiczenia w podręcznikach - ale to często bywa nudne i demotywuje. Można uczyć się języka - sporo czytając artykułów w języku angielskim. Można oglądać angielskie filmy bez napisów. Wytężać swoją mózgownicę do tego, aby się skupiła na języku :) powodzenia w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosuj naukę cud. W trzy dni zrozumiesz, że zawaliłaś lata nauki i stos czasu, a teraz na wszystko jest już za późno! Najszybszą nauką na naukę jest - początek. Czyli zacząć, a nie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się nie ma co pieścić;) Najlepiej znaleźć solidnego korepetytora do lekcji 1:1, ewentualnie intensywny kurs językowy w szkole języków, ale to już gorsza opcja. I kuć, kuć, kuć. Nie ma innej drogi, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoły językowe odradzam. we wszystkich zaciąga się kredyt ( najczęściej z jakimś bankiem), a jak będziesz chciała zrezygnować wcześniej z jakichś powodów, to musisz spłacić ten kredyt nawet jak nie będziesz uczestniczyć w zajęciach. szkoły językowe to pralnia brudnych pieniędzy, nikomu nie polecam. ucz się sama. zacznij od słówek, później od tekstów, powtarzaj codziennie to, czego się nauczyłaś. później oglądaj filmy w tym języku, słuchaj piosenek i staraj się jak najwięcej sama pisać w tym języku. nawet jak napiszesz źle, to i tak sukces;), a na koniec weź korepetycje, ale u porządnego nauczyciela, prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio czytałam o tym, że system do afirmacji jest skuteczny. człowiek nawet jak się sam uczy to dzięki temu ma lepszą motywację do działania i szybciej taka nauka wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę Ci tego wyjazdu za granicę :) myśle, że dobrze robisz bo w Polsce nie ma perpektyw. Tutaj dobrze się żyje tylko uprzywilejowanym grupom ktore popracują 15-20 lat i mają sowite emeryturki, a cala reszta zapieprza za grosze do 67 roku zycia :/ Kilka miesięcy to sporo czasu. Może ściagnij sobie z chomika Ksiązkę Beaty Pawlikowskiej "blondynka na jezykach" razem z mp3 i z niej się ucz, tam są podstawowe sformulowania, razem z wymową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się , na pewno dasz radę. Ale musisz pamiętać o systematyczności. Język angielski to jeden z najłatwiejszych języków , więc dasz radę. Oczywiście po przyjeździe za granicę przeżyjesz taki mały szok , ale tak ma każdy nawet panie po anglistyce. Jeśli będziesz otaczać się ludzmi którzy rozmawiają po angielsku , to po miesiącu twój język się poprawi , po 6 miesiącach będziesz już wszystko rozumiała , a po dłuższym czasie będziesz posługiwala się tym jezykiem płynnie tak jak polskim. Pamiętaj że nikt nie ma idealnego angielskiego. Nie bój się go używać , nie wstydz się. Ja podam Ci kilka sposobów które mi pomagają , ponieważ też cały czas ćwicze język , bo niedługo zaczynam studia za granicą. 1. Myśl po angielsku - mów do siebie po angielsku w myślach , oswajaj się w ten sposób z językiem , potem mówienie do kogoś w tym języku nie będzie dla ciebie dziwne ani takie trudne 2. SŁÓWKA to podstawa - ucz się słówek ze słownika , z internetu , z książek , ćwiczeń , itd. Możesz też ściągnąć sobie aplikację na telefon z fiszkami I powtarzaj sobie słówka codziennie . Codziennie ucz się słówek ok 10-15 , następnego dnia powtarzaj i ucz się nowych 3. Piosenki - słuchaj piosenek i ucz się tekstów na pamięć np. z tekstowo . pl 4. Filmy - filmy po angielsku na początek z napisami angielskimi a potem bez 5. Książki - w bibliotece można wypożyczyć "uproszczone książki do nauki angielskiego" z tyłu pisze jaki to poziom dobierz do siebie , możesz też poszukać na internecie roznych książek po angielsku i wybrać swój poziom 6. SERIALE - wpisz sobie w internet "Skins" online i oglądaj Na początku z napisami polskimi , a potem ten sam odcinek bez żadnych napisów. Ja dzięki temu serialowi nauczyłam się bardzo dużo nowych słówek , wyrażeń , oprócz tego podłapałam brytyjski akcent , noi serial bardzo fajny chociaż taki bardziej młodzieżowy ,ale polecam każdemu 7. Learn English converstation - wpisz sobie to na youtube To taki serial z napisami dla osob które zaczynają się uczyc angielskiego , jest kila albo kilkanaście odcinkow , POLECAM ! 8. Wpisuj w youtube rozne takie rzeczy jest bardzo dużo cieawych filmików ! Learn English , practice English , elementary English , how to improve your English , itd. 9. BBC - oglądaj tą stację w telewizji , wejdź na internecie na BBC i jest zakladna żeby się uczyc ang. są rozne rozmowy ćwiczenia itd. 10. Inter pals - strona do rozmow z osobami z całego swiata , wystarczy się za darmo zarejerstrowac , poprawiasz swój angielsi , rozmawiasz z roznymi osobami itd. Oprócz tego wchodz na rozne czaty angielskie , fora itd. Mam nadzieję , że pomogłam W razie czego służę Ci pomocą i radą :D Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie czytam sobie różne opinie o tych afirmacjach do nauki - z tego co widzę to sporo ludzi to poleca. Najpopularniejsze o jakich czytam to są afirmacje do nauki Hepika. Wydaje się ciekawe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, afirmacje to świetna rzecz. jak mieszkałem w Stanach Zjednoczonych - to na ebay'u kupowałem gotowe afirmacje w formie mp3 - były one w języku angielskim. W stanach afirmacje od John Kehoe robiły furorę. Jak wróciłem do Polski to testowałem właśnie afirmacje od Hepiki, które były bardzo porównywalne do tych amerykańskich. Fajnie, że w Polsce afirmacje do nauki i nie tylko, zyskują coraz większa popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mógłby ktoś polecić jakieś konkretne afirmacje, które dostanę w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wyszukać w Google system afirmacji lub afirmacje do nauki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie z tego co widzę to te od Hepika sa najlepiej polecane przez innych. A teraz jak patrzę to sa przecenione o praktycznie połowę. zamiast płacić 150zł - płaci się 77 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie tez widziałem ich promocję :) Myślę, że warto się skusić na taki zakup za połowę ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
system do afirmacji jest skuteczny. nie jedynie to tylko Jezus ci pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Postanowiłam, że się tu odezwę co nieco na temat tych afirmacji. Akurat tak się składa, że korzystam z afirmacji właśnie tych od Hepiki od około dwóch miesięcy. Też się zastanawiałam nad tym jak szybko nauczyć się angielskiego i zaczęłam korzystać z rożnych metod. Oczywiście same afirmacje są świetne i pomagają trzymać odpowiedni poziom motywacji do nauki, przez co człowiek jest dużo lepiej wydajny i jest w stanie dużo lepiej się uczyć. Ale trzeba pamiętać, że prace też trzeba wykonać. Więc - jeśli masz problem z odpowiednim nastawieniem do nauki języka angielskiego lub brakuje Ci motywacji do nauki - to jak najbardziej polecam korzystanie z systemu afirmacji Hepika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wiesz jak szybko nauczyć się angielskiego to jesteś w zupełnie takiej same sytuacji jak ja swego czasu. musisz być bardzo cierpliwy i wytrwały włożyć sporo pracy ale też mieć dobre podejście. i się nie poddawać. Co do afirmacji - moja znajoma zakupiła jakiś miesiąc temu, coś ostatnio gadała, że są fajne i że widzi bardzo szybko efekt nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od półtora tygodnia stosuję te afirmacje do nauki - nie wiedziałem, że sprawa tak będzie wyglądać i nie chciało mi się wierzyć, że w ogóle po tym będą jakieś efekty. a tu proszę. już po 1,5 tygodnia widzę pierwsze efekty, lepszą motywację do nauki :) Ciekawe co będzie za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciółka korzytsa zafrmacji od krótkiego czasu - około 3 tygodni. również ma zamiar wyjechać wkrótce za granicę. Mówiła mi wczoraj, że już po 3 tygodniach widzi mega postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie przyszła płyta z nagraniami, którą zamówiłam przed weekendem. za chwilę zaczynam swoją naukę. Jedyna nadzieja w tych afirmacjach - mam nadzieję, że będą strzałem w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest specjalnie założony temat dla reklamy tego programu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się pochwal swoimi wrażeniami jak już przetestujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy te wszystkie opinie choć po części się sprawdzą i cz ktoś faktycznie wreszcie wymyślił coś skutecznego. zawsze byłem zdania, że w nauce najważniejsza jest syystematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo systematyczność jest bardzo ważna i bez tego, żadne afirmacje nie pomogą. Afirmacje to nie jest zestaw ćwiczeń do nauki języka, a zestaw nagrań, które mają wpływać na podświadomość. Nauka języka obcego wymaga mnóstwa poświęconego czasu przez co ludzie często się demotywuja i odpuszczają. a właśnie afirmacje w ten sposób działają, ze osoby się nie poddają tak szybko. Połączenie systematycznej nauki przeróżnymi metodami z afirmacjami daje szybsze efekty niż tradycyjna nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, bez systematyczności nic nie zdziałasz. co z tego, że nauka 30 słówek zajmie Ci powiedzmy pól godziny zamiast godzinę, skoro później ich nie powtórzysz, a po tygodniu zapamiętasz z tego może z 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc właśnie po to ktoś wymyślił afirmacje, żeby podtrzymywać zapał do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu (dosyć dawno) z rok temu albo lepiej korzystałem z różnych afirmacji, albo sam tworzyłem. w sumie nie głupia rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jaki spam sie zrobil z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×