Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość melineliobeli

jak szybko sprzedać mieszkanie , dom?

Polecane posty

Gość melineliobeli

Witam:) mam pytanie , jak szybko sprzedać nieruchomość ? swoją mam w biurze od roku i nic się nie dzieje , nikt nawet nie przyjeżdza żeby obejrzeć , nie chcę już zmieniać biura ,potrzebuję gotówki i chcę w atrakcyjnej cenie sprzedać mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie sfotografować i cena musi być bardzo okazyjna, wtedy na pewno ktoś kupi nawet po to żeby dalej pohandlować :) tyle że Ty na tym stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszon
to zależy jaka nieruchomość w jakim mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna cena, dobre
zdjecia, wywalic niepotrzebne graty, zrobic lekki remont pic ( popros znajomego palstyka) , dobre oswietlenie, uporzadkowac klatke schodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka83
Teraz tak wygląda rynek. Ludzie uciekaja z kraju albo nie mają pieniędzy. To najgorszy okres na sprzedaż domu czy mieszkania bo szczyt kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfjbgkhlj
zejśc z ceny Żeby teraz sprzedac cokolwiek cena musi byc znacząco niższa od porównwalnych ofert w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata......
wszystko zalezy od ceny....musi byc niska.zalezy tez czy mieszkanie/ dom jest po remoncie czy ne. jeeli wymaga remontu szansa sprzedaz maleje.wazna jest lokalizajc ,jesli to jakies miejsce blisko centrum szybciej sprzedaz/najtrudniej sprzedac stary dm na wsi,nie ma chetnych bo sa zwykle wielkie i do remntu a teraz modne male z poddaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penie brzydkie zdjecia domu, cena za wysoka, wystaw oferte jeszcze raz ale z nowymi ladnymi zdjeciami, cena nizsza lub do negocjacji, teraz jest coraz mniej ludzi w Polsce mlodzi uciekaja za granice wiec ciezko cos sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Dać atrakcyjna cene .. Bez tego nigdy nie sprzedaż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Dać atrakcyjna cene .. Bez tego nigdy nie sprzedasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Ewa jak zawsze, bardzo wiele wnosząca wypowiedź... Co za babsko wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejść z 20% z ceną. Teraz na rynku jest tyle ofert że ciężko sprzedać. Widzę u mnie w mieście, że na niektórych domach czy balkonach w bloku są bannery, że do sprzedania i wiszą tak już ze 2-3 lata. Znajoma mojej mamy chciała szybko sprzedać dom i udało jej się dopiero jak zeszła z ceny ponad 30%. Jak to nie Warszawa, czy dobra dzielnica w dużym mieście to ciężko sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Ja kiedys spotkałem sie z ofertą domu razem z działką na wsi , 20 km od najbliższego miasta i koles chciał 350 tys .. Nigdy nie sprzeda w takiej dziurze gdzie nie ma nawet biedronki wokół domu za tak wysoką kwotę .. Tak jak ktos ci wyzej napisał wszystko zalezy od lokalizacji .. Ten sam dom na wsi jest wart 2 razy mniej niz w miescie.. Im dalej od dużego miasta tym cena niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia profesjonalizmu. Miałam taką koleżankę, jeszcze w podstawówce, bystra, cwana, inteligentna. Wystawiła dom rodziców na sprzedaż, bynajmniej nie po atrakcyjnej cenie -Drogo to mało powiedziane. Wystawiła w styczniu zeszłego roku sprzedała w marcu zeszłego roku Czas 3miesiące niecałe i ma prawie melona na koncie. Zawsze była skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niska tzn za niska cena nie zawsze przyciąga kupujących :) za to oglądających ma się wielu :p każdy z ciekawości obejrzy dlaczego taniej i najczęściej okazuje się że w lokalu ktoś się powiesił, leżał umarły kilka dni nieznaleziony, albo inne takie :o przynajmniej ja nie spotkałam się z sytuacja, żeby było bardzo tanio bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
ja mieszkam w miejscu gdzie przystanek autobusowy jest 100 metrów . Autobusy do centrum miasta jezdzą co 10 minut , Samochod nie jest potrzebny . Wszedzie cicho nie słychac samochodów ani zadnego hałasu , w pobliżu 4 hipermarkety biedronka tesco Auchan, Carrfeour , .. To jest własnie dobra lokalizacja i ja w takiej mieszkam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć ofertę tutaj. Pokaż jak wyglada to powiem ci co zrobić. Ja swoje mieszkanie spzredałam w 3tyg, a cena wcale superniska nie była. Nie wystawiaj tego w jednym biurze, bo moze byc tak, ze maja wysokie marze i nikt nie chce od nich kupowac. Gadalam z kilkoma biurami i wiem, ze niektóre jak Home Broker dają takie stawki, że nikt nie chce z nimi wspolpracować :) Mi proponowali pośrednictwo kilkukrotnie, ale się nie zgadzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja WAM coś powiem Ja się handelem nie trudnię, nie trudniłam i nie będę trudnić raczej Jedyne czym handluję to akcje waluty i takie tam a wiadomo że to zupełnie coś innego. Ale miałam okazję sprzedawać w życiu swoje auta, których już nie chciałam i raz jachcik oraz rozmaitości z domu i po dzieciach. Zawsze zawyżam cenę. Nie każdy chce się targować. Ale ja nie chcę stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
zawyżanie ceny nie jest złe , jest zrozumiałe. Ale pamiętaj ze sa dwa rodzaje kupujacych - pierwszy : zalezy mu na niskiej cenie - drugi zalezy mu na znakomitej lokalizacji , a cena nie gra roli .. Jezeli sprzedajesz dom w dziurze w cenie ktora nie jest niska zaden z powyzszych kupujacych sie do ciebie sie nie zgłosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od 2010 nie możesz sprzedać? O to już raczej nie sprzedasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
drugi klient jest w stanie zapłacic wysoka cene , za wysoki standard .. Czyli szkola 100 metrów , biedronka 100 metrów od domu , zero hałasu daleko od głównej ulicy , autobusy co 10 minut ( a nie raz na godzine ) .. nie liczy sie zatem tylko standard mieszkania , a takze otoczenie . Otoczenie wpływa na cene..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
nie udaje ci sie sprzedac mieszkania bo twoja oferta jest słaba .. Albo dajesz za wysoką cene . Albo sprzedajesz mieszkanie w nieciekawym miejscu i nikt go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ogłoszenie na tablicy pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuja55
Jeśli priorytetem jest czas to uratuje Cię albo fuks, albo pośrednik. My też szybko potrzebowaliśmy kasy, więc wybraliśmy to drugie. W Poznaniu dobre opinie ma Marcin Wilczyński, musiałabyś sprawdzić czy poza wielkopolską też działa, bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melineliobeli
Chciałabym sprzedać dom, ponieważ załatwiłam sobie od czerwca pracę jako prostytutka :) No wiecie, na wakacje dużo ludzi będzie wyjeżdżać to sporo klientów będę miała a sama nie wiem ile czasu byłabym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem za tym aby po prostu ogłaszać, albo umieszczac już w konkretnych biurach nieruchomości – wtedy masz wieksza szanse dotarcia do duzej ilości . Tylko proponuje poszukac zaufanego biura, ja akurat mialam polecone http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ , troche się obawiałam na poczatku calej formalności i udostępnienia tego,ale udalo mi się znaleźć kupca. Wiec generalnie trzeba się dobrze rozreklamowac no i czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka02
Żeby szybko sprzedać nieruchomość trzeba mieć dobrą ofertę do zaproponowania. Ma na to wiele rzeczy - stan, lokalizacja i oczywiście cena. Moja rada - popracuj nad ofertą, opisem i zdjeciami, a potem zamieść ogłoszenie. Ja dałam ogłoszenie przez http://prywatnaoferta.pl - ogloszenie bylo doslownie wszedzie gdzie sie da i kupiec znalazl sie po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 111
Jak twierdzisz że masz je w biurze i od roku nic się nie dzieje zmień biuro na takie które jest dłużej na rynku mają lepsze dojścia ja swoje sprzedałam w przeciągu 2 miesięcy http://nieruchomoscilubin.com/ wydaje mi się że poszło szybko z ich pomocą więc może rozejrzyj się w swojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać z pomocy biura nieruchomosci, oni wiedzą jak ogarnąć temat. Ja korzystałam z http://www.radzinskinieruchomosci.pl/8,zglos-nieruchomosc.html i chyba po miesiącu miałam klineta na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×