Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanilasky

jak szybko ujędrnić ciało??

Polecane posty

Gość vanilasky

pomóżcie! za trzy tygodnie mam spotkanie z moim ukochanym, nie widzieliśmy się rok, chcę wyglądać bosko, ale młoda już nie jestem...jak wyraźnie, przynajmniej na ten czas, kiedy mam randkę, porawić jędrność skóry?? znacie może jakieś sposoby i niezbyt drogie praparaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółty balsam ujędrniający garniera. Koszt niewielki ok. 15 zł a ja na sobie zobaczyłam poprawę już po tygodnu uporczywego stosowania;) polecam, przynajmniej ja do tej pory nie trafiłam na nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilasky
próbowałam, nie lubię go, klei się i ten okropny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. peeling kawowy co kilka dni, dla mnie najlepsze co wymyślono :) 2. Serum Eveline Slim Extreme 3d - chłodzący - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammm
codziennie rob sobieprysznic na przemian ciepla(nie goraca) i zimna woda i zawsze koncz zimna woda,nie siedz w wannie z goraca woda.Zawsze kapiel koncz chlodnym prisznicem.NA ujedrnienie ciala dobry jest basen,plywanie i oczywiscie gimnastyka no i odpowiednia dieta i duuuza ilosc wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilasky
co to jest peeling kawowy, można to kupić i gdzie?? serum eveline nabyłam wczoraj, już ktoś kiedyś mi go polecał, skoro znów ktoś tu go wymienia, to może coś w tym jest?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilasky
dzięki, dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odświeżę temat bo sama szukam jakiegoś sposobu na ujędrnienie tudzież minimalne wyszczuplenie ciała. No i znalazłam w iq medispa zabieg - body wrap. Kto z Was się poddał takiemu zabiegowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkep;
endermologia jest dobra, ale pod warunkiem, ze nie masz naczynek popekanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genito Penetra
Przede wszystkim dbaj o formę, ćwicz, gimnastykuj się, pij 1,5 litra wody dziennie co zapobiega cellulitowi, stosuj kremy ujędrniające, masuj się szczotką pod prysznicem bo to przywraca skórze jędrność i elastyczność. A teraz wybacz że o to spytam - co to za ukochany, z którym widujesz się raz na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze...
Genito Penetra- temat sprzed 3 lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Teraz to właśnie najlepiej jest iśc w stronę zabiegów związanych z mezoterapią. A to miedzy innymi dlatego ze dzięki temu ze w ich składzie ( jak chociazby stretchcare) jest kwas hialuronowy, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia. A masaże czy same kremy ujędrniające nie sa tutaj odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam. w ciągu 3 tygodni mozna ujędrnić ciało za pomocą zabiegu body wrapping który można samemu wykonać w domu. Zabieg można wykonywac np 2 razy w tygodniu. A już po 1 zabiegu można zauważyć różnice;) w ciągu 3 tygodni może Pani wykonać 6 zabiegów efekt gwarantowany;) Dodam że taki jeden zabieg w salonie kosztuje od 100-250zł. Jednak można go wykonac znacznie taniej w domu , wystarczy profesjonalny kosmetyk który starcza na kilkanascie zabiegów oraz zwykła rolka folli . wiecej informacji http://zadbajocialo.pl/body-wrapping-zabieg-na-cellulit-c-11.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssska6
Mysle ze mozna do tego jeszcze dołaczyć tez odpowiednią suplementację http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/5-collagen Na pewno bedziecie bardzo zadowolone z efektów jakie daje własnie dokładnie ten suplement jesli chodzi o ujędrnienie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_PL
metod jest kilka, ale z tych co ja przerabiałam myślę najlepsze to: - zminimalizuj sól - więcej się ruszaj - uderz do specjalisty (ja byłam w Dermamedzie - Centrum ds. Cellitu). niestety samo się nie robi, a by były pierwsze efekty trzeba się troszkę postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam takie zabiegi: www.beautypremium.pl/liposukcja-ultradzwiekowa/ Za jednym razem można się wyszczuplić i ujędrnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa22
Używaj systematycznie codziennie balsam ujędrniający - tutajmasz opinie o różnych kosmetykach http://klub-ekspertek.ofeminin.pl/balsamy%20uj%C4%99drniaj%C4%85ce,Szukaj,1,1.html możesz sobiesprawdzić który jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ujędrnianie dobre są też zabiegi mikronakłuwania z serum ujędrniająco wyszczuplającym rollerem o długości igieł 1,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zabiegow body wrapping robionych samodzielnie w domu! zle zawinieta folia moze spowodowac zatrzymanie krazenia krwi i limfy, doprowadzic do obrzekow i zamiast wyszczuplenia i ujedrniena czujemy sie zle i ciezko! Zabieg w gabinecie nie jest tani ,ale to zupelnie inna jakosc. Polecam przynajmniej raz udac sie do specjalisty! oczywiscie jestem kosmetyczka i specjalizuje sie w zabiegach na cialo. Poza tym body wrapping to super zabieg , zwlaszcza w polaczeniu z endermologią (przeciwwskazaniem sa zylaki, a nie delikatne naczynka). nic lepszego nie wymyslono, trzeba wykonac ok 10 zabiegow. do zrobienia w 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na rankingtableteknaodchudzanie(wstaw kropkę)pl, masz tam różne suplementy, które szybką pozwolą dojść do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zapirdylac na silowni a nie k****a przy korycie sleczec jak swiania. polskie swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anżelka
polecam peeling kawowy, działa rewelacyjnie, do tego serum do ciała ujędrniające firmy Apis z żurawiną, i cwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia i efekty murowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z firmy Apis raczej nic nie zadziała. Zeby szybko ujędrnić ciałodobre są masaze bańką chińską wykonywane w serii przez profesjonalistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze mozna do tego jeszcze dołaczyć tez odpowiednią suplementację http://sklep.noblehealth.com/produkt/collagen Na pewno bedziecie bardzo zadowolone z efektów jakie daje własnie dokładnie ten suplement jesli chodzi o ujędrnienie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabisurma
ja od roku używam tego masażera http://zadbajocialo.pl/rewelacyjny-wyszczuplajacy-masazer-na-cellulit-relaxtone-extra-moc-p-6.html on ma kilka nakładek, bardzo fajnie masuje nakładka z kulkami.To jeden z moich najlepszych zakupów .Stosowałam wiele kremów ale odkąd wypróbowałam masażu to zauważyłam radykalną zmianę.Jednak taki masaż pobudza krew ,skora robi się bardziej napięta jędrniejsza. Bardzo duże efekty zauważyłam na skórze ud i pośladków. Masażer ma dużą moc, i masuj***ardzo dobrze. Jeśli ktoś chce szybko ujędrnić skórę to naprawdę polecam ten masażer.Mam go rok i działa bez zarzutu , a stan mojej skóry jest o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka79
gubisurma ja tez mam ten masażer z tymi nakładkami, faktycznie REWELACYJNY. ja miałam bardzo zwiotczałą skórę na rękach i brzuchu. Stosuję go już kilka mies i jest ŚWIETNY!!! pod skórą miałam również widoczne grudki cellulitu(na brzuchu) świetnie sobie z nimi poradził. Naprawdę też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×