Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZadużoPracującamama

Jak tanio kupic podręczniki szkolne - promocja w merlinie

Polecane posty

Gość ZadużoPracującamama

Oto nius dla zapracowanych mam, które w ostatnim czasie serfują po necie w poszukiwaniu tanich książek. Dzisiaj merlin rozpoczął promocje. http://merlin.pl/browse/promotion/1/podreczniki/podreczniki.html Jeśli macie namiary na inne sklepy internetowe, które teraz oferują zniżki to wrzucajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już kupować w internecie, to ze znanego źródła. merlin jest dobrym miejscem, pewnym i z promocjami. Chyba najpewniejszy z dużych sklepów, w tym roku chyba jest tam taniej niż na kiermaszach szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stfaniija
Ja też kupuje na merlinie nowe, bo dla maluchów wprowadzili zmiany i wszystkie podręczniki dla pierwszoroczniaków mają być nowe, tak się dowiedziałam przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuskaMartuska
Dobrze wiedzieć, w końcu pierwszy za pasem. Zostało mi parę ćwiczeń do kompletu zakupić więc zapenw tam zajrzę:) Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa-pomarancza
Nie wiem, czy aż tak atrakcyjne, doliczyć jeszcze trzeba koszt przesyłki. Ja zazwyczaj odsprzedają stare książki, i kupuję tez używane. Niemniej, dzięki Światłemu Ministerstwu Oświaty, które raczyło zmienić w tym roku podstawy programowe, moją koncepcję diabli wzięli. Mam troje dzieci, jeden syn od wrzesnia w 3 gim, drugi w 1, szkoła ta sama, więc sądziłam, ze ksiazki będzie miał po bracie. I kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowa_renia
O promocjach warto wiedzieć, zwłaszcza mając pociechy w gim, też myślałam że będzie prosto odkupić ksiązki od starszej klasy, ale wyszła lipa, bo dzieci idą całkiem innym programem. Jak przeglądałam sklepy netowe, to ceny mają porównywalne, ale merlin bynajmniej jest pewny. No i taniej odebrać własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankabolkowka
Polecam Weltbild.pl - książki w fajnych cenach no i przesyłka za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkorantka
Ja kupiłam podręczniki w Weltbildzie. Naprawdę fajne ceny mają w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomszowianka
do kwietniowej reni,kochanie naucz się znaczenia słowa bynajmniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonnne
jak tanio kupić? najlepiej w sprawdzonych źródlach takich jak merlin czy pouczyc.pl. ja kupuje tylko tam od 2 lat i zawsZe moge liczyc na jakies promocje bo wiadomo co sie dzieje w ksiegarniach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latan666
chyba poczytac.pl a nie pouczyc? moglo ci sie cos pomylic w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonnne
www.pouczyc.pl nic mi sie nie pomylilo dobrze wiem gdzie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latan666
ok, spoko już wiem, sprawdzone zrodło google mowi: pouczyc.pl - to podreczniki szkolne a poczytac.pl to cos dla mnie, czyli ksiązki na żmudne wieczory;/ no ogolnie nowowsci wydawnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
Podręczniki ogólnie rzecz biorąc są bardzo drogie. Ceny z roku na rok wzrastają i nie można tego w żaden sposób zatrzymać. Wydawnictwa co rusz publikują wydania poprawione, ulepszone a co za tym idzie nie można korzystać przez kilka lat ( czasem nawet przez dwa ) z tego samego podręcznika bo zwyczajnie jest już nieaktualny. Wydawnictwa mam wrażenie robią to celowo, bo nowe podręczniki, które TRZEBA kupić to nowe dochody. A wybór podręczników w danej szkole spoczywa na nauczycielach, do których sprytni wydawcy wiedzą jak dotrzeć i przekonać ich do swoich podręczników. Podręczniki tak naprawdę nie róznią sie wiele między sobą, bo w sumie nie bardzo mogą,więc w dużej mierze na wybór mają wpływ inne czynniki. Jakie? No właśnie. Nauczycielka mojego bratanka wyjechała na weekend do SPA dzięki "życzliwości" wydawnictwa z którym podjęła współpracę. W efekcie oznacza to, że to my rodzice płacimy za takie rarytasy przepłacając za podręczniki. Czy to jest uczciwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latan666
no właśnie dlatego trzeba samemu osobiscie kupowac cala wyprawke nie liczyc na nauczyciela, tylko znalezc sprawdzone zrodlo. Co jak co ale w internecie jest naprawde taniej. Chodzac po miescie i odwiedzajac rozne ksiegarnie mozna dostac zawrotu glowy, ceny sa kosmiczne. Dzieki facebookowi mozna znalezc ksiegarnie to dobre zrodlo poszukiwania bo jest tam duzo opinii facebookowiczow i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek145
Ja w tym roku chciałbym zamówiam w tej księgarni http://mojtornister.pl/ znajomy mi polecił i dał kod rabatowy na 12% , którym podzielę się chętnie z wami - rabat61:) zgłosiłem dziś swoją szkołę i przygotują mi jeszcze dziś sklep dla szkoły mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gandalfa (www.gandalf.com.pl) - teraz jest promocja na podręczniki - do 15% rabatu i darmowa wysyłka od 50 zł. Od lat u nich kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam nowy pakiet podręczników do kl 1 szkoły podstawowej Wydawnictwo Juka Tytuł: Gra w kolory W pakiecie Gra w kolory klasa 1: - Podręcznik część 1 i 2 - Ćwiczenia część 1, 2, 3, 4 - Matematyka. Podręcznik z ćwiczeniami część 1 i 2 - Wyprawka - Zeszyt do kaligrafii - Śpiewnik - Płyta wspomagająca zajęcia komputerowe - dyplom - miarka wzrostu OKAZYJNA cena 180 zł najtaniej w internecie!!!!!!!!!! Więcej informacji pod numerem 601074892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojego syna do pierwszej kl gimnazjum kupiłam w tym roku podręczniki używane w bardzo dobrym stanie i zapłaciłam połowę tego co za nowe. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i zdecydowanie mogę wam polecić podrecznikimykcyk.pl i z tego co mówił mi sprzedawca to moge w przyszłym roku odsprzedać im te ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś000
Na inbook.pl często są promocje na podręczniki , więc warto zawsze zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.biuroidom.orbismed.pl nie wiem czy podręczniki mają tansze, bo u nas do pierwszej klasy szkoła funduje, ale wyprawka wydała mi się w miarę ok cenowo; przede wszystkim jakościowo ok, bo kiedys jak kupiłam starszemu synowi zeszyty w markecie to kartki powypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Weberska
Ja kupuję z koleżankami w jednej księgarni podręczniki dla dzieciaków https://www.inbook.pl/search/extended/schoolbooks - udaje nam się dzięki temu zaoszczędzić i czas i pieniądze. Jak brakuje jakichś pozycji to bez problemu domawiają. No i bezpłatne punkty odbioru też przekonują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Mokotowa
warto szukać w antykwariatach, ale nie zawsze są to najnowsze wydania, więc trzeba uważać... Ja dla córki kupuję na: taniepodreczniki.pl Jest już w szóstej klasie, więc parę razy dałam im zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina78
ja w tym roku pierwszy raz zdecydowałam się kupić podręczniki przez internet na http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki i w sumie nie żałuję. Wszystko w jednym miejscu, nie musiałam łazić od księgarni do księgarni bo czegoś brakowało.. także szczerze polecam zakup podręczników przez internet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×