Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhjk.;k

JAK TANIO ROZMAWIAC Z OSOBA ZA GRANICĄ - W NIEMCZECH

Polecane posty

Gość bhjk.;k

JAK TANIO ROZMAWIAC Z POLSKI Z OSOBĄ ZA GRANICĄ - W NIEMCZECH I FRANCJI . OBOJE MAMY TEL. Z ORANGE NA KARTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmkaa
najlepiej na skype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjk.;k
A CO TRZEBA MIEC DO SKYPE ? MÓJ CHŁOPAK JEST KIEROWCĄ TIRA,MA LAPTOP W TIRZE ALE NP. NIE MA INTERNETU CZY NA SKYPE JEST WTEDY MOŻLIWA ROZMOWA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmkaa
Nie jest możliwa. Internet jest potrzebny, jeśli chcecie się widzieć to i kamerka (ale praktycznie każdy laptop ma wbudowaną jak również mikrofon i zainstalowane skype. A jesli chodzi o telefon to coz nie poradzę, bo nie kontaktuje sie z nikim zza granicy tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania ka
ja rozmawiam przez tel, mam t-mobile, pakiet 2tys minut do mojego meza na tydzien, to kosztuje 9 zl. tez jest w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja jadę biznesowo za granicę po nowym roku i mam zamiar kupić międzynarodową kartę sim od Truphone dzięki której będę płaciła za rozmowy jak za połączenia lokalne. Roaming jakoś nigdy mnie nie przekonywał bo jest dość drogi szczególnie poza Unią Europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj facet kupuje karte w niemczech lycamobile i dzwoni bodajze za 1 centa na stacjonarne w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
Wiadomo, ze przez roaming to ne tylko jedyne wyjście. Jest jeszcze kilka innych możliwości. Moim zdaniem lepiej jest kupić już karte SIM od Truphone , tam masz możliwość skorzystania z 8 nr, a połączenia za granice wynoszą tyle co za połaczenia lokalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa nry z lyce mobile i dzwonicie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumikk
Usługi voip, między innymi extravoip mają bardzo konkurencyjne stawki za połączenia z zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figaro00
Ja po wypróbowaniu kilku operatorów, siadłem w końcu na easy callu. A w mojej obecnej sytuacji voip to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciagnac darmowa aplikacje Whatsapp na smartfona, mozna za darmo wysylac smsy, zdjecia, filmy, a teraz rowniez zupelnie za darmo mozna dzwonic nawet za granice :) Fakt, trzeba miec internet, ale mozna sie gdzies podpiac do darmowego wi-fi na czas rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Najtańszą opcją będzie chyba telefonia internetowa... Zobacz sobie chociażby ofertę tej firmy http://www.spikon.pl/telefonia-internetowa/ Z tego co wiem mają najniższe ceny na rynku i nie ma żadnych problemów z połączeniami. Mój mąż wyjeżdża niedługo do anglii i szukaliśmy sposobu by się komunikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscqu
Gdyby nie voip to płaciłbym kosmiczną kasę za połączenia za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lebara jest tez bardzo dobra bardzo tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jantar123
Do Figaro00: "Obczaiłam" Działa konkretnie, dziękuję za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli00
Co kto lubi, ja wolę Easy call

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×