Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa))

jak to jest obecnie z praca w Anglii

Polecane posty

Gość ciekawa))

mam pytanie do osób przebywających na stałe w Anglii. Jak jest teraz z ofertami pracy,mam na mysli sezon 2011,jakas linia produkcyjna,fabryki? byłam tam 2 lata temu,musiałam zerwac kontrakt i wrócic z powdów rodzinnych,teraz nie mam tam żadnych kontaktów aby ktoś coś mi załatwił ,kiepsko u mnie z językiem więc to mnie ogranicza zupełnie,mam homme ofis może mi ktos napisac jak jest obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko Powiem Ci tak, jakakolwiek agencja może cię zapisać do siebie jako pracownika, a i to nie gwarantuje Ci tego, że będą Cię do pracy wysyłać a o kontrakcie to już możesz pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli...
...w Luton też jest z praca tragedia.....tak jak pisze poprzedniczka...agencja cie zapisze....ale z praca krucho.... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14days
Czemu akurat chcesz jechac do Anglii ??? W UK jest ciezko z praca, jest duza konkurencja tutaj bo i mnostwo emigrantow, ktorzy znaja jezyk. Sa ludzie ktorzy maja problemy ze znalezieniem pracy a maja doswiadczenie z UK i jezyk w miare dobry. Moja znajoma znowu wrocila do UK i pomimo poprzedniego doswiadczenia i komunikatywnego angielskiego nie mogla znalezc pracy nawet w agencjach pracy nie chcieli jej rejestrowac gdyz nie mieli ofert. W koncu dostala prace przez agencje ale tylko na 2 miesiace i teraz znowu siedzi w domu i szuka dalej pracy. Jest tyle innych krajow np.Dania w ktorej mozna dogadac sie po angielsku, Norwegia , Holandia , Niemcy otwieraja rynek pracy w maju i napewno bedzie sporo ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))) ania
mozna terz prace szukas na wlasne reke. z tym faktem ze trzeba sie nachodzic troszke i poroznosic cv. jesli ktos chce pracowac to sie poswieci ;) pracowalam dla jednego pracodawcy przez 2.5 roku , i mialam dosc braku szacunku dla pracownikow...wiec zlozylam wypowiedzenie. puzniej szuakalam na wlasna reke i po miesiacu znalazlam. dodam ze mieszkam w londynie i pracuje w centrum w przemilym sklepiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie czekam aż się niemieckie granice otworzą,, wtedy dużo ludzi wyjedzie do Niemiec , a wtedy będzie więcej pracy dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancakessss
ania=- a ile w tym przemilym sklepiku zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))) ania
1100 na reke ;) . dostajemy czasem bonusiki, mozna tez nadgodzinki wziasc jak sie chce , mi wystarecza co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie tej ...
a tam czy ciezko. Jest jak w Polsce masz szczescie znajdziesz, nie masz szukasz dluzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z uk./.....
donkapatke- no oczywscie,ze na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja na prace w sklepie to nie jest tak najgorzej pani z UK Tylko się upewniałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z uk./.....
no jak na sklep to calkiem spoko, przewaznie chyba placa min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))) ania
tak na miesiac. :) wiem ze napewno mniej sie zarabia w wielkich sklepach np next ,new look czy primark. praca w takich malych butikach jest naprawde dobra .w dodatku kiedy szefostwo jest w porzadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale sorry sorry.
ania- a ile masz godzin? 40? bo jak tak to wychodzi prawie 10f na h !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale sorry sorry.
ojej ,nie zaraz dochdozenie tylko po prostu jest to dla mnie interesujace . nie wiedzialam,ze w sklepie mzona tyle zarobic. zle wpisalam i obliczylam,rzeczywscie to nie bedzie prawie 10 na h . po prostu jak ktos bedzie kiedys szukac pracy to moge mu zasugerowac zeby szukal w jakichs malych butikach przynjamniej wiecej zarobi. wiec warto wiedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljkjlnnnnnnnn
jakie 10?? ja mam na czysto 1160, na godzine mam 8.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))) ania
w takich butikach zarobisz od 7 do gory. wszystko zalezy od wlasciciela.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna.
kurde, to znaczy że nie ma po co jechać w ciemno ? az tak źle? a co z agencjami? zbliża się sezon, (bary,hotele) jak dotad nie bylo problemów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
wiesz ile ludzi siedzi bez pracy po zimie?? i w ogole jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Luton nie w Luton nie ma roznicy. Ofert jest pełno, ale sa tez wymagania. Wokół Luton jest wiele innych miast : hemel, milton keynes, Londyn, Harpenden, mozna dojezdzac i zarabiac. Bez jezyka moze Ci byc ciezko, ale jak ludzi potrzebuja to i dla ciebie sie cos znajdzie. NIe polecam wyjazdu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_KRK
Pracy jest pełno, wystarczy poszukać przez dobry serwis i masz robotę gwarantowaną. Telefon i się dogadujesz, ja tak zawsze robię. Agencje i inne tego rodzaju pośrednictwa sobie odpuść, bo to strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w fabryce
Marta KRK - jesli nie przez agencje to jak szukac pracy? ja jestem w Anglii i agencje sa w wiekoszosci do d*** ale jak inaczej znalezc prace? nie udalo mi sie chodzac od firmy do firmy, wysylam CV przez internet itp. nie ma rezultatu. oczywiscie fabryka mnie nie interesuje bo taka prace dostalam od reki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a duzo masz tego nadbagazu
a miejscowe gazety czytasZ?? tam jest sporo ogloszen o prace czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w fabryce
itp oznacza rowniez gazety :) po prostu mam juz dosc wysylania CV, nikt sie ze mna nie kontaktuje, ja czasami zadzwonie ale jesli chodzi o agencje to oni wiecznie sa niedostepni. i jak wczesniej napisalam. w agencjach niby powinni poradzic cos, ale jedynie to mowia to co chce uslyszec czyli ze spoko zalatwia mi cos i na tym sie konczy nie wiem co zrobic, bo mam dosc pracy w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz999
Ja proponuję jakiś sprawdzony serwis z ogłoszeniami i podzwonić trochę. Spróbuj przez www.poloniusz.pl i jemu podobne, kilka-klikanaście telefonów i zazwyczaj udaje się coś znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×