Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak to jest z ta planowa cesarka

Polecane posty

Gość gość

Mam miec cesarke tydzien przed terminem porodu, gdyz mam stwierdzona niewspolmiernosc przy pierwszym porodzie. Ale teraz naszly mnie obawy jak to bedzie, jesli porod mi sie sam zacznie wczesniej? Czy wczesniej dostaje sie jakies zaswiadczenie od gina, ze w razie czego maja zrobic w szpitalu cesarke? Bo je sie, ze zaczne rodzic naturalnie, mojego gina nie bedzie na dyzurze i kaza mi rodzic sn, bo przeciez na gebe nie beda mi robic cc bo tak im powiem. Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć cesarkę to musisz mieć skierowanie od lekarza. Więc jak je będziesz miała to w czym problem ? W 37 tc została u mnie podjęta decyzja o cc - dziecko nadal było ułożone pośladkowo. Tego dnia dostałam skierowanie do szpitala - wypisana była na skierowaniu konkretna data ( wypadałby wtedy 39 tc ) . Gdyby się coś działo to miałam jechać do szpitala z tym skierowaniem. jak by było ok to stawić się wg daty i godziny na skierowaniu. Było wszystko ok - stawiłam się wyznaczonym terminie. Zanim doszło do zabiegu to 2 dni leżałam w szpitalu - powtórzyli usg czy dziecko się obróciło , ciągle KTG , mocz,krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam, dziecko ułożone pośladkowo i dostałam skierowanie na cc. Zrobiono mi ją planowano w 38 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam posladkowo i mialam czekac na rozpoczecie sie porodu bylam zdziwiona, ale poczytałam w necie, że cesarki na zimno robi sie tylko w kiepskich szpitalach i sa bardzo niezdrowe, wiec ja czekałam na poród, zaczeły sie skurcze, pojechałam do spzitala, tam poczekali jak sie na dobre zacznie i wtedy cieli, to byl 40 tydz i 3 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kiepskich szpitalach mówisz
To zielonego pojęcia nie masz w takim razie o ryzyku pęknięcia macicy itd. Są takie przypadki, w których nie wolno dopuszczac do początku porodu i te kiepskie szpitale, które powiadasz to kliniki uniwersyteckie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mowie o klinice uniwersyteckiej dokladnie poznanskiej. Zreszta poczytaj w necie tylko artykuly naukowe nie jakies fora to sie przekonasz. Cesarki na zimno nie powinno sie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×