Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam pytanko małe

jak to jest z tą zdrada psychiczna ???

Polecane posty

Gość a ja mam pytanko małe

wiele razy podkjreslacie, ze wasz facet zdradzil was psychicznie... czy to tyczy się osob z ktorymi sie było? tzn. jestem z nowym chłopakiem, wracam myslami do tego co bylo z byłym ( w lozku) , nie notorycznie lecz czasem wspominam ale nie chcę by te czasy wrociły... czy wspomnienia "łozkowe" to tez zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie olunia
jezeli fantazjujesz o swoim ex podczas stosunku z obecnym to jest zdrada psychiczna ale bez przesady ktoz tego nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
nie chodzilo o fantazje podczas seksu z obecnym..ale jedynie o wspomnienia... czyli czym dokładnie jest ta zdrada psychiczna...? Kocham się z mezczyzna i mysle o innym w tym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada psychiczna jest wtedy, kiedy osoba myśli(przesadnie dużo) fantazjuje, wyobraża sobie życie z inną osobą, będąc w związku z inną osobą. Od zdrady psychicznej często niedaleko do fizycznej ;) taka jedna sobie olunia - myślę, że nie wszyscy ;) a przynajmniej nie ludzie, którzy kochają aktualnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś z nim a on myślami jest gdzie indziej... wyjeżdżacie gdzieś razem, a potem dowiadujesz się, że to jej ulubione miejsce, kupuje ci perfumy, okazuje się, że to jej ulubiony zapach itp. i nie ważne, że twierdzi, że już jej nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
mucca to było okrutne :O o tym akurat nie pomyslałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
SmutnaDziunia przykro mi...to chyba najgorsze co moze być...najgorsza zdrada ze wszystkich, chyba najbardziej upokarzajaca.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbo to wyobraź sobie
że jesteś z facetam a on nieustannie lub często myśli, marzy o innej, wiesz ze facet może nawet sie ożenic z kobietą a wgłowie będzie miał kogoś zupełnie innego tak jak mój ex np. ma sie zenić a do mnie pisze takie erotyczne smsy w formie "chciał bym teraz..." "nie wiesz ile razy marzyłem..." itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa samica 30
Okropna jest zdrada psychiczna.Ciągle o kims innym myslisz,tęsknisz.Wole zdrade łóżkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbo to wyobraź sobie
a i też jej kupił moje ulubione perfumy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejeb.....naprawde smutne,nigdy bym tak nie pomyslała.Zawsze uwazałam,ze zdrada psychiczna to flirtowanie przez czata itp. albo jak ktos tu pisał myslenie o innej osobie przy stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
to wstretne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała satysfakcja - z czasem polubił (az za) perfumy które ja uwielbiam, także stawiam, że moja następczyni dostanie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa samica 30
Moje motto to---wole bys zdradzając myslał o mnie,niż był ze mną mysląc o innej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on taki jeden/........
jestem facetem i musze powiedziec ze macie racje. Jakis czas temu rozstalem z moja ex,bardzo to przezylismy,ja i ona. Niedawno poznalem super laske,naprawde extra ale co z tego jak mysle o poprzedniej,jestem z nia w luzko a mysle o ex, ostatnio nawet bylismy w tej samej restauracji gdzie chodzilem wczesniej. Wiecznie porownuje te kobiety przy czym doszukuje sie wad u tej nowej. Ostatnio doszlo do tego ze moja ex sprowokowala spotkanie i wyladowalismy w luzku, wiem ze to nei fair,sam sie z tym mecze, ale sam niewiem ile wody musi uplynac zeby zapomniec o wszytskim i skoncetrowac na tym co jest teraz w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
on taki jeden/........ wiec dlaczego nie jestes z ex a oszukujesz te nowea dziewczynę? nie mozna zyc i nie ranic uczuc innych? az tak trudno tak zyć bez obłudy, kłamstwa, zdrad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa samica 30
Własnie dlatego facetom po nieudanych związkach mowie---pa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
złośliwa samica 30 nieudanych? tzn ? to z jakimi facetami jestes, jesli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jakiś czas znosiłam, twierdziłam, że może musi trochę potrwać nim ona zniknie z naszego życia, ale nie dałam rady, to ja zniknełam z jego, męczyłam się strasznie, i teraz bez niego też się męczę :( ale to było jedyne wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on taki jeden/........
"wiec dlaczego nie jestes z ex a oszukujesz te nowea dziewczynę? nie mozna zyc i nie ranic uczuc innych? az tak trudno tak zyć bez obłudy, kłamstwa, zdrad ?" z ex nie moge byc z przyczyn od nas niezaleznych,poprostu tak nam sie w zyciu ulozylo,mamy troche inne plany na zycie. Pozostajemy teraz w dobrych stosunkach,czesto dzwonimy ,rozmawiamy ale byc ze soba nie mozemy. Wiem ze poestepuje nie fair wobiec nowej dziewczyny, sam niewiem jak sobie z tym poradzic bo chocbym niewiem jak chcial to i tak mysle o tej bylej. Podobno czas jest najelszpym srodkiem,mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa samica 30
nie lubie Facetów którzy rozeszli sie ze swoją wielka love Najpierw rozmawiamy o niej---ja słucham porównuje ją do mnie:O(tak nie wolno) zastanawia sie czy wrócić,ale mowi ze woli mnie pyta czy cos do niego czuje bo on nie chce byc zraniony :O mowie pa,On wtedy uswiadamia sobie ze jednak byłam suuuuuuuuper. Jest z inną mysli o mnie :O Dzwoni,prosi o spotkanie... Chyba ze ja mam szczescie do takich.:O:O:O Wszyscy tylko nie tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
złośliwa samica 30 chyba nikt nie lubi porównań. Ja tez spotykalam sie z facetem po przejsciach. Zaczelismy byc ze sobą rok po tym jak on odszedł od niej. Ale wciaz o niej rozmawialismy tzn on mowił a ja nie chciałam słuchac. Porównywał mimo ze ja nie zyczylam sobie tego. To bylo chore. Powiedzialam Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała w mgle
"Pozostajemy teraz w dobrych stosunkach" zwłaszcza łóżkowych - nie ładnie... ty chyba próbujesz oszukać sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa samica 30
Ja mam szczescie do takich świeżo po rozstaniu.Myslą ze bedąc ze mną zapomną.Wyczuwam to i odchodze.Po za tym nie lubie facetów którzy sie użalają na sobą.To ze mam silną osobowośc nie znaczy ze lubie ciągle pocieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko małe
złośliwa samica 30 ja tez nie lubie pocieszac i nie chce byc plasterkiem na ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała w mgle
to nie tylko działa w przypadku ex są też tacy którzy po latach spotykają małolatę bawiącą się na całego - nie ważne że zajęty -nawet lepiej smakuje jak zajęty i zwodzą go za nos, a on biedaczek zauroczony po uszy próbuje się dowartościować - taki flirt dodaje mu skrzydeł bo przechodzi kryzys wieku średniego to nic że rani cała rodzinę- grunt to dobra zabawa ale kiedy się kończy smakuje obrzydliwie i pozostaje tylko gorycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×