Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

19ona

Jak to jest z tym seksem ?

Polecane posty

No właśnie... Ostatnio dużo myśle, czy seks to tak naprawde opiera się bardziej na naturze, czy psychologi. Mimo mojego mlodego wieku jestem spragniona przyjemności bardzo często, mam wiele marzeń na ten temat, i może podzielimy się tu takimi marzeniami właśnie ? Chcialabym się wiecej dowiedziec na czym to wszystko polega, narazie wiem, że faceci są kierowani bardziej naturą, kobiety podchodzą do tego emocjami. Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje to nie to samo co uczucia, a wychodzą właśnie z "natury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się , że emocje to coś bardziej psychologicznego, ale mogę się mylić. Czy mężczyzna, gdy ma zaburzoną sfere emocjonalną i tak będzie kochał się z kobietą bo po prostu Musi z natury co jakiś czas, czy moze by tak ze po prostu nie ma na to ochoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz facet będzie się uprawiał seks z kobietą bez uczuć, ale nie bez emocji. Pożądanie też jest emocją. To tymczasowy stan w jaki jesteś wprowadzona i nie ma nic wspólnego z prawdziwym globalnym stanem rzeczy, jak np radość (nie szczęście), cierpienie, zaskoczenie, smutek itd. Uczucia są stałe i niezmienne i są wewnątrz nas. Jeśli na prawdę kogoś kochasz, to to się nie zmieni nie zależnie od tego co zrobi. Inaczej to nie miłość, tylko płaszczyk z emocji, a te też potrafią sprawić przyjemność. Nie widzę nic złego w seksie bez miłości, w końcu sporo ludzi i tak jej nie doświadcza, a bierze za nią pożądanie i uzależnienie od drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to jest oparty i na naturze i na psychologii, to obszar podświadomości jak to ładnie jest w psychologii opisane i to właśnie wpisane w nas mechanizmy "wrodzone" i przyswojone w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się emocje to coś prymitywnego i wynika to z natury, uczucia są związane z psychiką. Dlatego od zakochania do miłości długa droga, zakochanie ma na celu sprawienie, aby ludzie poszli ze sobą do łóżka, ale to tylko emocje, pożądanie, podniecenie i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie moze przedstawie jak wy macie na to chote to tez to zrobcie bedzie ciekawsza rozmowa bo fajny temat:-) A mamy młoda kobiete ktora chce sie czegos dowiedziec o facetach Ja mam 43 lata od 20 lat z kilkumiesieczna przerwa na zwiazki oparte tylko na na seksie i czulosci w zwiazkach z kobietami opartymi na milosci:-) Milosc jest juz dobrze przebadana przez nauke wiadomo ze to wytwor ewolucji powstaly w konkretnym celu a jest nim zapewnienie opieki potomstwu ludzkiemu przez okolo 18 lat az sie usamodzielni Chodzilo zeby facet zrezygniwalze strategii rozsiewanania jak najwieksze ilosci swoich genow bez opieki na dziecmi Dlatego jako jeden z nielicznych gatunkow ssakow odczuwamy pociag seksualny prze caly rok Facet zrezygnowal z sypiania z wieloma przypadkowymi kobietami a kobieta zaczely odczuwac pociag seksualny przez caly rok tworzac w ten sposob wiez erotyczna i emocjonalna z facetem ktory wszystkie swoje zasoby skupil na jej potomstwie a ona jest mu wierna Mlosc to zespol motywacji dopieropod wplywem tego ur********* jest cala lawina hormonow ktora np u kobiety pwoduje kilkukrotny wzrost libido czyli ilosci orgazmow na jeden jej cykl owulacyjny jakiej potrzebuje zeby nie czuc juz potrzeby ani jednego wiecej Wiec np kobiet ktorej normlanie wystarcza 12 orgazmow w trakcie do 2 pierwszych lat milosci moze ich przezywac 48 a po 2 latach wraca do normalnego poziomu Pozadanie seksualne to nie emocja tylko instynkt przekazania swoich genow dalej bo emocja jest krotkotrwala a instykt staly Nie jest tez prawda ze od zakochania do milosci dluga droga jest wrecz przeciwnie MIlosc pjawia sie ju w kresie do 6 miesiecy mezczyzni odczuwaja ja szybciej nia kobiety Zakochanie to stan kiedy oceniam jako opotecjanie atrakcyjnego do malzenstwa partnera ale jeszcze nie wystapily 3 niezbedne warunki do zaistnienia milosci ktore jej beda towazryszly jako jej 3 najwazniejsze elementy juz do konca je trwania Te 3 filary milosci to 1.Wiez erotyczna najwazniejszy 2 Wiez emocjonalna 3. Zaangazowanie czyli swiadoma decyzja ze z ty m a nie innym facetem czy kobieta chce spedzic reszte zycia miec dzie itp i robie wszystko zeby sie udalo Milosci towarzysz tez zadrosc to jej glowny wyznacznik Zakochac sie mozna w osobie ktora tego nie odwzajemnia . Do milosci potrzebna jest realcja 2 strona taka sama z 2 stron, musimy tez uprawiac seks zamieszkac razem itp Dzieki temu wytwarza sie zarowno wiez erotyczna jak i emocjonalna. I jak jesze mezczyna i kobieta decyduja tak wlasnie ze soba chcemy miec dziecko choc niekoniecznie w tej chwili mamy juz milosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze niedzwiedz z bieszczad wyswiadczy przysluge forum i zajmie sie wilkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś słodko powróciła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że jeśli na faceta wpłynie coś bardzo mocno to coraz mniej odczuwa chęć bliskości z kobietą.. Sama to zauważyłam, gdyż mój mi po wielu przegadanych tematach na temat iż nasze życie seksualne jest niesatysfakcjonujące powiedzial ostatnio jedną rzecz " mam blokadę ".... Mówi, że nie wie czym to jest spowodowane, że 'podobno' pożada mnie i ma ochote, ale zaraz włącza się blokada i wszystko przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Ona19: odnosnie blokady Twojego faceta, czy wczesniej, np na poczatku waszego zwiazku, nie zrobilas czegos co go bardzo dotknelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×