Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Jak to jest z tymi kartami płatniczymi?

Polecane posty

Założyłam konto w pewnym banku. Po kilku dniach dostałam list i kartę płatniczą. Czy w tym liście znajdował się także mój PIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i musisz aktywować kartę w ciągu iluś tam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? :( a ja wyjęłam tylko kartę a list wywaliłam :D byłam pewna, że kod pin który podawałam konsultantowi jest do karty a okazało się, że to był PIN do usług internetowych. Ale wtopa, o ja j***e, dzisiaj babka w banku była chyba zniesmaczona moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale też musisz się spotkać ze swoim sponsorem by ci ktoś coś przelał na to konto. bo to , że dali ci karte nie znaczy , że dali c****eniądze. rozumiesz Studzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie przysyłają karty razem z pinem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa ciebie nie powinni do banku ba! do miasta wpuszczać zacofancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek krupski
Ja p*****le, studentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak go zdobyć? Ja juz tego nie rozumiem!!! Babka powiedziała mi, że przyślą mi nowy PIN w ciągu 7 dni. Więc chyba listownie? Bo nie wiem jak inaczej! Nie pytałam żeby nie wyjść na głupią, bo babka byla dla mnie bardzo nieprzyjemna. Zadzwonią do mnie? Wyślą listem? Wyślą mailem? To ja mam kartę i płacę co miesiąc 1,5 PLN żeby nie korzystać z niej?? Do c***a to nie podobne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłają listownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wleźć na swoje konto banku przez neta i tam nadać pin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a babę w banku bym zjechała od góry do dołu , po to tam siedzi żeby wytłumaczyć jak dziad krowie na rowie czy jej się to podoba czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka powiedziała ze mam 2 piny, jeden na kartę drugi na usługi internetowe i w internecie można zmienić tylko PIN na usługi internetowe. jestem w****iona bo myslałam, ze pin który ustawiłam był to karty i przez to zablokowałam ją wczoraj w banokmacie poprzez nieprawdiłowe 3 krotne podanie pinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj te 7 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam konta i wszystkie oszczędności trzymałam w kopercie te drobne jak i te rzędu kilku tysięcy. Wtedy byłam spokojna, bo miałam je przy sobie. Od kiedy wpłaciłam je na konto mam obawy i obsesyjnie co kilka godzin sprawdzam stan konta w internecie. Boję się, ze mogą zostać wykradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj sie:-) pin zawsze przychodzi w osobnej przesylce. I tez musisz zrobic aktywacje karty. W placowce banku i pozniej pierwsza operacje przy uzyciu pinu jesli karta jest zblizeniowa. Masz prawo nie wiedziec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pin do konta internetowego nadawany byl w placowce i sama go wymyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi pin wystukałam na klawiaturze jak ziomek z banku do mnie zadzwonił. znaczy jakiś konsultant. Typ z banku, który podpisywał ze mną umowę powiedział, że zaraz zadzwoni jakiś ziom z warszawy i bedzie chciał potwierdzić wszystkie info, numer klienta itp. Wtedy też ów ziom kazał mi wybrć na klawiaturze telefonu cyfry do pinu. Jak się okazało do usługi internetowej, a nie do karty tak jak myślałam :O :( Nie wiem tylko po chuj mi ten pin do usług int. skoro nie jest w ogole potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze pracownicy banku to jakieś zjeby. Facet, który zakładał mi konto nie patrzył mi w oczy, był tak jakby zestresowany, zdenerwowany, po prostu unikał tego jakże ważnego kontaktu wzrokowego. Dzisiaj babka była dla mnie bardzo nieprzyjemna, wręcz w****iona, że przychodzę z takim problemem jak zablokowana karta. Kobiety w kasach też nie należą do sympatycznych. Nie wiem jak w innych oddziałach, ale podejrzewam, że większość bankowców to takie bufony. Jedynie Jacek z Klanu był całkiem normalny, tylko zdradził Beatę z jakąś łajdaczką z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bedzie z tym pinem? Jak przyślą to mam go zapamiętać i iść do bankomatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tępa pochwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyślą ci go pocztą idziesz do bankomatu i aktywujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nolife sie mota z gupim bankiem ale k****a do ryja i doopy wie jak wziac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×