Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_

Jak to jest z tymi testami ??? Pytam o PRE-TEST

Polecane posty

Gość m_

Ktoś tu na forum napisał, że Pre-Test jest niewiarygodny. To samo wyczytałam na innym forum. Pytanie brzmi: czy wiecie o sytuacji (albo byłyście w takiej) gdy Pre-test nie wykrył ciąży pomimo jej faktycznego istnienia? to dla mnie ważne pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziniaK
Ja robilam 3 razy Pre_test i wyszlo mi 3 razy ze nie jestem, i nie jestem.wydaje mi sie ze to dobry test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karti21
Moja kolezanka robila ten test 1 dzien od dn. kiedy powinien pojawic sie okres- wyszedl pozytywny (kraeska byla prawie niewidoczna), i rzeczywiscie jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Czy jeśli zrobię test po 3 tygodniach od dnia spodziewanego okresu czy wynik będzie wiarygodny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Iva23: teoretycznie tak... No właśnie, teoretycznie Nadal pytamy o Pre-Test. Interesują mnie zwłaszcza przypadki, gdy komuś będącemu w ciąży ten test wykazał jej brak! Dlaczego ten test ma taką złą sławę - a może to tylko głupie gadanie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
M_ Przestan sie zamartwiac. Tak samo mozesz sie pytac czy Quick view jest dobry, albo Blue Clear. Te testy dzialaja na tej samej zasadzie. Ale Pre-test jest dobry bo te linie sa tlusciutkie, a np. w Quick View takie sobie. Te testy sa nakierowane na wykrycie bardzo malego stezenia hCg. Nie jestes w ciazy M_. STARA GŁUPIA BABA CI TO MÓWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
E tam. Czytalam post od dziewczyny ktorej test robiony po poludniu wykryl ciaze, a test z krwi nie. i okazalo sie, ze jest w ciazy. Trzy tygodnie po ewentualnym zaplodnieniu test Ci wyjdzie. Kazdej mojej kumpeli, ktora robila, Pre test pokazal prawde. Moga byc zafalszowane wyniki jak zrobisz test za wczesnie. Powiedzialam o twoim problemie mojej mamie i ona powiedziala, ze masz sie zbic gazeta po glowie :) Ja tez biore tabsy i na poczatku mialam kazdy objaw ciazy. Nawet takie jakie wystepuja przed samym porodem. Na serio. pozdrawiam. P.S. Zbij sie tą gazetą po glowie. Może wtedy przestaniesz sie stresować. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
wynik chyba bym musiala do producenta wyslac i poprosic o interpretacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata-hogata
Ja tez kiedys go zrobilam i wyszlo,ze nie jestem. Ale po godzinie zobaczylam druga kreske. Myslalam, ze zawalu dostane. Dopiero pozniej przeczytala, ze nie nalezy interpretowac wyniku po uplywie 10 minut, bo tam caly czas zachodza jakies reakcje. To bylo w styczniu i jakos nie jestem jeszcze ciazy.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Ja robilam pre test plytkowy i wyszlo ze nei jestem, a bylam - co potwierdzil drugi pre test paskowy. Pierwszy test robilam popoludniu i chyba za wczesnie. Drugi kilka dni pozniej i rano - to nie test ma znaczenie tylko sposob jego przeprowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kreta: a ten który robiłaś po południu to było po terminie spodziewanej miesiączki czy przed? Czym się różni test płytkowy od paskowego? Czy test quick viu firmy Quidel to pre test? Płytkowy czy paskowy? Jesli robiłam własnie ten test po terminie sopdziewanej miesiaczki ( a właściwie w trakcie miesiaczki bo chciałam sie tylko upewnić) po południu to czy mogl klamać ze nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karti21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karti21
To nie sa te same testy-zupelnie inne firmy. Test plytkowy to ten, do ktorego trzeba wpuscic kilka kropelek moczu. Radze zrobic kolejny test po kilku dniach, be ten mogl byc zrobiony troche za wczesnie. Zreszta roznie to bywa z tymi testami. Ja sie nie spieszylam i zrobilam po kilkunastu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde nie ma na tym formum dzieczyn robiących quick vue firmy Quidel po poludnu ktore moglyby mnie uspokoic, ze test pokazal im prawde???? Mowie o systuacji robienia testu po terminie spodziewanej @. !!!! już swiruje.....POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde nie ma na tym formum dzieczyn robiących quick vue firmy Quidel po poludnu ktore moglyby mnie uspokoic, ze test pokazal im prawde???? Mowie o systuacji robienia testu po terminie spodziewanej @. !!!! już swiruje.....POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Katala ja niestety nie pomogę Ci bo nigdy nie robiłam akurat tego testu. trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Do GŁUPIEJ BABY !!! Dzięki za wszystko :) Potrafisz sprowadzić człowieka na ziemię. Powiem Ci, dlaczego tak schizuję. Po pierwsze, mam niedoczynność tarczycy, a przy tej chorobie ciąża jest niewskazana, to ogromne ryzyko... Po drugie, perspektywa łykania hormonów przez kilka tygodni nierozpoznanej ciąży jest przerażająca. Po trzecie, miałam dziwne objawy tzn. ciągłe uczucie jak podczas okresu, bóle, skurcze macicy, bóle jajników - a ginekolog nie powiedział mi niczego konkretnego i wciąż nie wiem co to jest. Dzięki Babo, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Test pre test i Qick vue to sa testy roznych firm, test plytkowy i paskowy to rozny rodzaj testu - paskowy zanurza sie w naczyniu z moczem a na plytkowy mocz nakrapla sie pipetka. Quick vue jest plytkowy - pre test wystepuje w 3 rodzajach - plytkowy, paskowy ( mozna go kupic w marketach, rosmanach, drogeri natura) i strumieniowy. U mnie to bylo tak - zrobilam po poludniu, po terminie spodziewanej miesiaczki test Quic Vue - wynik byl niejednoznaczny, bardzo blady drugi pasek, poszlam wiec po inny test - pre testplytkowy, wynik wyszedl negatywny - tylko jedna kreseczka. Po kilku dniach zrobilam test paskowy pre test rano i wyszly dwie widoczne kreski - prawdopodobnie za pierwszym razem bylo za wczesni i na dodatek popoludniu, wiec niskie stezenei hormonu. Jesli zrobicie test rano i po terminie spodziewanej miesiaczki - bez wzgledu na rodzaj, firme testu - wynik bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Ja poprostu jakis czas temu przechodzilam to co Ty. Pamietam jak zaczelam brac pierwsze opakowanie (Diane-35) i po skonczeniu @ zaczelo sie. Bzykalismy sie wszedzie i o kazdej porze. Bez zadnych prezerwatyw i globulek (przyznam sie szczerze, ze jeszcze nigdy nie robilam tego z prezerwatywa i nie mam zamiaru). Dostalam krwawienie z odstawienia i zaczelam brac 2 opakowanie. A tu cyce jak donice, mdlosci, bole brzucha, zachcianki i ciagle zmeczenie..... Poprostu "bylam w ciazy jak nic" Zrobilam tysiace testow ciazowych, ale caly czas myslalam, ze dali mi jakies lewe. Bylam u ginekologa, ktory nic nie stwierdzil, ale ja i tak wiedzialam swoje.Na dodatek wszedzie widzialam baby w ciazy.... W tej chwili moje urojone dziecko mialoby pol roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
M_ Na bolace piersi najlepszy jest Mastodynon. Moja ginekolog mi polecila. To jest lek homeopatyczny. Bardzo dobry. Moja mama tez bierze. I moja siostra. I moje koleżanki. I wszystkim pomoglo.papapa. I nie schizuj sie tak. Jak cos to pisz. Odpowiem na kazde pytanie i uspokoje (albo trzepne gazeta po glowie). Ide teraz gotowac zarcie dla tego mojego bo zas przylezie glodny jak wilk.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie zawsze miałam Pre-Test.I zapewniam zrobilam ich naprawdę dużo, bo praktycznie dwa razy w miesiącu.częstotliwość wykonywania testu było spowodowane panicznym strachem przed ciążą.I z czasem tak mi się w głowie poprzekręcało, że myślałam że już na 100% jestem w ciązy.I za każdym razem wyszedł mi negatywny.Nie było takiej sytuacji, że coś zle wyszło, cos nie tak z kreskami czy inne historie.Z tego co wiem, to moje koleżanki, jak były w ciązy to zawsze test im powiedział prawde.Były w ciązy-dwie kreski, nie były to jedna.Wydaje mi się, że jest wiarygodny i można na nim polegać.Ale jak mi kiedyś któraś dziewczyna napisala, że na 100 długopisów w fabryce zawsze trafi się jeden zepsuty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
pod wieczor test Quik pokazal ze jestem w ciazy! I jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"głupiej baby\" proszę napisz mi jak to było z tym pozimem HCG w 3 tyg. od zapłodnienia? Ja też skorzystam z Twojej rady dla m_ i kupie ten środek na bolące piersi...dzięki... do Jovan: czy ktoraś z nich (twoich koleżanek) robiła test po południu??? Poszcie mi o tym popołudniu i robieniu testu. chcę mieć jako takie potwierdzenie czy po terminie spodziewanej @ test robiony po południu jest wiarygodny, w to że pokazuje dobry wynik rano nie wątpię, tylko to nieszczęsne popołudnie....;-( Nie mogłam już wytrzymac od tej schizy i zrobiłam po południu a teraz się boje że jak zrobie rano to mi wyjdzie inaczej.....niż negatywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
W trzecim tygodniu od zaplodnienia masz 30-500 hCg. Nie matrw sie. Nie jestes w ciaży. Moja sasiadka ma dwojke dzieci. Bylam teraz u niej sie spytac i ona robila testy zawsze po poludniu (jak jej sie okres spoznial) i zawsze wychodzilo prawidlowo. Nie wiem jakie to testy byly, bo juz nie pamieta.narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Faktycznie - mozna powiedziec ze Quick vue jest czulszy - bo wtedy gdy pre test nie wykryl ciazy to Quick dal slaba i blada kreseczke ale dal... Ja akurat uczepilam sie tego ze drugi test byl negatywny i tlumaczylam sobie ze Quick wykrywa ciaze ktorej nei ma - niestety po paru dniach nadal w neipewnosci zrobilam kolejny test i juz nei moglam miec zludzen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to wszystkie robily wieczorem.Ja osobiście nigdy nie robilam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚCIE cudowne detektywki! Dzięki Dziewczyny. To śpie spokojnie....;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Głupia Babo !! :) Oooo, to i o bolących piersiach wiesz... ;) Mam nadzieję że ten problem u mnie minie, bo wkrótce zaczynam nowe piguły (mające mniej estrogenu). Co do leku MASTODYNON. To homeopatyk, więc nie ma gwarancji że zadziała - bo homeo nie działają tak skutecznie przy braniu hormonów pigułkowych. Może pomóc, ale NIE MUSI -- taka już uroda homeopatyków... (mnie jakoś zawodzą odkąd biorę piguły - i o ile nie jest aż tak źle w przypadku np. tabletek od bólu gardła, to w przypadku choroby lokomocyjnej niezadziałanie leku homeo skończyło się... wiadomo czym). Ale dzięki Ci Babo za wszystkie dobre słowa :) 🌻 🌻 🌻 KATALA ---> jeśli zdecydujesz się na ten lek, to poczytaj sobie o zasadach brania homeopatyków (dużo tego jest). W razie czego, mogę podrzucić informacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Z tego co któraś z Was tu napisała, wychodzi, że gdy zrobiła pre-test płytkowy po południu wykazał on brak ciązy zaś zrobiony rano paskowy wykazał ciąże. Ja robiłam pre-test płytkowy wczoraj wieczorem i wynik był negatywny, zaznaczam, że jestem 3 tygodnie po terminie spodziewanego okresu. Czy w takim razie test mógł się pomylić ? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×