Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest, że przeciętne kobiety szybciej nawiązują relacje intymne z facetami

Polecane posty

Gość gość
co w tym dziwnego? normalna sprawa i tyczy się tak samo kobiet jak i facetów: atrakcyjni ludzie ciągle przebierają w możliwościach, mniej atrakcyjni biorą co im się trafi i od razu chcą to "przypieczętować", ot cała filozofia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz takie statystyki? Ja się przespałam dopiero z moim przyszłym mężem w czasie studiów. Wcześniej miałam kilkunastu chłopaków, w ogóle czas spędzałam raczej w męskim towarzystwie i przez takie tępaki jak ty uważana byłam za dziwkę. Nadal mam jednego faceta na koncie i co daj Boże pozostanie tak do śmierci, mojej lub jego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.12 ale z ciebie nudziara :O tak go kochasz i życzysz mu już śmierci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mówi mój mąż bo muszą nadrabiać braki np. byciem miłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać są bardziej otwarte i zabawne a nie jak inne damulki w usta pałąk od wiadra a du.,pę kij :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak było, te hiper-super piękne (uważające sie za piękne) mają straszne muchy w nosie, uważają sie za ósmy cud świata i oczekują od facetów cudów na kiju, ale one przebieraja w facetach jak ulęgałkach bo mają mnóstwo adoratorów. Natomiast te przeciętniejsze z racji tego że jest na nie mniejszy popyt to jak już sie trafi okazja to idą na całość, bo taka okazja potem długo może sie nie powtórzyć. Ale to ma też inne fajne strony, te przeciętniejsze bardziej sie starają w łóżku, zgadzają sie na bardziej zboczone rzeczy. Ładniejsze to głównie leżą jak kłody i tylko pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętna(brzydka) zrobi wszystko żeby zatrzymać faceta. widzę po koleżankach i zawsze chce mi się z nich śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna przeciętniara już pozwoliła się obmacać po godzinie flirtu To jest desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×