Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryzmakaronziemniak

jak to jest że wychodz rude dziecko? jakie geny?

Polecane posty

Gość ryzmakaronziemniak

od czego to zalezy? znam pare blondynka i brunet i mają takie rude ogniste dziecko ohyda i boje sie miec takie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ja znam taką parę ojciec rudy a matka blondynka i dzieci blondyni, więc chyba tego nie przewidzisz. Wystarczy jeden gen który będzie dominował i masz rude dziecko. Nieraz jest tak że rodzice nie są rudzi a dziecko tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ale masz tylko ppiegi, jakie masz włosy, twoi rodzice jacy są, dziadkowie jacy, bo to jaki kolor włosów jest w vgenach. Jeżeli rodzice lub dziadkowie są rudzi to niestety masz szansę na rude dziecko, choć niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
ja nie mowie o sobie mam chlopaka co ma piegi ale ciemne wlosy i sie boje ze beda rude dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdtrhyryxjr
Piszecie o rudych jakby byli trędowaci :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Mój tata ma czarne moja mama brunetka ja i dwie moje siostry mamy rude włosy 1 brat czarne a 2 bracia bruneci było nas 6 jak to wytłumaczysz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisiakiiowaki
akurat o ile pamiętam ze szkoły to gen odpowiadający za rude włosy jest genem recesywnym a nie dominującym. A poza tym rude może być piękne!!! Szczególnie naturalnie ruda dziewczyna. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
no wlasnie..... dla mnie rudzi sa brzydcy przepraszam ale tak jest nie moglabym miec rudego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ruDa
Rude nie jest ohydne. Moi rodzice mają oboje czarne włosy, a ja rude - widocznie w którymś pokoleniu ze strony ojca lub matki ktoś był rudy. I co? Mieli mnie wyrzucić do śmietnika, bo jestem ruda? Puknijcie się ludzie w głowy, co wam się klepki poustawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
proszek o co ci chodzi ze wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
ytytytyt czemu rozgraniczasz czarne i brunet? to to samo! brunet = czarne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Proszek jest naturalnie ruda :P:P:P:P Nie martw się kochana ja też :D:D: i nie jedna lafirynda mi tego zazdrości bo nie dość ,ze piękny kasztan to jeszcze kręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
ytytyyt nie rozróżniasz kolorów kasztan ma sie nijak do rudego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasqws
yzmakaronziemniaki i co bys zrobila, oddalabys je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude dzieci są przepiękne :) strasznie bym chciała takie, ale może być ciężko bo żadnych rudych w rodzinie nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twaja mmmmm
Jesteśmy Tym co jedli nasi przodkowie Geny zawierają informacje o tym co jedli nasi przodkowie. Kidyś wyczytałam w książce o genetyce ze rude osoby mają geny z informacjami o tym że przodkowie (babacia, dziadek, pra dziadkowie) jedli zboża. Zboża: kasze jęczmienne, gryczne, jaglane, manna, żyto, owsianka, ryż, kukurydza, amarektus, kamosa, Może tak być że dwóch rodziców ma ciemne włosy a dziecko wychodi rude bo geny te nie są recesywne (dominujące) Nie wcikam kitów! Na serio taką informacje wyczytałm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
dobra już sie nie czepiajcie :P:P:P brunet mi się pomyliło z szatynem :P:P:P przepraszam ja mam ciemny kolor włosów a niech wam będzie ,ze kasztan :P:P:P:P takie jak rude tyle ,ze ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasqws
dziecko to dziecko, mysle ze te ktore pisza takie bzdury typu nie moglabym miec rudego dziecka czy boje sie ze moje dziewcko bedzie rude jak autorka to jeszcze niedojrzale dziewczynki, ale jesli macie uczucia i instynkt macierzynski a sadze ze tak jest bo wspominacdie o dzieciach to naprawde nie zrobi wam zadnej roznicy czy wasze dziecko bedzie rude czy nie...pokochacie je z calego serca i zwarjiujecie na ich punkcie chyba ze jestescie psychopatkami tak jak jedna kobieta (znajoma i jej maz) ktorzy to zostawili dziecko w szpitalu, wlasnie dl;atego ze bylo rude....nieprawdopodobna historia? a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twaja mmmmm
ja chciałabym mieć rudego chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
znam przyopadek blondyn i brunetka. a dziecko niedawno sie urodzilo i ma ogromniasta szczecine ognisto czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
zostawic dziecko bo bylo rude??????? to chyba nie mozliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasqws
w rodzinie mojej kumpeli nie ma nikogo rudego, ona blondynka facet brazylijczyk wiec wiadomo ciemny i dzieci rude ( ale takie ciemniejsze rude) rodzice innej kiolezanki tez mama blond tata czarny i ona ruda a w rodzinie zadnych rudych wiec jak to jest w koncu z tymi genami recesywnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfsvdf
rude maja przejebane dziecinstwo i wczesny etap mlodosci. pozniej sa zajebiste .. sliczne ... pociaganace... i podobno uwielbiaja ostro sie ruchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkwlkj
Rude włosy + piegi to kalectwo znam nie ejdna ruda z piegami przebijajaca ciebie pod wzgledem urody stokrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzmakaronziemniak
rude sa okropne to jest straszne i wspolczuje rudym sory ale dobrze ktos napisal ze rudzi maja przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie normalni jestescie
Moj narzeczony jest rudy a powodzenie ma ze ohohoh , przedemna tez miał sporo lasek i wcale nie mysle ze przez rude włosy jest mniej atrakcyjny. Mi sie wrecz podoba:) i nie tylko mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy kolor włosów, faktycznie jest recesywny. Ale bardziej dominujący niż blond. Jeżeli jeden z rodziców jest blondynem (przyjmijmy że za blond wlosy odpowiada gen a) czyli ma aa a np. drugi z rodziców ma czarne włosy może nosić też gen rudych włosów który u niego jest recesywny (przyjmijmy że gen odpowiadający za ciemne włosy to B [z dużej litery, gdyż to cecha dominująca] a c to włosy rude [z małej litery, gdyż dla niego to cecha recesywna]. Z takiego podobieństwa jest 50% prawdopodobieństwa że dziecko będzie rude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyyyyy ryda
Lepiej mieć ryże dziecko ale zdrowe i normalne niż bruneta czy blondyna ale chore i niepełnosprawne wy ino o wygladzie gadacie zdrowie wam nie wazne ino uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×