Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to możliwe że grubasy i słabo myślący w prawko zdająa wykształceni nie? i

Polecane posty

Gość gość

Ciekawe jak dużo ludzi w wieku 25-30 lat nie posiada prawka bo: A) nie robili nigdy B) wielokrotnie nie zdali i szkoda im kasy tak jak mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jak to możliwe że grubasy i słabo myślący w prawko zdająa wykształceni nie?<<< Zapewne chodzi o to, że grubasy widzą, że grubi są, słabo myślący swoje ograniczenia znają, a takie PIERD_LONE PÓŁGŁÓWKI jak Ty :D, są swego geniuszu zawsze pewni :D :D :D. Mienisz się człekiem wykształconym, a prostego zdania zbudować nie potrafisz :(. Wracaj do swoich przyjaciół - półgłówków i wspólnie na innych narzekajcie. Bo w to, że ze swej głupoty sprawę sobie zdacie, to ja nie wierzę :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem opcja B... szkoda mi bylo kasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor medycyny sądowej ze specjalizacją klimakterium kobiet w wieku 40 lat zdaje egzamin na prawo jazdy i gdy podszedł egzaminator capiący alkoholem to powiedział, Szanowna Pani , jedziemy na miasto i beknął zdrowo a pani doktor uchyliła szybę w aucie z powodu smrodu , egzaminator powiedział , proszę sprawdzić stan ustawienia lusterek i gdy pani doktor wyszła na chwilę z auta to egzaminator skorzystał i w tym czasie zdrowo się wypierdział , pani doktor długo nie wracała do auta aby się przewietrzyło , no to jedziemy już - zapytał egzaminator zdrowo nawalony ? ruszyła i jedzie, zmieniła II bieg i jedzie dalej a egzaminator chrapie zdrowo nawalony, wjechała na wiadukt i hamulec ręczny zaciągnęła a ten śpi i chrapie, więc kopertę z 'załącznikiem' wsunęła do kieszeni marynarki i nagle tuż przed znakiem STOP się zatrzymała a egzaminator otworzył drzwi auta i wyszedł się odlać przy drzewie , wywalił się na chodnik , więc pani doktor poszła zabrać te zwłoki zabrać do auta , ktoś akurat przechodził i pomógł wrzucić i drzwi zamknął a egzaminator akurat w tym momencie tak się skasztanił, że nie było czym oddychać , wyjął kopertę z forsą z marynarki i zapytał , czy to moje ? aaaaaa , to pani zdała ten egzamin i jeszcze raz się spierdział , teraz do bazy jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polikarp czy ty pierdzisz w samochodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura401
Cyganie tez maja prawko ciekawe jakim cudem jak do szkoly nie chodzili hmmm a moze jezdza bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×