Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieinie

Jak to zdać w takim stanie?

Polecane posty

Byłam dzisiaj w dziekanacie i dostałam zgodę na warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
No i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem czy takie super. Najgorsze jest to, że powinnam się cieszyć, a jakoś mi to o obojętne. Nic nie jest w stanie mnie ucieszyć. I tak wiem, że wyrzucę pieniądze w błoto i tego nie znam, bo nie potrafię się na niczym skupić, wymyślam sobie setki problemów, a raczej te myśli same do mnie przychodzą i wtedy zamartwiam się tylko tym, wszystko inne jest nieważne. Nie śpię po nocach, mam jakieś jazdy, tak jak teraz. Wali mi serce, mam dreszcze, zimno mi, czuję niepokój. Już sama wiem czemu. Albo to się skończy, albo ja kiedyś skończę ze sobą, bo nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę to zdać i wyjść z tego życiowego gunwa. Ale nie mam pomysłu jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z ja miałam kiedyś na wrzesień 12 egzaminow na 2 kierunkach @albo poprawka albo nie przystąpiłam w czerwcu. Pozdrawiam chyya przez którego musiałam to przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzasz mnie :o -Znajdź sobie faceta -Zamiast siedzieć w domu wyjdź na miasto, Idź do pubu /parku / CH -Idź na siłownię/basen/fitness/pobiegaj -Znajdź sobie pracę dorywcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie chcę faceta. 2. Praktycznie codziennie dużo chodzę. 3. Biegam. 4. Najpierw chcę dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×