Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krecik11

Jak ukryć czerwone rozstępy?

Polecane posty

Gość krecik11

Niedawno, szybko i sporo przybrałam na wadze, około 20 kilogramów. Było to związane ze stresem i innymi problemami, które jak łatwo się domyślić zajadałam różnymi świństwami. No i teraz mam efekt. Ogromne czerwone rozstępy od samej góry ud po kolana. Jedynym "plusem" jest to, że znajdują się od wewnętrznej części nóg. Tak czy inaczej są mega widoczne, a ja wybieram się za trzy tygodnie nad morze. Oczywiście próbuję je rozjaśniać jakimiś kremami już od początku czerwca, minimalnie zjaśniały, ale nie jest to taki efekt, z którym nie wstydziłabym się wyjść na plażę. I teraz pytanie do Was, czy macie jakieś sposoby na skuteczne zminimalizowanie/wybielenie czerwonych rozstępów? Jakieś kremy? Dodam jeszcze, że mam bardzo jasną karnację i zbielałe rozstępy są u mnie zupełnie nie widoczne. Czy dałoby się ukryć te czerwone opalenizną, czy warto 'podsmażyć' się na solarium? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Z góry dzięki za podpowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba musisz czekać aż same zbledną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blade rozstępy to już blizny których nie da sie usunąć.czerwone można jeszcze leczyc żeby byly mniejsze lub prawie niewidocze.musisz je regularnie parę razy dziennie smarować Np.olejkiem migdałowym (sklep zielarski) lub bio-oil.nie możesz tego zaniedbać bo inaczej blizny do końca życia albo laser..ja zaniedbałam i mam teraz dupe i uda w rozstępach po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×