Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak usunelyscie ciaze

Polecane posty

Gość gość

Jakie były konsekwencje? Skutki uboczne ? Czy kombinowalyscie domowymi sposobami ? Czy Zalujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka nie była planowana i powiem szczerze że mimo tego że przeszła mi przez myśl aborcja to teraz bardzo żałuję że wogóle mogło mi coś takiego przyjść do głowy bo nie wyobrażam sobie życia bez malutkiej a ma ona dopiero 3 miesiące i wiem że odkąd się urodziła moje życie się zmieniło i już nigdy nie będę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książkę piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisze książkę chce żeby poczytaly te osoby które chcą usunąć a pózniej niech poczytają konsekwencje innych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farmakologicznie, zero powikłań, raczej nie załuję, żałuje ze uwierzyłam facetowi i dopusciłam do tej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, gorąca kąpiel i szklanka dżinu. Nie żałuje , ale palanta pogonilam. Teraz mam meza i 1 dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha i jeszcze dodam , ze nie mam żadnych wyrzutów . S******l który mnie zostawił powinien miec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym tyg byłaś ze po gorącej kompiluji i dzinie usunęłas ? Dziwne ja sie staram nie kompac w bardzo gorącej wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w 6 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mało tych mam sie przyznaje czyżby wstyd a moze strach ? Przed powrotem mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki z neta . Wszystko poszło sprawnie . Pol roku po tym a mój organizm dalej walczy z tym :-( chodzi o miesiączki . Nic nie jest takie jak przed tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jak ma pojsc do lekarza?! ,,Panie doktorze kupilam niewiadomo jakie tabletki w necie i usunelam ciaze,a teraz wszystko mi sie rozregulowalo. Prosze o pomoc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletka. bez powikłań. Na drug dzien wszytsko wróciło do normy. Bylo to 7 lat temu. nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie ;( swoje historie a nie udalo sie wam usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszą ciążę usunęłam u ginekologa, miałam tzw skrobankę. Skutków ubocznych nie było prócz lekkiego otępienia po gupim jaśku. Musiałam usunąć metodą mechaniczną, ponieważ 3 miesiące miałam krawienie, które brałam za okres i nie wiedziałam o ciąży. Niestety na aborcje farmakologiczną było za późno. Drugą ciążę usunęłam już farmakologicznie, okropny ból i strach, już lepsze było usuwanie płodu przez ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaja
farmakologicznie, zestawem z womenonweb, ponad rok temu, w 14tc, nie żałuję, jestem szczęśliwa że mogłam wziąć swoje życie, w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te leki są drogie trochę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaja
na nowej stronie womenhelp.org zestaw mife i miso, identyczny jak z womenonweb, kosztuje 75 euro, na womenonweb 90 euro, ale to i tak taniej niż wyjazd do kliniki za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam pierdnąć a tu ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem ani za ani przeciw temu czytam sobie rożne fora itp z ciekawości i ogólnie i czytałam ze tez lekami z apteki to dziewczyny robiły jakimiś na reumatyzm chyba nie znam sie na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnia sie zesrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jakieś panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nad tym mysle powiedzcie gdzie jeszce mizna zamowic poza ta strona women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
womenhelp.org - nowy serwis, zestaw ten sam, ale tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszamy na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie usuwałam, ale gdybym wpadła to bym to zrobiła. Chyba wybrałabym się do kliniki na Słowację. Dużo o tym czytałam. Mają strony internetowe po polsku. Organizują nawet dojazd z największych miast w Polsce. Można tam zadzwonić w wyznaczonych godzinach i porozmawiać po polsku. Koszt zabiegu to ok. 1500 zł, płatne w euro. Za organizacje dojazdu oczywiście płaci się dodatkowo. Przynajmniej jest pewność skuteczności zabiegu. Dobre rozwiązanie dla całej południowo zachodniej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakiegos lekarza z wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×