Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uważacie

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiety też lubią uprawiać seks tylko że one do tego się nie przyznają ;) ? No i czy to prawda że kobieta podczas seksu czuje się o wiele lepiej niż chłopak ? Możecie się wypowiedzieć coś na ten temat, i powiedzcie mi też czy tak samo jak jesteście w łóżku z facetem to również chcecie oczekujecie tego że on z wami będzie chciał uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, ze tak, kobiety tak samo lubia seks jak faceci skąd pomysł, ze to dotyczy tylko facetów? ile ty masz lat i gdzie sie uchowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zdecydowanie bardziej lubią seks niż faceci, na początku zawsze udają niedostępne, ale jak się z taką raz prześpisz, to potem ona nie daje ci spokoju i mogłyby non-stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 lata młody jestem , ale wy ile to macie lat i czy jesteście kobietami? I czy tutaj też są takie które są pannami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym się dowiedzieć też jak wygląda to z waszego punktu widzenia ;) czy kobieta podczas seksu czuje się znacznie lepiej niż chłopak ? Proszę aby same kobiety się tu wypowiadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lepiej to zależy od faceta tylko i wyłącznie .Niektórym brak umiejętności by było choćby dobrze inni cudowni dbający o moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialabym z mila checia, ale niestety jestem kobieta i trudno mi okreslic uczucia faceta :) kto bardziej, kto mniej... to niczym bajka o kurze i jajku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to określ swoje uczucia ;) jak to jest u was ja wiem jak to jest u nas a chciałbym się dowiedzieć jak wy do tego podchodzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię i się przyznaje bez bicia,choć może jednak wolę z klapsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Frida opowiedz mi jak ty to odbierasz jak , i czy jesteś już osobą która ma dobre doświadczenie życiowe czy jesteś jeszcze młodą osobą ? ;) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przystojnym facetem ktory ma doswiadczenie i ma naprawde czym mnie zadowolic to moge sie z nim seksic dopoki tylko sile bede miala i d***e bede podnosila, nie lubie byc przy sexe kloda, i wcale tego sie nie wstydze ale tez sie nie chwale, ale ten co mnie zwinie to nigdy niezaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi też powiedzieć czy wy też od facetów odczekujecie aby was kochali przytulali się do was ? Bo my faceci wiecie jak mamy że jak jesteście ładne to chętnie byśmy chcieli z wami pójść do łóżka ;) i was tulić kochać itp ;) więc chciałbym wiedzieć jak to jest u was? czy wy też tak odczuwacie ze fajny chłop chciałabym aby on mnie kochał tulił .... itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tu są jakieś kobiety które również lubia seks uprawiać to niech napiszą tylko nie wstydźcie się bo nie ma czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę się :-) :-) :-) :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się wstydzicie ;) ? piszcie tu , nie macie czym się wstydzić bo i tak macie lepiej niz my ;) Niech mi któraś odpowie na te moje pytanie i jeśli lubią o tym rozmawiać to też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat koleżanko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwiecie wieku : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim to kwiecie wieku ;) ? możesz jaśniej powiedzieć I czego tu się wstydzicie kobiety niektóre jak nie ma czego;) ? Lepiej macie niż my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartowałam z tym wstydem :-) Z 3 już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co z 3 juz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl to nie boli :-) Wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiesz jak się nazywasz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu i teraz :-) :-) No podać ci imię nazwisko adres? Tu nic się nie mówi szczerze i sero ale są @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tu a gdzie ;) ? mi chodzi o imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,dla ciebie jestem R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz ze nie dla mnie jesteś? Ja nic narazie nie myśle o tym ;) Jesteś wogule panna czy już nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ubawiłam tym co sama napisałam, nie o to mi chodziło ,moje imię nie istotne ,na forum jestem R .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra R ;) sorry źle zrozumiałem , może podasz jakis kontakt maila to popiszemy o czymś ;) lepiej bedzie się pisało ;) A jaki ja mam być dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja @ tajemnica.Ale twoja nie.Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tyle że 20pare a ty pewnie starsza? To ja dla ceibie Z jestem w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×